Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawskie_jajo

Seks z dziewczyną na wózku paraplegia

Polecane posty

Gość Ciekawskie_jajo

Cześć, Poznałem jakiś czas temu śliczną dziewczynę, która po wypadku wylądowała na wózku (paraplegia L-2). Dobrze nam razem, tyle że miłość jest raczej platoniczna ;) bo ona nie jest zainteresowana seksem. Mówi, że skoro nic nie czuje od pasa w dół, to nie chce próbować, żeby się nie rozczarować. Generalnie ciężko się z nią dyskutuje na "te tematy". Czy dziewczyny z taką niepełnosprawnością nie mają żadnych szans na przyjemność z seksu? Co zrobić, żeby ją jednak zaciągnąć do łożka? Jak przekonać? Może przeczytają to jakieś dziewczyny z podobnymi problemami. Liczę na odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz :) podziwiam cię i życzę wszystkiego naj :) Nie znam kobiety z takimi problemami ale na ulicy na której mam przyjemnosc mieszkac mieszka tez męzczyzna który jeździ na wózku czesto wozi ze sobą piekną kobietę sprawną ruchowo.... miałam okazje z nim kiedys rozmawiac i dowiedziałam się ze to jego narzecczona wiec myslę ze i sex uprawiają normalnie ;) warto próbować pomału kropk po kroku kiedys jak poczuje bezpieczeństwo sama zadecyduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotygyy
uświadom jej delikatnie, że TY czujesz wszystko od pasa w dół i chętnie poczułbyś jak cmoka Twojego dytka natomiast Ty możesz się jej odwdzięczyć bezkompromisowym wylizywaniem sutków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjhgyuguy
????? doradzajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiem sie tak
spotykalam sie z mezczyzna na wozku, uprawialismy sex kilkakrotnie jednak bylo to troche dziwne uczucie, poniewaz osoba ta nie czula od pasa w dol,ale podniecalo ja to co widziala, jednak dla mnie bylo to o tyle trudne i dziwne ze np. robilam mu loda, a on nic nie czul, ale podniecal go sam widok, dla mnie to bylo troche niepojete, bo ja robilam za akrobatke - podczas sexu zeby on mogl widzic i czerpac z tego przyjemnosc, niestety dla mnie to bylo trudne, ale nie kontakt fizyczny tylko moje osobiste nastawienie, facet fajny ale zbyt duze poswiecenie. generalnie sprawa do bardzo duzego i powaznego przemyslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jak długo jesteście ze sobą, ale wydaje mi się, że Ty za szybko wyjechałeś z tym seksem do niej. :( Zamiast wzbudzać w niej podziw Twojej osoby, potem pożądanie, to Ty na zimno zacząłeś gadać o seksie. Myślę, że ona się tym zablokowała, nawet jeśli miałaby z tego przyjemność (a z tego, co czytałem, jest to jak najbardziej możliwe!), to uznała, że nie i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerardd
ale ma jeszcze usta sprawne i iersi wiec od pasa w gore jest ok to do boju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka123
wiesz to nie jest tak ze przelecisz i zegnaj gienia swiat sie zmienia osoba na wozku postrzega to inaczej jest jej trudniej musisz byc parciem a z czasem sie uda to wszystko jest skryte ta osoba wie ze kiedys bylo inaczej chodzila a dzis jest jak jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario02
Czesc chlopie mysle ze nie dorosles jeszcze do zwiazku z dziewczyna na wozku. Kiedys mialem przyjaciolke na wozku i zaj...bista kumpela z niej byla ale niestety wyjechala za wielka wode do rodziny i od tego czasu nie poznalem jeszce tak fantastycznej kobiety pelnej zycia otwartosci na swiat poprostu kobiety po takich przejsciach inaczej patrza na swiat a w szczegolnosci na zwiazek z zdrowym facetem musz byc bardzo wytrwaly w zdobywaniu zaufania a wtedy bedziesz najszczesliwszym facetem na swiecie. Tak szczerze to powiem Ci ze bardzo mi brakuje teraz takiej osoby a niestety ciezko jest spotkac takie kobiety mysle ze jak bym spotkal fantastyczna dziewczyne na wozku to nie wypuscil bym jej z rak bo wiem ze to cudowne i czule istoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula75
Otóż nie da się na siłę zaciągnąć kogoś do łóżka.Mam jestem w podobnej sytuacji ale będąc w związku nie zrezygnowałabym z tego powodu z sexu.A kobieta też wtedy może czerpać przyjemność z sexu tylko zależy czy np lubi brać do buzi itp. zresztą kobiety mają jeszcze piersi i też lubią jak je się pieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość e04
Polecam bloga Niepelnosprawna "Ksiezniczka" - to zyciowa historia poruszaja cej sie nna wozku dziewczyny, oraa milosci... Blog, udowadnia, ze nawet osoby chore moja prawo kochac i spelniac swoje marzenia. Zaraszam (szczegolnie osoby niepelnosprawne) polecam i prosze o rozsylanie bloga dalej. Z GORY DZIEKUJE! https://www.facebook.com/pages/Niepe%C5%82nosprawna-ksi%C4%99%C5%BCniczka/1450001438592079

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiony 30
poznalem sympatyczna 20 letnia dziewczyne (ja mam 30). podobamy sie sobie, lubimy, ale ona jest na wozku. wiele ze soba rozmawiamy i widze, ze ona pragnie szybko sie angazowac. jak dla mnie za szybko. znamy sie raptem... tydzien. rzecz w tym, ze ja sie troche obawiam zwiazku z taka kobieta, bo nigdy z taka nie bylem. zapraszala mnie do domu, do rodzicow, a ja sie tego krepuje. raz, ze za wczesnie, dwa, ze pracuje na okresie probnym za najnizsza krajowa. wysmieja mnie. a na dluzsza mete nie utrzymam Nas. ona ma rente, a ja srednio co rok zmieniam prace. jak juz mam etat to gora 2000 zl. brutto. zdaje sobie sprawe z odpowiedzialnosci jaka bym wzial na siebie. i co w takiej sytuacji mi doradzacie? co mam robic? nie chce jej zranic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek z osobą na wózku to odpowiedzialność.Jeśli więcej masz wątpliwości niż uczucia odpuść. Ona zdaje sobie sprawę z tego, że nie będzie jej łatwo kogoś znaleźć...stąd może to parcie.Jednak związek z litości to najgorsze, co możesz dać i jej i sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lust
W pewien sposób współczuję, bo to nieszczęście dla osoby dotkniętej taką niepełnosprawnością. Zwłaszcza w czasach, gdy nadal niepełnosprawni są dyskryminowani, nie tylko społecznie, ale architektonicznie - brak podjazdów, wysokie progi, utrudnienia we wsiadaniu do tramwajów itp. Nie mniej jednak uważam, że to nadal ludzie, kobiety i mężczyźni, w których bije serce i te same potrzeby. Postaraj się, by czuła się z Tobą jak kobieta i zapominała o swojej niepełnosprawności. Bądź uprzejmy i naturalny w tym wszystkim. Pamiętaj, że kobieta ma wrażliwe całe ciało. W naszej kulturze przywykliśmy myśleć, że seks to tylko i wyłącznie penetracja pochwy bądź o***tu. Seks to zdecydowanie coś więcej. Seks to nie tylko ciało, ale umysł, emocje i duchowość. Wbrew pozorom masaż może być równie podniecający co seks. Dotyk, szepty, pieszczoty. Przypominam, że kobieta ma silnie unerwione, wrażliwe sutki i piersi. Słyszałeś o pojęciu orgazm sutkowy? Poczytaj więcej i podziel się z nią to wiedzą, zapytaj co sądzi. Głowa, włosy, uszy, usta. Skoro penetracja jest utrudniona, skup się na dotyku, pocałunku. Pracuj nad wyczuciem, techniką, rozmową. Podejdź do tego kreatywnie. Unikaj patrzenia przez pryzmat barier i przeszkód, a potraktuj to jak cudowną drogę do eksploracji nowych doznań zarówno dla Ciebie jak i dla Niej. Bądź cierpliwy, a jeszcze może odkryjesz nowy świat i wymiar seksualności. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisał, że znają się tydzień a ty o angażowaniu i zapominaniu o barierach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co tydzień to znaczy, że w*****ać i wyrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat założony w 2008 panie bystrzacho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość hetero
Ja chciał bym zatrzymać się na temacie sex dla niepełnosprawnych, lecz z innej strony. Facet kobieta zdrowa chce mieć sex dzwoni do agencji i dostaje faceta gotowego sprostać jej zachcianki erotyczne , płaci wymaga , facet to samo a niby dlaczego by nie mieli takiego dostępu osoby niepełnosprawne płacą i wymagają bez zbędnych pytań a jak czemu i dlaczego .Nie każdego , każdą stać na osobę płci przeciwnej a w takiej sytuacji mówisz czego żądasz i za to tą usługę płacisz i nikt nie czuje się pokrzywdzony a wielu osobom taki sex dużo daje bo mija napięcie seksualne i jesteś zrelaksowana(y). Co myślicie o takim seksie , może wypowiedzą się osoby zainteresowane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czasu wypadku tj,ok 4-lat jestem niepelnosprawna z trudem poruszam sie po mieszkaniu,praktycznie nie wychodze nigdzie,zdaje sobie sprawe ze swojej niepelnosprawnosci oraz