Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krótka

Seks za oceny

Polecane posty

Gość Krótka

Niedawno skończyłam 18 lat.Jestem w drugiej liceum.W gimnazjum byłam tzw.orlicą.Każdy przedmiot szedł mi jak po maśle.Dostałam się do dobrego liceum.I zaczęły się schody.Facet z francuskiego uwziął się na mnie już w pierwszym tygodniu.Łapałam jedynkę za jedynką.Na półrocze jakoś wyszłam na 2.Nie chcę teraz mieć na koniec roku na świadectwie 2 więc zostałam kiedyś po skończonej lekcji francusikiego w klasie pod pretekstem ,,nie rozumiem,czy mógłby mi pan wytłumaczyć".Zadziałało.Już po parku minutkach uwodzenia wylądowałam na biurku z majtkami zsuniętymi do kolan.Spotykamy się z Adamem co drugi dzień.Ja daję mu moje ciało,a on mi dobre oceny.Dodam tylko,że Adam ma 29 lat,jest bardzo przystojny,a w łóżku FANTASTYCZNY! Wiem,że to chore ale nie umiem inaczej.Nie mogę zawieść rodziców.Zawsze mieli taką dobrą uczennicę w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_she
skoro facet ci się podoba to czemu nie, przysługa za przysługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON NIE MÓWI
hehe dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
watpie w to co piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............cool
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krótka
Do ona_she : No zaczął mi się podobać.Nie tylko fizycznie ale i z charakteru.Zaczęliśmy rozmawiać,dyskutować,poznawać siebie.Ale dzieli nas 11 lat a poza tym on jest moim nauczycielem! Druga sprawa : Adam chciałby żebym zrobiła mu loda.Boję się,jeszcze nikomu nie robiłam.Czy to dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie nie wiem
ja niedługo skończe 18, tez jestem w 2 lo i nigdy nie znizyłabm się do takiego czegos jak sex za oceny... podoba ci sie? bo cie rznie a ty mu ulegasz bo chcesz miec piatkę na świadectwie...załosne a do tego nie wysilaj sie juz...bo to prowokacja...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre sa lody, dobre, naprawde nigdy nie probowalas?:Dpolecam waniliowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy stuff
hmmmm ja orlica nigdy nie bylam i na ocenach tez mi nigdy nie zalezalo ale co kto uwaza za wazne skoro to nauczyciel francuskiego to potraktuj go tez po francusku :P to calkiem przyjemne i w smaku nienajgorsze. nie ma sie czego bac. tylko zakochiwanie sie w nauczycielu to glupi pomysl.. zreszta milosc w wiekszosci sytuacji wszystko komplikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaJedyna
Heh, a ja miałam za nienormalne, gdy nauczyciel przy odpowiedzi dźwigał ocenę za to, że dziewczyna miała spory dekolt i uroczo się schylała, gdy prosił by napisała odpowiedź... A widzę, że teraz to już do seksu za oceny dochcodzi.... Niedługo przy klasie tak będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×