Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość **61 latka****

sex po 60 zwariowalam...

Polecane posty

Gość **61 latka****

Witam Od jakiegoś czasu seks zaczął mi sprawiać taka przyjemność jak nigdy!!Owszem,lubię seks,zawsze lubiłam,ale to co czuje teraz to jakaś wariacja!! Ciągle czuje spore podniecenie Mąż z tego faktu bardzo zadowolony Mówi,ze nie byłam takim wulkanem seksu i taka namiętna kiedy byłam młodsza a teraz jest wspaniale!!Czy też tak macie po 60?? czy seks też sprawia Wam taka ogromna przyjemność? na sama myśl,ze będę kochała się z mężem,mam motyle w brzuchu i czuję dreszczyk podniecenia.Zrobiłam się w łóżku tak bardzo śmiała,wyzwolona.....ze aż się boje czy to jest normalne?? Proszę o mądre wpisy,najlepiej kobiet,ale i mężczyźni mogą się wypowiedzieć po 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;(;(;(;(;(;(;(
wczoraj ten sam test był po 40 dzis po 60 a jutro bedzie seks po 50 nudne to juz jest jak flaki z olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelllo
A miały być mądre wpisy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelllo
To była raczej wypowiedź w imieniu facetów, nie mężczyzn. A to zasadnicza różnica ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle coooo
a co ma dziadzio zrobic nie dogodzi babci to mu sie w tango puści z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona877878
O fuj to 60 jeszcze sex uprawiaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że Cie nie słyszą Twoi starzy jak tutaj Piertolisz.Zaraz by sobie w łeb strzelili ,ze takiego głupka zrobili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona877878
Kolekcjoner_ a Ty pewnie juz masz blizej niz dalej co? Skoro tak starych bronisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona877878
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50-latek-krzys
wszystkim tym co wysmiewaja autorke nawet sie nie obejrzycie jak bedziecie w tym wieku, pogadamy wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donek
ja spróbowałem ostatnio maxlong i faktycznie wróciły mi siły i wielka ochota, no i możliwości, moja żona była wniebowzięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
a jak byłaś młodą mężątką, to pytałaś się mamusi, ile razy w tygodniu możesz to zrobić, bo moja zona tak robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Małrycy
Zwariowałem mam ochotę na dobry sex z panią po 60 ja sam mam 68 i może doczekam się jakiejś pani chętnej bym pokazał co to dobry sex w tym wieku . Miałem panią przed 30 kosztowało mnie miesiąc nauki by pani umiała dostarczać rozkoszy sobie i facetowi , oczywiście moja rola to by dobrze jej było .Pani z doświadczeniem mile widziana a jeśli jest otwarta na dobry sex bez skrępowania to bardzo zadki przypadek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maurycy
Jak na razie nie ma pani chętnej na spotkanie z moim drozdem , tylko proszę by pani była po 60 gdyż młodej nie chcę uczyć co to dobry i otwarty sex mam 68 jak pisałem . Po drugie młodsze są płochliwe i wstydliwe zadają za dużo pytań a mało czynią .Może źle oceniam jednak bardziej przypadają mi panie jak piszę po 60 lub blisko tego wieku . Po wymasowaniu całego ciała i po buszowaniu w muszelce języczkiem , penis jest gotów penetrować głębokość twojej szparki tak długo aż puścisz soczki a ja zostawię swoją śmietankę ciepłą w środku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, Zajmuje się pracą nad uruchomieniem portlu internetowego dla kobiet dojrzałych. Chielibyśmy jak najlepiej poznać waszę potrzeby. Dlatego bardzo proszę o wypełnienie ankiety. https://www.ankietka.pl/ankieta/249978/rozpoz nanie-potrzeb-klienta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 59 lat maz 67 i sex uprawiamy od 40 lat czyli tyle ile trwa nasze szczesliwe malzenstwo. Oboje mamy duze potrzeby. Problem to taki ze maz nie moze dojsc do konca / brak spermy/ ale dajemy rade. Sex oralny, pieszczoty i zlaczenie cial to poezja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek88
