Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Seks z zakonnicą

Seks z zakonnicą

Polecane posty

Gość Seks z zakonnicą

Odpowiednik tematu 'seks z księdzem' :-P a więc analogicznie...Czy ktoś ma takie doświadczenia? Tyle się słyszy o księżach...a co z zakonnicami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak? Jaką?
Mów! Mów! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak? Jaką?
A tam inne tematy.....:-P mów! Mów! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta jak inne a złamane śluby męża żony księdza zakonnicy niezachowanie czystośc**pzez panienkę kawalera jednaki grzech wobec Pana i partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pizałem ze złamanie przysięgi jak każde inne nie usprawiedliwia nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moralność jako mamy taką widzimy a obowiązuje wszystkich jednakowa księdza lekarza policjanta pana panią mnie chłopaka dziewczyne to ma nas wyròżniać od zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj kolega chodzil z dziewczyna ok roku, moze poltora, pozniej ona z nim zerwala i zdecydowala sie wstapic do zakonu... nie wiem czy od razu po wstapieniu do zakonu jest sie zakonnica, ale on ja tam dosyc czesto odwiedzal (przynajmniej przez pierwszy miesiac) i kiedys sie wygadal ze pare razy sie bzykali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścu z klasą
Kiedyś czytałem wywiad z panią ginekolog i seksuolog, która opowiadała jak zainteresowała ją seksuologia. Jako młoda lekarka ginekolog i kobieta została wezwana do jakiegoś zakonu, w którym na widok murarzy kilka zakonnic zaczęło się dziwnie zachowywać. Obnażały się z habitów, krzyczały jak opętane. Okazało się, że te zakonnice wykonywały jakieś śluby i przez kilka miesięcy nie widziały faceta choćby wizualnie, a jak zobaczyły murarzy tnarusztowaniu o się zaczęło. Myślę, że kompletna czystość seksualna to absurd i stan nienaturalny, jak i rozpasanie seksualne traktując drugą osobę jako trofeum w łóżku to te samem strony jednego medalu! Niech żyje złoty środek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakonnica to normalna kobieta, i tez ma potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mu mu
To znaczy ze nie wszystkie zakonnice sa dziewicami. Jestem ciekawa jaka bielizne nosza pod spodem. Znalazlam przypadkiem zdjecie w necie, jak zakonnica robi golemu facetowi loda. Ciekawa jestem czy to fake, czy prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej byłej parafii 20 lat temu było głośno za sprawą księdza. Ponoć co roku jeździł w odwiedziny do sióstr zakonnych podczas wakacji. Miał tam jakąś zakonnicę o niezwykłej urodzie, z którą nie tylko w oczy sobie patrzyli. Ksiądz jak ksiądz, ale był też niezwykle przystojnym facetem i d**y z całej parafii same pod ołtarz podchodziły. Do dziś w mieście wspominają jego urodę i święte puszczalskie, które miały skończyć w jego łóżku. Jedną taka naszą sąsiadkę na pewno obracał, przychodził do niej często na kolację lub opalali się razem na leżakach za dnia, gdy mąż jeździł w interesach po Polsce. Parę lat później mój kolega ze szkoły jako dorosły facet podczas remontu całego domu bzykał właścicielkę, która podpita pokazała cycki i zapytała, czy w/g niego są jeszcze jędrne. Urodziwa babka, ale ponoć zaniedbana przez męża, bo kasa to nie wszystko. Dziś słyszę, że ma problem z alkoholem, bo mąż tylko po świecie za sianem. Ona temu kumplowi się żaliła przy koniaku, że ten czarny s******l zdradzał ją z jakimś pingwinem, czyli zakonnicą. Jarek pewnego razu po pijaku zwierzył się, gdy wyczuł, że 19 letnia córka chce zastąpić pod nim swoją mamę. Uciekł chłop z tego pomylonego domu, a remont dokończył szef z uczniem. Takie rzeczy czasami są lepsze niż film. Ach, jeszcze jedna nasza młodsza koleżanka chodziła na często pielgrzymki z parafii /co roku 4 się odbywały/ i bzykała się podczas marszu po stodołach ile mogła i z kim. Urodziwa nie była, ale dobrze dawała, gdy skończyła liceum poszła do zakonu. Moja kuzynka jak ją zobaczyła w habicie, to o mało nie zemdlała. Z tego co wiem po kilku latach odeszła z zakonu. Ma teraz męża i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakonnice tez maja swoje potrzeby. Nie widze w tym nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex44
