Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majkkkkka

seks w szkolnej toalecie

Polecane posty

Gość majkkkkka

jetsme 2 klasie Lo w jednym z renomowanych Łódzkich lieców.Mam chłopaka od 3 lat i paląc w kabinie papierosy coś nas naszło i zrobiliśmy to,chociaż ja nie jestem z tych dziewczyn co robia to byle gdzie i byle z kim jednak poniosło mnie.Gdy to robiliśmy weszła moja wychowawczyni ktora miała akurat dyzur cały dzień dzwonila do domu do rodziców ale ja odłożyłam zle telefon by nie mogła sie znimi skontaktować....jakim prawem zachowuje sie w ten sposób w końcu to nie gimnazjum tylko szkola srednia co robić;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a 18 lat masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkka
17 mam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana bo to
szkola!!!!!!!!!!!!!!! na dyskotece mozesz sie pie.rzyc w kiblu, ale szkola to szkola nawet jesli jestes pelnoletnia, maja prawo ale przeciez taka dorosla jestes, ze sie pie.rzysz po katach, to co sie rodzicow boisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkka
no ale seks to nie alkohol nie jest dozwolony od lat 18.nie mam 13 czy 14 jestem 17 latką !!!!oco wiec ta afera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a 18 lat masz
no to co sie dziwisz, ze chca zawiadomic rodzicow?? Zreszta troche powagi, jak inaczej nauczyciel mial zareagowac :-O eeeee to pewnie prowokacja znowu a ja sie glupia wczulam :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkka
ja niechciałam chłopak mnie na krecił bo on ryzyko ma we krwii mnie poprostu poniosło nie mogłam sie oprzęc boshe taki wstyd!!! co ja mam zrobić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się tak nazywam
Ja kiedyś w przedszkolnej toalecie zaszalałam, ale skończyło się na braku podwieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie masz
18 lat no to niestety ale szkoła za ciebie odpowiada nauczycielka musi powiadomić rodziców i nie chodzi tu o to że uprawiałaś seks ale że uprawiałaś go w szkole nawet gdybyś była pełnoletnia to chyba i tak miałabyś problemy, bo to sprzeczne z regulaminem trzeba było się pohamować akurat wtedy a zaszaleć np. po szkole w mieszkaniu któregoś z was no niestety ale sama sobie tego piwa nawarzyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkka
wstydze sie iść jutro do szkoły boje sie że jutro cały pokój nauczycielski bedzie o tym mówił bo takie rzeczy nie zdarzaja się często............i to jeszcze wychoowawczynii 50 letnia stara panna......a najgorsze i najdziwniejsze jest to ze do moijego chlopaka nic nei miala do neigo nie dzwoni tylko na mnie sie uparła:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakiej pozycji to zrobilisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkka
Marketa nie to nie jest prowokacja! jaki cel miałabym wywmyślani takich rzeczy i przedewszystkim poco miałabym to robić??co do tego że jestem nieteges wypraszam sobie nic o mnie nie wiesz nie oceniaj mnie na podstawie jednego watku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana bo to
niepelnoletnia to na pewno zawiadomia rodzicow, jak nie dzis to jutro - do racy zadzwonia, rodzice musza podawac tez inny kontakt niz do domu chlopak cie namowil??? rozumku nie masz?? biedne teraz te dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana bo to
*pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie masz
mówić to będą na pewno :D i się tak nie rzucaj że twoja nauczycielka to stara panna bo stare panny miewają takie życie seksualne o jakim siętobie nie śniło no i się nie awanturuj że taka dorosła jesteś bo jak już będziesz dorosła i pójdziesz to roboty, to jak cię w kiblu najdzie i cię przyłapią to wylecisz na zbity pysk i nie będzie zmiłuj małolatom się w dupach poprzewracalo, że im szkoła wolność ogranicza pojdzieta do roboty do dopiero zobaczycie co to ograniczenie wolności na 8h na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkka
na stojąco...toaleta była bardzo mała......ja nie chciałam ale chłopak mnie nakrecał że cykor jestem że mogłabym kiedyś zaszaleć że bedziemy to długo wspominać.... no i będziemy....fakt...ja napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozłóż nogi
rodzice dowiedzą się, że współżyłaś i z domu cię wywalą...zobaczysz :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na stojaco ale od przodu
czy od tylu Cie wzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkka
Matko czy to tyle wnosi do tematu jak mnie wziął!!nie nei wziął mnie od tyłu.!!Od przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana bo to
a myslalam ze w liceum to juz sie troszke glowka mysli, ze to nie gimnazjum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie masz
no wnosi bo przecież muszą powiadomić rodziców jak cię wziął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkka
ja sie nei rzucam wiem że przegiełam ale uważam że nauczycielka mogla by tak tej sprawy nienaglasniac mogla by ze mna pogadac na osobnosci a nie wydzwaniac po domach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość threbia
a bylo ci chociaz dobrze ,mialas orgazm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie masz
ale i tak mi się wydaje że to prowokacja któy nauczyciel włazi uczniom to kibla??? o pedofilię ją oskarż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuudzie
! ! ! ! TO JEST PROWOKACJA TAK OCZYWISTA ZE SZOK ! ! ! ! jak mogliscie dac sie nabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo ja kiedys wzialem laske
pod plotem wieczorem wzaulku, odwrocila sie tylem do mnie, pochylila do przodu i podciagnela spodnice do gory wypinajac swoj ksztaltny i jedrny tyleczek ... mmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkka
po co robić tyle szumu i mi wstyd!Wkońcu nikomu krzywdy nei zrobiłam!aby robić aż taka afere i mnie w ten sposób upokażac pani powinna miec troche wyczuciabo jej zachowanie napewno nie jest pedagogiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie masz
no niby mogła ale nie będzie ryzykować że ją wywalą za to z roboty ma obowiązek to zgłosić i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkkkka
rabnnyy nie to nie prowokacja anauczyciel włazi do kibla ucznia jak najbardziej jezeli zobaczy ze jest w nim wiecej niż jedna osoba patrzy po npgach na dole chciał nas przegonic bo myslał że jaramy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×