Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brahmin

Seks z obcym

Polecane posty

Gdyby podszedł do Was ktoś zupełnie obcy (ale przystojny) i szepnął do ucha "Dałbym wiele, aby spędzić z Tobą choć chwilę". Jaka byłaby wasza myśl/reakcja? Wyobraźnia zaczęłaby działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się zdarzyło podczas wakacji w restauracji. Byłam z mężem i suptelnie podszedł do nas zagadać. Po dłuższej rozmowie powiedział że bardzo się mu podobam. Męża spytałam czy by zezwolił na seks z nim. Odparł że tak oczywiście wchodził w grę udział męża przy trójkącie. Zabawa była przednia ze względu na podniecenie nas wszytkich. Pikantne szczegóły pominę, lecz mąż był jako drugi dość szybko we mnie skończył z ogromną ilością spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podszedł i nie szepnął... Napisał coś w tym stylu. Nie widzieliśmy się do momentu spotkania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.Intuicja mnie nie zawiodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Kilka spotkań. 41.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję odwagi i otwarcia na przygodę. Ciekawe czy tylko dojrzałe kobiety się na to decydują? Ja pewnie byłbym dla Ciebie za młody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję. Jest czego. Wiek nie miał znaczenia. Liczyła się dojrzałość emocjonalna i intelekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najseksowniejszy jest facet używający mózgu.To podstawa. Forum jest idealnym miejscem by to sprawdzić literkami. Temat rozmowy nie ma znaczenia jeśli odpowiednio ją poprowadzić, choć nie ukrywam, że najprościej znaleźć zakładając taki wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mózg to nie tylko strumień logicznie powiązanych myśli, ale także przestrzeń dla różnorodnych fantazji. Lubisz, jak facet go używa również w ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście. Wszystkie lubimy, ale nie każda przyznaje się do tego :-) Ja wolę jednak gdy facet realizuje je ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesteś otwarta na te wszystkie fantazje, czy masz raczej swoje sztywne granice, których wiesz, że nigdy nie przekroczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma swoje granice. Ja również. Przyjemność i satysfakcja określają moje.Nie tylko w fantazjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zależy od mężczyzny. Lubię eksperymenty w granicach dobrego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś bardzo tajemnicza. Niech Ci się przyśnią te eksperymenty. Ja też się będę starał o tym pośnić. Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eksperymenty są dla nasyconych "zwykłym", za/je/bistym seksem. Tak jak przebieranki gdy nagość kobiety zaczyna "nudzić" faceta. Zatem niech śnią mi się dopóki nie jestem nudna ;-) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×