Zawsze się zastanawiam, czym kierują się młode osoby idąc do zakonu? Szczególnie młode laski? Mam nawet w dalszej rodzinie taki przypadek, ale jakoś nie mam chęci się zapytać. Ciekawe, czy to wstręt do swojego ciała, wstrętem przed seksem czy do facetów? Jakoś nie wierzę w powołanie. Część pewno ucieka w habit przed obowiązkiem życia. Jakoś w seks zakonnic nie wierzę, choć różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mu mu daj link do tej fotki z zakonnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakonnice tez potrzebuja seksu. Sluby slubami, ale przeciez to zdrowe kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawie czy ktos kiedyś relanie poderwał zakonnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one chyba nie dają się poderwać, mniej przebywają pomiędzy ludźmi niż ksiądz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakonnice nie zyja w cnocie. W latach glebokiej komuny bylo prowadzone sledztwo w innej sprawie i odkryto na Nowym Miescie w W-wie u zakonnic potajemne groby dzieci. Ksieza zrobili swoje a one ...tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy W Mieście?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakonnice jak zaciążą gdzieś, z kimś , a są takie przypadki , to mają dwie drogi : oddać dziecko do adopcji , wtedy zajmują się nim kościelne instytucje adopcyjne lub wystąpić z zakonu i zacząć życie świeckie , co jest drogą przez mękę , bez środków na utrzymanie i wobec braku mieszkania. Chyba , że ten , z którym to dziecko poczęła jest odpowiedzialny i zwiążę się z nią. Jest jeszcze opcja, że zakonnica bierze na barki grzech śmiertelny i poddaje się aborcji. Nie ma ludzi bez życia seksualnego.W zakonie seks istnieje w formie masturbacji lub związków lesbijskich.To codzienność. Zdrady reguł zakonnych z mężczyznami są rzadsze, ale też niewiele przenika przez zakonne mury. Zakonne śluby czystości to fikcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakonnica też człowiek. Jak zrzuci opakowanie, to ma te same hormony i te same otworki w które musi ktoś gościć :D a na miejscu jest... ksieciunio. Proste! Jelopy! Oni tam mają niezła orgie a później się dziwicie że budują tyle pokoi i spa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakonnica tez czlowiek i ma swoje potrzeby. Jedna kiedys zaspokoilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iczi
Do zakonu ida mlode osoby , malo wiedzace o swiecie i o sobie . To praktycznie jeszcze dzieci . Co mozna powiedziec o wieku 18 lat . To jeszcze dzieci . Uczciwe , szczere , otwarte , majace idealy i wzniosle cele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja m bi z moja partnerka te bi od. Dluzszego czasu szukamy zakonnicy do wspolnych sex zabaw i nic ksieza i owszem trafiaja sie rodzynki z perwersyjna wyobraznia niestety obiecuja perwe zakonnice i znikaja szukamy nadal w malopolsce slasku zakonnicy bi perwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem siostra zakonna. Mam sztywne dudy wiec mojemu znajomemu antek sterczy. Ja obracam jego antka a on mi wsadza w szydlo i pis z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli seks z zakonnicą to tylko analnie, aby na co miesięcznej kontroli nie wyszło na jaw, że nie jest już dziewicą. Polecam również penetrację krzyżem, aż po sam krzyż, aby odpędzić złe demony. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo chętnie wycałowałbym nogi jakiejś starej zakonnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwal se koniazboczeńcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×