Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość19444

Seks w pupe,analny ?

Polecane posty

Gość gość19444

Witam czy ktos uprawia ten rodzaj seksu ? jak to wyglada? czy to normalne .Jak sie do tego zabrac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jest ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry poślizg i powoli zacznij od palca tylko się nie śpieszcie ona musi być podniecona i rozluźnienia dobra minetka palcoweczka potem językiem wypiesc tyleczek dopiero powoli palec nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super sprawa ja tak lubie ale moj nie ma duzego to idzie na calego az po jaja a wibrator w pipci i jest przebojowo az odlatuje to tak jak by mnie dwuch posuwalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie seks analny jest popularniejszy od waginalnego. Pupa jest ciaśniejsza, i nie ma ryzyka ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio po imprezie bylam po paru drinkach to chlopak mnie walil tylko w dduupe nawet nie wiem jak dlugo tylko rano mama sie mnie pytala co mi jest ze tak krzywochodze, nic sie na to nie odezwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że walił cię w pupę :) Gdyby wybrał pochwę, to teraz była byś w nerwach czy nie zaszłaś w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam byc tak brana po kapieli wtedy jestem rozgrzana i rozluziona, a moj luby jak mi go wpakuje to az drgawek dostaje ale nie przestaje tylko jeszcze lepiej sie mu ustawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ok rozumiem jeżeli ma ktoś ochotę na taki seks i partnerka się zgadza niema sprawy. Zastanawia mnie tylko jedno wiadomo do czego służy o***t i jak sobie z tym radzicie by było higienicznie czysto i przyjemnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyłącznie po długiej lewatywie godzinę wcześniej nie ma problemu. A jest dużo lepszy orgazm. Chłopak gdy ma wtrysk wbija do końca i przytrzymuje aż nie opadnie mu w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość    Andżelika
Ja ze swoim facetem anal uprawiam praktycznie podczas każdego zbliżenia, więc zawsze po każdym wysraniu się idę do wanny, odkręcam słuchawkę od prysznica, wtykam rurkę w tyłek i wypłukuje sie od środka. przez 8 lat związku nie mieliśmy prawie żadnych wpadek z czystością mojej ciaśniejszej dziurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... z chęcią bym spróbował ale moja nie chce mi nawet loda zrobić a co dopiero anal. Na misjonarza przy zgaszonym świetle a potem spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też tak dość często robimy. Ale moja musi być bardzo podniecona to mam czym drugą dziurkę nawilżyć. Gdy mam już w środku, podniecenie jest ogromne bo mam w rękach wyprężoną kobiecą pupę. Moja też ma orgazm nie mniejszy jak z przodu. Nie robimy żadnych lewatyw. Nieraz ma kupkę, ale i tak potem idziemy pod prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoją dziewczynę praktycznie codziennie posuwam analnie, nieraz nawet 2 razy dziennie, zawsze bez gumki i z dobrym nawilżeniem i oczywiscie spuscik potem do buźki obowiązkowo, i nie wdzie, zeby przestać w żadnym wypadku tak robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka migotka
To się nazywa seks od d**y strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od d**y strony..Ale piszą że jest z******ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka

Møj ma za grubego niestety i rozerwłby mnie Mam dopiero 18 lat a więc odpada anal choć bym chciała ale jak ma razie cienka marchew i jest mi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 69y

czekajcie...najpierw chcą same w pupe a potem będą was też chciały zapinać w wasze zadki..bo też taka moda się pojawia ostatnio. 2 znajome z pracy na wyjeździe służbowym rozmawiały sobie przy mnie jak to z mężami sobie spółkują na zmiane w swoje zadki i pytały czy ja też tak próbuje...jak powiedziałem, że mnie to  nie kręci to popatrzyły dziwnie, śmiejąc się : nie wiesz nawet co tracisz. 

Wole, żeby tak zostało póki co. Jak ktoś lubi to OK ale ja nie! Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom

Uwielbiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Wielki
Dnia 20.02.2017 o 15:19, Gość gość napisał:

... z chęcią bym spróbował ale moja nie chce mi nawet loda zrobić a co dopiero anal. Na misjonarza przy zgaszonym świetle a potem spać...

To ziomek zmień panne jak ci loda z połkiem nie robi to po co ci ona? Do wieczonrych rozmuw? XD Od tego masz ziomków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Wielki

Anal to jest dla pedauw i w wienzieniu dla cfeli. W życiu bym tak świnki nie zapioł bo po pierwsze prymo bym jom rozwalił na lewo i prawo po drugie to jest traktowanie laski jak cfela a do kobiety to tszeba mieć szacunek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom

Gdybyś miał do kogokolwiek szacunek to byś się nauczył pisać po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Jak którąś zrobisz w czarne oczko to zobaczysz że dopiero wtedy będziesz miał do niej szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom

Karolu. Co ty wiesz o szacunku, kiedy na publicznym forum nie umiesz kilku zdań napisać po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sex analny daje dużo większe orgazmy dla kobiety niż waginalny. Najważniejsze jest jednak mocne "rozgrzenie" dziewczyny, aby nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Wielki

... jest do srania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Wielki
9 godzin temu, winar napisał:

Sex analny daje dużo większe orgazmy dla kobiety niż waginalny. Najważniejsze jest jednak mocne "rozgrzenie" dziewczyny, aby nie bolało.

Jak mnie w...iajom takie łosie co to kombinuje jak zrobić śwince lepiej i sie do takiej perwery uciekajom. Masz małego tłoka t oci ni żadne pedalskie sztóczki nie pomogom i lasce nic nie zrobisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Wielki
9 godzin temu, winar napisał:

Sex analny daje dużo większe orgazmy dla kobiety niż waginalny. Najważniejsze jest jednak mocne "rozgrzenie" dziewczyny, aby nie bolało.

Jak ci laska mówi że jej było dobrze jak jej patelnie wyliżesz albo załadujesz w dupala to jest z niom coś nie tak albo cie kłamie bo jak laska ma do wyboru grubego tłoka w cipke albo takie perwery to każda prawdziwa kobieta wybieże w cipke ...a dużego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.08.2019 o 08:29, Gość Karol Wielki napisał:

Jak ci laska mówi że jej było dobrze jak jej patelnie wyliżesz albo załadujesz w dupala to jest z niom coś nie tak albo cie kłamie bo jak laska ma do wyboru grubego tłoka w cipke albo takie perwery to każda prawdziwa kobieta wybieże w cipke ...a dużego. 

Jak dorośniesz HłoBcze to moRZe bENdziesz miał aspiracje, aby wiENcej dać kobiecie, a teraz leć do ksiONRZek pouczyć się ortografii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Ja zawsze pozwalam sobie wsadzić do pupy nie ważne czy na dyskotece w aucie czy w domu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×