Ja powiem wam otwarcie mam 29 lat i ostatnio miałem okazję przelecieć mamę kolegi 61 lat. Wrażenia nie do opisania. Był mecz i alko i delikatnie miałem w czubie ale nie za dużo. Mój kumpel nic nie pił bo szedł do pracy na 2 zmianę. Ja przed jego wyjściem rozmawiałem z jego mamą jak zawsze. Bo mimo że ma 61 lat jest spoko babeczka. Na oko 165cm ciut delikatnie większą dupcia ale ok. Zaproponowałem jej drinka. Jak kumpel wychodził to powiedziałem że też zaraz spadam do domu. Zaproponowałem jej drinka :) Jak nigdy nie chciała tak się ze mną dziś napiła. Rozmawialiśmy o pier.dołach. Wypiliśmy 0,5L i nie wiem kiedy zeszliśmy na temat seksu. Mówiła że od 5 lat jest wdową i próbowała z dwoma mężczyznami i lipa. Że lubi pozycje na pieska za włosy i na jeźdźca. I zaczęło się. Zadbana 61 letnia kobieta i ja. Stwierdziłem Raz kozie śmierć. Usiadłem bliżej niej i delikatnie położyłem rękę na jej udzie podczas rozmowy. Od razu spytała bez wahania czy wiem co robię. Odpowiedziałem również bez wahania że wiem. Ona to typ kobiety bardzo zadbanej mimo 61 lat wygląda na Góra 45-50. Od małego mnie kręciła i kolegów. A tu taka sytuacja. Więc postanowiłem wykorzystać okazję. Zbliżyła się, rękę położyła mi na kroczu i od razu mały stanął mi na baczność jak nigdy. Hehehe powiedziała na ucho że zaraz wróci. Wyszła do sypialni. Ja delikatnie się zcykałem ale powiedziałem sobie w duchu do odważnych świat należy. Ta wraca w sex bieliźnie. Jak ja zobaczyłem to wam powiem że nie jeden by zgłupiał ile ona ma lat. Podeszła i poszliśmy do jej sypialni. Podszedłem do łóżka a ta mnie popchnęła na nie i zaczęła mi rozpinać spodnie. Zdjęła mi spodnie i bokserki. Złapała mnie za kutasa i mówi : "Wojtuś masz kutasa jak stalowy pręt. " hehehe zaśmiałem się a ta odrazu wzięła go do ust. Masakra, z kutasa mi zrobiła w swoich ustach śmiało. Po 5 min myślałem że wybuchnie zamiast się spuścić. Ale ustała. Ja delikatnie palcami ją masowałem po cipce. Była Łysa jak kolano. Włożyłem palec potem dwa. Po chwili powiedziała żebym w nią się wbił. Więc kutasa przyłożył do cipki i już miałem w nią wejść a ta do mnie "poczekaj sekunde". Mówię ok ale co się stało. Odpowiedziała : "NIC" i żebym poczekał. Było widać ciarki przez chwilkę na jej ciele. Kręcą mnie takie nie opalone, nie za wysokie dojrzałe kobiety z cyckami mieszczącym się w dłoni które się depilują. Bo nie wszystkie dbają o siebie po 40-50. Wyluzowała i nabiła się na mojego. Głos ma zajebisty normalnie masakra jak ja posuwałem. Fajnie jęczała a jak do końca próbowałem włożyć to piszczała aż podejrzewam że sąsiedzi słyszeli w bloku. Ale co tam. Zacząłem się rozkręcać i coraz szybciej ona zaczęła się dopasowywać w ruchach i coraz szybciej........ Jebanko zajebiste. Seks trwał jakieś 30-40 min. Spytałem się jej " gdzie chcesz finał". Odpowiedziała "Dawaj na twarz" Mówiąc jej że "kotku dla ciebie wszystko". Nie spodziewałem się takiego ogromnego wytrysku. Skurcz pod żebrami aż mnie zabolało a było tego tyle że zająłem jej włosy i dostała po oczach. I ona na to w żartach "myślałam że tego będzie mniej" wzięła ile mogła nabrać i zaczęła lizać. Po chwili daje mi prezeski i mówi że jak będę gotowy mam założyć. Szok!!! Z tekstem do mnie " wyjeb mnie w dupeczkę bo chcę poczuć jak to jest być wyjebaną w w dwie dziureczki" ja już myślałem że się przesłyszałem bo dużo dziewczyn pukałem ale żadna nie chciała dać w anala. Kutasa w pion i na szybko Kondona założyłem i powoli się zacząłem wbijać. Delikatnie z początku ale ciężko więc na szybko pytam jej " mam jakąś oliwę? " podaje mi ją i dałem na jej kakaowe oczko bo muszę jeszcze zę przyznać że jak na tak dojrzałą kobitkę to dupcię ma super. Nasmarowałem jej oczko i zacząłem się wbijać a ta do mnie : "Wojtek nieeeeeeee dam rady, przestań proszę" zanim powiedziała to do końca weszłem w nią na tzw na trzy. Aż wrzasnęła " Taaaakkkk". Ruchaliśmy się w salonie to w kuchni i w łazience aż straciliśmy poczucie czasu. Ja ją rucham, ta jęczy i woła " