Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrrrrrr13

seksi koszulka nocna na duzy biust...

Polecane posty

Gość wrrrrrr13

witam! wkrtoce mam noc poslubna z moim przyszlym mezem , chciala bym wygladac wtedy b.seski dla niego i planuje kupic jakas seksi koszulke nocna.problem ejst w tym ze mam dosc duzy biust czy widzialyscie gdzies jakies ladne ktore by go utrzymaly???moze to glupie pytanie ale nie mam sie kogo poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrr13
doradzcie ejst tego pelno na allegro ale neiw iem ktora byla by odpowiednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrr13
nigdy byly to raczej zwykle bo zawsze wydawalo mi sie ze te kobiety ktore je nosza maja malutki jedrny biuscik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje ci
odwiedzic sklep z bielizna i mierzyc, tez mam duzy biust(dd)i jesli chce byc baardzo seksowna to ubieram koszulke z wszytymi fiszbinami a tak na codzien to zwykla wkoncu duze nie znaczy obwisle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrr13
wlasnie mysle o koszulkach z fizbinami ale bylam w 3wiekszych salona z bielizna i nie mieli.rozmiar hmm duzy E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrr13
posta dzikeuje Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to dobry pomysl szukac koszulki z usztywnieniami ja wprawdze mam D i staniki owszem nosze usztywniane ale haleczki wole miękkie lekkie takie jakby ich nie bylo :D:D pomysl sama ile ją bedziesz miala na sobie ? hihihihi nie sądze by trwalo to dłuzej niz 5minut ;) ale szukam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappppa
to napewnoe ale liczy sie pierwsze wrazenie nie chce ciagnac biustu po ziemi hihihi zartuje chce zeby wygladal ponetnie a taka haleczka w zyciu go nie utrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrr13
oooooooooo proszeeee jedak cos jest dzikeuej Ci bardzo jesli jeszcze cos znajdziesz wrzucaj prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrr13
z wielkim zaangarzowaniem przegladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze cos znajdziesz dla siebie no i przede wszystkim dla oczu pana młodego ;) szczescia zyczę i gorącej nocy poslubnej 🖐️ jak jeszcze cos bede miala to tutaj podrzuce pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrr13
ok dziekujeee bardzooo:) pozdrawiam jak os znajde napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gomagda
Dla "wrrr.." to juz oczywiście nieaktualny (chyba) temat, ale dla wszystkich innych rzucam nazwę firmy bravissimo.com, jeśli chodzi o koszulki nocne z wbudowanym stanikiem. Tylko patrzcie przed zakupem na opinie, bo niektóre modele wyglądają super na modelce, a na żywo - niekoniecznie. W razie czego służę pomocą językową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośKasia 55ć
Fajne koszulki nocne sexy i nie tylko polecam w sklepie w którym często zamawiam na ożywienie związku w sypialni. Mają duży wybór modeli i promocje. http://www.bieliznasklepok.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×