Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalinska

sex a zwiazek

Polecane posty

Gość natalinska

witam , jestem z moim obecnym facetem 2 miesiace i w sumie nie zameirzam podjąc jeszcze zycia seksualnego z nim,a jednak on juz wielokrotnie chchaił ,ale ja chce zeby to była świadoma decyzja , wiec mam pytanie do was co sadzicie o jego podejsciu do tej sprawy(seksu)??????????????????? ps .ja nie czuje zebym, juz to chciała z nim zrobic i potrzebuje czasu ale niepokoi mnie jego podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no bez komentarza skad ty sie urwalas? z sosny? niepokoic moglo by cie jak by cie namawial na bzykanie z psem . normalny facet to mu sie bzykac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinska
słuchaj , dla mnie za krótko jestesmy razem, ja tez mam na to ochote ale nie chce mu sie jeszcze oddawac rozumiesz??wy faceci to od razu byscie chcieli...mna jednak troche keiruje rozsądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz innych problemów?? typu: mój chłpoak posuwa moja najlepszejszą kumpele, czy moge sie do nich przyłaczyc:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinska
no tak teraz to wyszłam na jakąs staroswiecka kobitke..ale ja poprostu jestem ostrozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa wiec
nie sluchaj innych wypowiedzi bo tutaj wiekszosc lasek juz po pierwszym dniu pcha sie facetowi do lozka a potem tego zaluje jk kocha jeszcze trroche poczeka az bedziesz gotowa glowa do gory to normalne ze mu sie chce ale gadam ci nie tak latwo i dobrze zrobisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do bzykania potrzebny jest rozsadek? a ja mysle ze chyba antykoncepcja jak sie juz raz bzykniesz to zmienisz zdanie co do sexu a do slubu nie czekaj bo faceci nie lubia nie doswiadczonych lasek ktore zamiast robic laske mietosza pisiorka w buzi jak kluske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinska
a co jedna ci juz tak mietosiła skoro tak mówisz;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam kutasa to nie wiem ale mam kolegow i nie jestem facetem a kobieta ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinska
a no to sorry, własnei bardziej liczyłam na meskie wypowiedzi, bo jednak co ty mozesz wiedziec, chodzi mi o meski punkt widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinska
do jukesnki nie ma pytan bardziej poterzebnych od pytan naiwnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zal mi cie no ale coz jeszcze znajdzie sie kilka takich tepych lasek buzka naiwniaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinska
pytasz czy nie mam innych problemów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinska
ty to jestes abemed tepa... akurat ci koledzy wszystko powiedza!!! heh ...nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno. tak sie sklada ze to ty nie masz pojecia o seksie wiec po co te smieszne teksty co ja moge o tym wiedziec mam wiecej lat od ciebie i niestety juz poznalam wiele takich jak ty i co? tylko lzy ale naszczescie nie moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa wiec
kuzwa dajcie dziewczynie spokoj wszystkie jestescie takie madre a moze ona po prostu jest odrobine bardziej moralna???? to indywidualna sprawa kazdego, tez keidys ballowalam jak nie wiem i gowno mi to dalo tylko wspomnieni ale i nieprzyjemnosci obecnemu facetowi oddalam sie po 6 miesiacach i jakos mnie z tego powodu nie zabil ani nie zdradzi!!!!! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinska
no wiem ze ty napewno urodziłas sie doswiadczoną albo szybko to doswiadczenie zdobyłaś...ale nie ci bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amebed....mowisz ze mietosza jak kluskie? fantastyczne porownanie :) Pytasz o pkt widzenia faceta to Ci mowia ze normalne ze chce, a pozniej mowisz ze kobieta jestes i ze nie dasz mu bo czym innycm sie kiuerujesz, wiec o co Ci chodzi wlasciwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinska
do kogo to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziecko po prostu
widać, że pojęcia nie ma, ale chciałaby sie powymądrzać akcentując jak to się szanuje. Można się szanować i jednocześnie cieszyć seksem, po cholerę to rozdzielać ? a jak jesteś ostrożna to prezerwatywy kup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinska
jezeli do mnie to tak:moze sie boje ,moze mnei to przerasta no i nieche zeby mnie wykorzystał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinska
jestem duża dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslalam jestes jedna z tych co jak sie bzyknie z facetem byta \' a bedziesz mnie szanowal?\' hi hi hi dobre no ok juz sie nie czepiam jestes mloda i masz prawo tak myslec ale niestety prawda jest taka ze nie czesto mozna znales faceta z ktorym traci sie dziewidztwo i jest sie z nim do koca zycia. to juz nie te czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinska
no narazie to mam włąsnie taki dziwny stosunek do tego,ale powiedz nigdy tak nie miałas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiem ci tak kazda z nas innaczej do tego podchodzi ja uciekam od mojego pierwszego razu jak najdalej nie mialam takiego dylematu jak ty bo zostalam zgwalcona w wieku 13 lat przez ojczyma. i nie potrafie doradzac ale faktem jest to by nie zaczac tego z byle kim. poczekaj poznaj tego faceta jego poglady i uczucia do ciebie wtedy samo to przyjdzie a jesli on jest madry to poczeka na to az bedziesz gotowa jesli nie to znaczy ze nie zasloguje na ciebie. ps. sory za wczesniejsze moje opisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×