Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Szczery79

Seks w towarzystwie

Polecane posty

Czy kochałyście (kochaliście) się w towarzystwie innej pary bądź w jakimś większym towarzystwie? Niekoniecznie chodzi mi o seks grupowy z zamianą partnerów czy o jakąś szaloną orgię, że już nie wiadoko kto z kim :) Raczej o seks ze swoim stałym partnerem, ale gdy obok jest ktoś inny, tylko patrzy bądź też uprawia seks. A może seks przy kimś, ale gdy ten ktoś np. śpi (to pewnie dość powszechne w akademikach). Sam niczym takim pochwalić się nie mogę, tylko pytam z ciekawości. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooooooooosiaczek
ja też nie ale to musi być całkiem fajne nie? adrenalina dodaje pikanterii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askl
ja uprawialam i to nie raz:-) ale nie seks grupowy i powiem wam ze b. to lubie nie zaprzecze ze jest adrenalinka i jakos tak bardziej podniecajaco:-) a wiec zachecam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętny zawsze...
Czasami tak,jak jesteśmy z żoną u mojego kuzyna,na noc,śpimy razem w jednym pokoju,na jednym wielkim wyrku. Zawsze jest tak że Oni zaczynają się całować,oglądamy sobie jakiś miły filmik,potem zaczynamy i my. I tak się zazwyczaj kończy że kochamy się obok siebie,to bardzo fajne wrazenie,popatrzeć na inną parę,podniecające. Zdazy sie że dotykamy piersi,tyłeczków i cipek swoich partnerek.... jest bardzo miło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askl
mniami az mnie naszla chrapka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokra_dziewczynka
ja już to robiłam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utf
tak, przypadkowo. no mnie to srednio sie podobalo zwlaszcza, gdy sie zorientowalam, ze poza nami jest jeszcze jakis gosc na sofie(bylo ciemno, a ja bylam zajeta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viana
jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek30__
Ja z zonka mam ochote na wspólny seks bez wymiany mniam az nam slinka cieknie jak czytamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiuk
My tez spimy w jednym wielkim lozku w wielkiej izbie. Seksimy sie. Najgorsze jest to ze niektorzy przez sen cichutko poprukuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mIKROx
Ja czesto to robie,spimy na razie w jednym pokoju z jej siostra wiec z jednej strony fajnie (adrenalinka) ale z drugiej strony musimy powstrzymywac sie od jeków:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stachem
To jest mocne wrażenie i też kusi do kontaktu z inną partnerką widząc jej reakcje. Ale to może i też o to chodzi by kusiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszekk
mikrox napewno ona już was odkryła i udaje że śpi, a w żeczywistości delikatnie podgląda jak się kołdra rusza i się podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszekk
miało być "w rzeczywistości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonogorzanin
Ja kiedys przeleciałem koleżankę mojej kochanki i o przy niej,miało byc wspólnie ale jak zaczałem rznąć jej koleżankę to ona zrobiła się zazdrosna czy coś i potem juz nie chciała.Ale ogólnie było zarypiscie.Polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cigarro
Kiedys kochalam sie z moim chlopakiem przy jego spiacym bracie - bo ja wiem czy fajnie???? Seks to INTYMNOSC kochani, INTYMNOSC!!!! ale nie powiem, czasami fantazjuje sobie, ze my sie kochamy a ktos na nas patrzy a nawet czasami mi sie to sni, ha co tez czlowiekowi w podswiadomosci siedzi, no nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettttt
wszystko ok, ale widok drugiego faceta nie wplywalby na mnie pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kochalam sie z moim Miskiem przy swoim kuzynie....bylismy na imprezie u niego wlasnie i zostalismy tam na noc, troche alkoholu i wyladowalismy wspolnie w duzym wyrku. Wydawalo nam sie, ze kuzyn spi obok nas, zmeczony nieco alkoholem, no i byla jazdaaaaaaaa :P rano kuzyn powiedzial nam, ze jestesmy nienormalni ;) wiec wszystko widzial i slyszal :D hehe no chyba, ze chcial powiedzic \"niemoralni\" ;) 🖐️ a czy bylo fajnie? hmmm bylo szybko, bo nie chcieslimy go obudzic, jak widac swietnie udawal spiacego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ochotę na sex telefonik! Jestem młodziutka i ostra, możesz powiedzieć mi wszystko co chcesz, czekam na twój telefon kochanie, jestem Emilia, czekam na http://phonesex.pl/ zadzwoń i zabawmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgrg
U znajomych zostaliśmy po grillu. Fajnie było. Zaczęli pod kołdrą, a skończyli bez niej. Podniecenie robi swoje. Żona nie wytrzymała i też się skusiła. Patrzyli i było rewelacyjnie podniecająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opowiedz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a robiles tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to opowiadaj co gdzie i jak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×