Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A moze ktoś miły odpowie:)

Seks z inna po długim zwiazku...?Jak było

Polecane posty

Gość A moze ktoś miły odpowie:)

Jak sie czuliście uprawiając seks po paroletnim związku z inna kobieta? Bardziej was kręciła bo było to coś nowego ? Dziekuje za wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś miły mi odpowie?
Tzn kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek__
Ja byłem po niezbyt długim związku i moja obecna żona również, czyli oboje "z odzysku". I tu seks okazał się wspaniały. Oboje wiedzieliśmy czego oczekujemy i do od siebie dostaliśmy. Mój poprzedni związek to porażka. To była zimna kłoda a nie kobieta. Kotek w butach ... napisała to co napisała bo pewnie nie zrozumiała co to znaczy "po paroletnim związku". Słowo PO do niej nie dotarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryjec
Ja mam średnie doświadzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moze ktoś miły odpowie?
Zastanawia mnie czy jezeli facet jest z kobieta przez np 5 lat i jest mu z nia w łozku dobrze. Ale jest to jedyna partnerka seksualna w jego życiu i rozstaja sie to czy seks z nastepna jest dla niego lepszy chociażby dlatego ze to coś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsodnfenflkmd
ja co prawda jestem kobietą, ale byłam w 5-letnim związku, seks był ok (tak mi się wydawało :P). Rozstałam się i... wow, seks z tym następnym facetem był boski, aż mi szkoda, że zmarnowałam aż 5 lat z tym poprzednim. Teraz wiem co znaczy dobry seks, mniam.. To jest chyba oczywiste, że po 5 latach raczej nie ma tego dreszczyku emocji, ekstremalnego podniecenia, które towarzyszy początkom z inną osobą. Można się kochać, szanować, pożądać, ale.. po 5 latach zna się na pamięć ciało i reakcje drugiej osoby, więc seks z kimś nowym (zakładając, że w miarę trafi się z temperamentem i oczekiwaniami) jest mega ekscytujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek__
Gorszy czy lepszy ... ważne że sex a nie że kłoda w łóżku. Przerabiając różne pozycje zawsze można we dwoje znaleźć taką pozycję która da obojgu najwięcej satysfakcji. Doszkolić można się na: http://agnieszka.com.pl/pozycje_erotyczne.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może ktoś miły odpowie?
A czy faceta mimo ze poprzednia była seksowniejsza to nastepna zazwyczaj bardziej kreci bo to po prostu coś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos mi sie zdaje
ze autorke zostawil facet dla innej po dlugim zwiazku i teraz sprawdza czy moze mu sie ukladac w lozku z ta druga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intim
Sytuacja byla taka: ja lubiem i lubie do dzisiaj jak mi dziewczyna robi loda, moja ex tego nie lubila, mojego kolegi zona lubila robic loda a moj kolega tego nie lubil. Wiec zona mojego kolegi robila mi loda z polykaniem spermy - oczywiscie pelna dyskrecja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moze ktoś miły mi odpowie?
Nikt mnie dla innej nie zostawił. Ale mój 6-letni zwiazek sie rozpadł. Jednak w łózku było nam dobrze. Fakt on stwierdził, ze potem sie z kims przespał i było mu lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario_L
Kolego ;) zależy ;) naprawdę zależy ;) z czasem, wraz z doświadczeniem sam się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy niż klasyczny zaczyna byc wirtualny seks. Często korzystam z http://seks-telefon24.pl/ fajne dziewczyny maja, wiem z kim rozmawiam i są to naprawdę piękne dziewcyzny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Jestem Ilonka, moją fotkę znajdziesz na http://ero.co.pl/ jestem nimfomanką bez żadnych zachamowań. chciałabym poznać kogoś na weekendowe przygody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×