Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podszywacz6

Sex, ona powyzej 50, on ponizej 20 lat

Polecane posty

Gość podszywacz6

Czy mial ktos taka afere, Ciekawe jak do tego doszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogataaa
on 32 ja 44....czy to coś złego???....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexownikjuhu
Juz dano temu mialem kilka miesiecy afere z atrakcyjna wdowa, ona miala 56 lat, a ja 19. potem poszlem na studia do inneg miasta. Kilka razy ja odwiedzilem. Gdy bylem ostatni raz, to odmowila mi seksu, i juz wiecej do niej nie pojechalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexownikjuhu
rogataa, on juz troche za stary dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogataaa
no jak było?...jestem ciekawa jakie wrażenia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogataaa
no jak to za stary...jest cudowny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarabiacz6
A moze masz ochote na mlodszego tak 17 - 19 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogataaa
ten jest w sam raz...:) powiedzcie co myślicie o takich hm...paniach :) gorących czterdziestkach...jestem ciekawa jak to jest, kiedy na nie patrzycie, dotykacie...no?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzochetny
One przechodza do inicjatywy, chca tego czego oczekuja, oraz gotowe na rozne igraszki be zachamowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogataaa
nie uwierzę, że nikt więcej nie miał takich przygód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogataaa
a nie przeszkadza to...że nie mają ciał 30-latek...? bo to trochę stresujące jest...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogataaa
a czy może była między wami jakaś chemia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzochetny
Ponadto to one ruszaja biodrami na wszytkie strony i lubia aksperymenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przecież....
biologia tak nakazuje! w zależności od wieku są różne potrzeby seksualne, a u ludzi tak się składa że kobiety 40 latki mają takie potrzeby jak faceci 20 letni... i vice versa. Nic nadzwyczajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inwestorek.
fubu co Ty za bzdury piszesz. Osoby powyżej 16 lat mogą mieć z każdym sex, z niewielkimi wyjątkami (rodzina)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajka
że tak napsizę,lubię sobie pochasać z młodymi ogierami od 20 lat,nie mam jeszce 50,ale szczerze,to jakbym była facetem,to na pewno nie chasałabym ze starymi babami :-) Faceci młodzi ambicji nie mają i ze starymi babami seks uprawiają :-) Jak spaść z konia,to z rasowego,ja tak robie,spadam z rasowych ogierów,a oni :-) ze starą baba jak ja to robią,bez ambicji faceci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienczoch76
Poprzedniczko, na widzisz ale mają przyjemność i Ty też. A dlaczego piszesz tak negatywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogataaa
ja rozumiem, że jeśli ona ma 32 a on 44 to wszystko w porządku...w drugą stonę nie razi...tak? Mężczyźni się dowartościowują przy młodej pannie, łykają wiagrę żeby sprostać i to jest ok. ? Ja mam duży temperament, a niestety mąż w tym samym wieku nie nadąża, przynajmniej ze mną...więc powinnam się dostosować do ogólnego zdania, siedzieć cicho i dziękować jak mu się zechce...? Życie jest za krótkie...może jutro potrąci mnie samochód?... 20 latek to jeszcze napalony dzieciak, ale trzydziestoparolatek, to już zmysłowy mężczyzna...myślę, że zamiast potępiać innych...samemu trzeba spróbować...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogataaa
do Fubu... dewiacje?...popatrz na na ludzi...niejedna 30 latka wygląda jak zaniedbana babcia...i niejedna 40 latka tryska energią i wygląda jak własna córka...jeśli ktoś Ci się podoba, to pytasz najpierw ile ma lat?...czy podoba Ci się właśnie taki jaki jest?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie dyskryminuję żadnych kobiet. Nawet starszych od siebie. Parę razy spotkałem takie koło 50, przy których musiałem maskować sztywność w kroczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Poznański Luj
Jak widzę 50 letnią Halinkę właściecielkę sklepu na przeciwko mojego domu, to mi staje jak ułańska lanca. Jej 25 letnia córka działa na mnie aseksualnie. Choć generalnie preferuję rowieśniczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Poznański Luj
Mając 33 lata przeżyłem wakacyjny seks romans z kobietą o 12 lat starszą, wyposzczoną wdową,i powiem ogień nie kobieta. Wacka po wakacjach musiałem leczyć abstynencją od bzykania. Nigdy już potem takiego czegoś nie doświadczyym, i nie doświadczę. To jest jak pierwsza miłość, nie wiesz czego się spodziewasz, i wszystko cię zaskakuje i podnieca. I choć mam/miałem okazję poderwać starsze od siebie, np. w pracy Danka wpycha mi się sama w łapy, to tamta zawsze będzie ta pierwsza i najlepsza dojrzała kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkjui
Ja tez mam mile wspomnienia z kobieta o 28 lat starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są różne dewiacje a to jedna z
Są różne dewiacje a to jedna z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alleluja...
dewiacje?....czy Ty wogóle wiesz co to jest seks?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtg53et5
alleluja...niestety,ale taki młody chłoipak z taką starą babą to dewiant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosty67tut
Dewiant? Taka parka mysli o przyjemnosci, i maja w tylku takie okreslenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtg53et5
prosty67tut przyjemność młodego chłopaka z estarą babą,do tego czesto starszą od swej matki. Tyle pięknych i chętnych,do tego naprawde super w łzku młodych kobietek.Widac taki młodszy i to dużio nie ma brania wśród takich młodych i niestety musi z taką starą baą to robić,po prostu desperacja z dewiacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×