Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykly facet 28

SEX NA SPIOCHA!!!

Polecane posty

Gość zwykly facet 28

WITAM WSZYSTKICH!!! I Z GORY PROSZE O POWAZNE WYPOWIEDZI I ODPOWIEDZI.CZASAMI DLA UROZMAICENIA NASZEGO ZYCIA EROTYCZNEGO BAWIMY SIE Z ZONA W SEX NA SPIOCHA(POLEGA TO NA TYM ZE JEDNO Z PARTNEROW UPIJA SIE DO NIE PRZYTOMNOSCI A DRUGIE KORZYSTA SOBIE DO WOLI)OCZYWISCIE SPRAWE TRZEBA MIEDZY SOBA PRZEGADAC I WIEDZIEC CZEGO PARTNER SOBIE NIE ZYCZY(PRZECIEZ NIE CHODZI W TYM O WYRZADZANIE KRZYWDY)TYLKO ZE PO ALKOHOLU POZNIEJ GLOWA BOLI I CALY DZIEN NASTEPNY JEST CIEZKI.MOJE PYTANIE JEST NASTEPUJACE:CZY W NP:APTECE MOZNA KUPIC JAKIES SRODKI NASENNE KTORE DZIALAJA W TEN SPOSOB???JEZELI TAKIE ZNACIE TO PROSZE O NAZWE.A MOZE TEZ TAK ROBICIE LUB MACIE PODOBNE DOSWIACZENIA???.....POZDRAWIAM WSZYSKICH TYCH KTORZY PODEJDA POWAZNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykLy facet 28
MOGA TEZ BYC SRODKI WIATROPĘDNE, BO UWIELBIAM WĄCHAC PUSZCZANE MI POD NOS GAZY, A ŻONA ZA RZADKO MA WZDĘCIA I NIE SATYSFAKCJONUJE MNIE TO!!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dla mnie dziwne przeciez jedna z osob nie ma z tego zadnej satysfakcji ??? tylko na drugi dzien dodatkowo kaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykLy facet 28
JA MAM TERAZ SATYSFAKCJE, WLASNIE WALEEEE, AAAAAAAAAAAAAAAAAAA DOCHODZE!!!!!!!!!!!!! PISZCIE COS JESZCZE !!!!!!!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniuś na ostro
ale jak sie upijesz jak bela to kutas ci nie stanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka 30l
No nie mogę to jakieś chore, a ztą kiełbasą to było dobre się uśmiałam, fakt że czasem w środku nocy zaczyna się coś dziać w łóżku i wybudzam się dopiero jak dochodzę ale zawsze na trzeźwo żeby obie strony miały dobrze a nie tak to mi sięz nekrofilją cos kojazy z tobą jest wszystko oki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykly facet 28
I PROSILEM O POWAZNE ODPOWIEDZI I NIE ZWRACAJCIE UWAGI NA TEGO GN....A CO SIE POTRZYWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Potrzywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykly facet 28
a sprobuj teraz sie podszyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ze chcesz jakas dziewuche zgwalcic, dosypac jej cos nasennego i wyruchac, wiec nie pisz ze to zona i ze sie tak bawicie nie ma kobiet ktore lubia byc posuwane po 'ogolnym znieczuleniu', jestes typowym gwalcicielem albo i pedofilem i szukasz tu srodka ktory tak dziala bo glupoio Ci isc do apteki po cos takiego albo spytac swoich kolegow, jak by to zrobic, lecz sie czlowieku, bo jesli masz 28 lat to jak dla mnie jestes ********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do love666 To co napisalem jest prawda!!! i nie zycze sobie takich uwag a z reszta jak ty sobie wyobrazasz taka wizyte w aptece??? a i jeszcze jedno to ze ty czegos nie lubisz to nie znaczy ze wszyscy tego nie lubia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj kolego, nie obrażam ani Ciebie ani \'spiących\' ale wierz mi, ze to co napisałeś powyzej, na pierwszy rzut oka swiadczy o tym ze chcesz kogos na sile przeleciec, nie wiem jak Ty ale ja na Twoim miejscu nie pytala bym o to tutaj, bo mozesz miec nieprzyjemnosci, nie slyszysz jakie robia nagonki na pedofilow i gwalcicieli? to poczytaj a zobaczysz, pomysl wogole \'na spiocha\' jest durny na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytuję : "CZY W NP:APTECE MOZNA KUPIC JAKIES SRODKI NASENNE KTORE DZIALAJA W TEN SPOSOB???" to Twoje slowa............na pytanie 'jak sobie wyobrazasz wizyte w aptece' powinienes odpowiedziec sobie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpie rowniez w to ze sa tu kobiety ktore lubia byl wyruchane nic o tym nawet nie wiedzac, a ja jako sznujaca sie kobieta nie pozwolilabym mojemu mezczyznie walic mnie tak po chamsku, wole byc w lozku aktywna z moim facetem a nie jak kloda.... nekrofilie tez lubisz? jest ponoc taka ksiazka -jak to sie robi z trupami, ze trzeba wybierac swierze groby, pomysl o tym, troche bedziesz miec urozmaicenia w lozku skoro pijana kloda Ci nie wystarcza, chore!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wata cukrowaaa
noooo ja tez to praktykuje z moim mezem tylko w moim przypadku polega na tym ze ja prawie spie a on sobie korzysta...a ja leze jak detka polprzytomna i nawet nie chce mi sie ruszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mam odpisac skoro prosilem o powazne odpowiedzi a nie o idiotyczna krytyke....widac jaka tolerancja na kafe panuje ...pozdrawiam osoby myslace nornalnie a wszegulnosci WATE CUKROWAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sex na spiocha polega na tym ze facet albo ja wybudzamy sie podczas snu np..zaczynam sie bawic Jego ptakiem albo On zaczyna mi robic minete, wybudzamy sie i jest fajny sex ale to co Ty piszesz, to takie jakby bez szacunku do Twojej kobiety, jak to przeczytalam to odnioslam takie samo wrazenie jak love666, ze chcesz po prostu kogos przeleciec byle jak byle gdzie aby tylko sie nie ruszala, wybacz ale troche dziecinnie jakos :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyzna
troche to chore,ale skoro tak lubicie to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyzna
a i jeszcze polacz te srodki z alkoholem to napewno ci sie juz nie wybudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×