z tego ze na zaden zwiazek raczej liczyc nie moge po prostu jestem realistka,trudno mi o tym mowic czy nawet myslec ale rzeczywistosc jest wlasnie taka,. Jeszcze kilka lat wstecz bylam w stalym zwiazku,mialam dosc udane zycie prywatne,zawodowe,plany na przyszlosc i marzenia....Teraz niestety zostalam sama,zamiast milosci jest pustka,zamiast partnera zostalo pragnienie , zycie erotyczne to niestety porazka,wydaje mi sie ze dla kogos kto juz kiedys byl w zwiazku pogodzic sie jest trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 16:24- zawsze mozna znalesc kogos kto Cie zaakceptuje jesli masz dobre serce i charakter nic straconego . Ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 16:24 nie obraz się masz dobre intencje ,lecz każdy z nas zdrowy może wykonać taki gest i pocieszyć dziewczynę lecz niestety to jest tak jak byś lizała cukierek przez szybę , nie masz z tego nic żadnej przyjemności .My Polacy jeszcze musi minąć trochę lat byśmy patrzyli na takie osobi inaczej czyli normalnie bo oni są normalni tylko na wózkach i należy im się wszystko tak samo jak nam zdrowym ,udogodnienia ,przepisy ,szacunek . Troszeczke się zmienia na lepsze lecz daleko nam do innych państw. Pamietam zdarzenie z 2001 roku byłem w pewnym znanym polskim muzeum przyjechała autokarem wycieczk z Francji osób niepełnosprawnych ,zrobiło się zbiegowisko naszych rodaków tak duże ze osoby towarzyszące tym niepełnosprawnym musieli prawie siła przedzierać się by wejść do muzeum . I tak nie wpuszczono bo polskie muzea nie były przygotowane dla takich osób. Ja nie odważę się doradzać tej dziewczynie gdyż po prostu nie wiem co doradzić .Wiem jedno jeżeli z wielu przyczyn nie możesz znaleźć partnera (ki) to choć dajmy im namiastkę rozkoszy w postaci seksu . Powinnismy my zdrowi domagać się by stworzyć z ludzi chętnych nawet za pieniądze dawać tym chętnym skorzystać z tak normalnej czynności jakim jest sex .Zapewne wielu by korzystało z takiej usługi ,dzwonisz i masz . Wiem ze to nie zastąpi miłości drugiej osoby ,lecz nikt nie zmusi na sile kochać osobę niepełnosprawna to nie wykonalnego nie znaczę ze takich nie ma są tylko to kropla w morzu.Ciekawi mnie jak odnieśli by się do takiej inicjatywy polepszenie sobie psychicznie standardu i tak nie lekkiego życia osoby niepełnosprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Zuzanno jest wiele portali by się reklamować za kasę ,pani jest jedna z nich .Bardzo pania przepraszam lecz zawodowo pani się zajmuje seksem a jednak to nie jest szczytem marzeń każdego faceta. pisząc prościej ,ja robię te czynność z zaangażowaniem a pani czyta sobie gazetę lub myśli co na obiad ugotować. Taki seks niestety jest u kobiet zajmujący się zawodowo. Może pani zachęcić osoby niepełnosprawne które potrzebują rozładowania napięcia seksualnego ze pomoże im pani . Lecz jak wiem w tym zawodzie niema takich osób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję że tak piszesz sam jestem na wózku po zaniedbaniu przez lekarza w szpitalu szukam partnenrki która mi nie odmówi sexsu fajnie by było gdyby to była jedna partnerka na stałe liczę na odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziękuję że tak piszesz sam jestem na wózku po zaniedbaniu przez lekarza w szpitalu szukam partnenrki która mi nie odmówi sexsu fajnie by było gdyby to była jedna partnerka na stałe liczę na odzew

Poza wózkiem wszystko ok jednak wcześniej nie miałem szansy na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziękuję że tak piszesz sam jestem na wózku po zaniedbaniu przez lekarza w szpitalu szukam partnenrki która mi nie odmówi sexsu fajnie by było gdyby to była jedna partnerka na stałe liczę na odzew

Chętne dziewczyny proszę o kontakt szukam stałej partnerki na sex lub cyber sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×