Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marika1988

sex a tycie??

Polecane posty

Gość to raczej od keksu
niż od seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blech..ale pitolicie
od rozkraczania rozeszly ci sie kosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli masz 18 lat
wedłu Twojego nicka - to może figura zmienia Ci się na bardziej kobiecą. Takie są odwieczne prawa natury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciorna
od uprawiana seksu raczej bedziesz chudla a nie tyla. to normalne w twoim wieku ze nabywsz wiecej okraglosci. powinnas poczytac troche na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blądynka
No oczywiście. średnio jeden stosunek powoduje rozrost tkanki tłuszczowej o 1 mm. Można tego uniknąć stosując prezerwatywy "mamba" gdyż tylko produkty tej firmy posiadają żel anty kaloryczny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizyk
przeciez to zasada klinowania. Jak sie wpycha klina to material klinowany sie rozchodzi. SZerokość penisa tworzy jego scianki ustawione pod niewielkim kątem α tworzące ostrze klina, rozpychają miednice działając na nia siłami Q. Na trzecią ścianę penisa (klina) działa podbrzusze - siła poruszająca P. tutaj mozesz sobie obliczyc ile to Twoj partner musi sie nasapac i jakiej uzyc sily zeby cie rozepchnac: P=2Qsin(α/2). Mam nadzieje ze wszytko jasne pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie jeśli sex powoduje otyłość to wniosek z tego taki że te ekstra laseczki w miniówkach to muszą być straszne cnotki i analogiczne patrząc 200-kilowy pasztet ten to musi się często bzykać... ;) Rewelacje takie głosi pan Ritesha Menezesa z Kasturba Medical College w Indiach. Posługując się jego logiką można szybko wyjaśnić jak to się dzieje że w jego kraju jest tyle trzęsień ziemi. No wiecie jak w Indiach na raz zacznie się bzykać tyle grubasów... :O HeHe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na wirtualny seks? MARZY MI SIĘ ORGAZM i każda droga ku niemu jest dobra. Moja muszelka jest taka cieplutka i mokra, że aż się prosi o pieszczoty. Tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sex-rozmowy.pl/dorota_sex_telefon.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny sex? Jestem Bogna, tu znajdziesz moje fotki i kontakt: http://seks-telefon.ovh/jestem młoda sexowna i bardzo napalona. Czekam na konkretnych facetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×