Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sex

Polecane posty

Gość gość

Szukam fajnej dziewczyny kobiety na sex bez zobowiązań, miejscowość Krotoszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Kalisz. Opisz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam długiego i grubego, to Ci powinno wszystko rekompensować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety szukam a nie faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
!Ostrzegam! Dziewczyny miałam kiedyś wątpliwą przyjemność spotkać się z tym typem, posługiwał sie tym samym emailem więc nie ma mowy o pomyłce, to wstrętny ćpun i alfons, z trudem udało mi sie uciec. Ostrzegam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nigdy samej nie chodzi się na takie spotkanie i nie podaje się swych dokładnych namiarów. Można być brutalnie zgwałconą a potem szantażowaną nagraniem lub zastraszaną !!! Ja miałam ochotę na seks z nieznajomym lecz jestem w związku chodziło o trójkąt. Gdy kilku się zgłosiło i miało ochotę lecz od razu rezygnowali gdy napisałam że będę z chłopakiem czyli mieli prawdopodobnie złe zamiary. Jeden otwarcie powiedział że z kolegą mnie zerżną i to rozumiem. Tych myśmy wybrali do orgi oczywiście pod kontrolą ukochanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam Pana na wirtualny i może prawdziwy seks. przyznaję, że nigdy nie umiałam utrzymać swojej pusi na wodzy. Bo to naprawdę trudne! Próbowałam, ale ona chyba zbyt pragnie penisa w sobie. Tutaj znajdziesz moje focie:http://sex-rozmowy.pl/natalia_sex_telefon.html Teraz też chciałabym, abyś się w nią zanurzył pragnie Cię posmakować i poznać. Jeżeli i Ty masz ochotę na prawdziwie wilgotną cipkę to pisz do mnie już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×