Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agata 38 mężatka

seks w pracy

Polecane posty

Gość Agata 38 mężatka

czy robicie to w pracy z szefem lub kolegami? moj szef wyrażnie się do mnie dobiera i coraz częściej mówi o konieczności likwidacji etatów m. innymi mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To olej takiego szefa no chyba ze masz na niego chec. A jak nie ti ja sie toba zajme a tez jestem w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys tak samo przez 5 lat z szefem sie dymalam, nawet w firmie wysoko awansowalam mieszkanie sluzbowe i samochod tez,Ale mi sie to skonczylo bo on mial zawal, i nie przezyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to co ty juz nie mozesz ze zone do rzniecia szefowi oddajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge ale tez lubie rznac nine a jak ona jest w delegacji to mam na to wiecej Czasu a z wiekiem zazdrosc mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze ci z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze mam orgazmy wiec nie moge narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pochwal sie tym swoim sprzetem, to moze bym z niego skorzystala jak bym lepszego na oku nie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
momentalnie moj szef pojechal z zona na urlop to bede widziala czy po urlopie tez bede na niego tak reagowala zen jego pyta bedzie mu caly czas grzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj sprzet ma 19 cm wiec jak masz chec to dawn maila I sie zerzniemy. Bedzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dam rady ale daj namiary to sie przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to sie dymama z kolega z pracy i nic nikomu do tego. Codziennie rano jakis oral albo 69 i dzien toczy sie dalej, a mąż nic nie podejrzewa bo "to" tylko rano i w pracy na zapleczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca owszem....ale dać z siebie wszystko. .....pisze wielokropek. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nowego
Takie mamy czasy, jak szef zobaczy fajną dziewczynę, a najlepiej młodą mężatkę to od razu mówi o likwidacji właśnie jej etatu, ale jak pojedziesz z nim w ''delegację''i tam dasz mu się porządnie zerżnąć to masz awans i pewną podwyżkę, ja też tak robię, ale cóż wolę to od bezrobocia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam już swoje lata i pracowałem w kilku fimach, głównie praca biurowa. I w każdej, ale to w każdej były romanse i dymanie panienek! Nieraz było o tym ciszej, głośniej, nieraz nawet bardzo głośno ale to nie jest wymysł teraz tych czasów. Tak było i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie? Sanktuarium przecież nawiedza wielu ludzi! Heheheheh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem to mi się rzygać chce jak mi szef wpycha swojego wiotkiego k****a, udaję że mi dobrze robi, ale cóż, wolę to od bezrobocia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się bzykałam z szefem, ale robiłam to fla własnej przyjemności i z miłości. Teraz jest moim mężem, ale początki były gorące. Od początku zwrócił na mnie uwagę, bo lubie wyglądać: spódniczki, szpilki :-) Jakomdżentelmen nie dał nic po sobie poznać. Żeby go kusić zaczęłam chodzić bez majtek :-) W końcu pekł. Działo się wtedy, nawet w godzinach pracy. Na biurku, fotelu, taz nawe lodzik pod biurkiem, jak ktoś wszwdł. Myślałam, że zawału dostanę, ale skończyłam :-) Miło wspominamy ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To odważna bylas....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks w pracy - jak ktoś lubi, niech ma, ale to opcje tylko dla WOLNYCH. Po co wchodzicie w związki, skoro nie macie do nich szacunku? Albo czemu nie ustalacie od razu zasad, że wierności to sobie nie będziecie przyrzekać itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo praca dla kobiet nazywa się Urzędowy Harem Kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWCIA 45
Ja też bzykam się z szefem, no cóż takie czasy że trzeba dawać p***y szefom żeby się utrzymać na stanowisku bo jak się nie da to można skończyć na bezrobociu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś podał szefa o molestowanie w pracy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast podawać do sądu lepiej dać i mieć spokój bo takie sprawy ciągną się latami i w końcu się przedawniają, a Ty wylatujesz na bruk i za tobą idzie fama że pomawiasz swojego szefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah tam zwykle chcą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka jest prawda, szef ma władzę, żonka w domu daje mu 2x w miesiącu a facet jak zobaczy młodą i ładną dupcię to od razu chciałby ją przelecieć i stosuje różne podchody, niestety ale skuteczne, pozwalamy mu wsadzić zwiotczałego fiuta w nasze może już nie młode, nie dziewicze, ale jeszcze fajne cipcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PATOLOGIA!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona25
Też szefowi przez jakis czas doopy dawałam, było mineło, jego juz nie ma..ale dzieki niemu pracuję dalej, na wyzszym stanowisku i z dobrą pensja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×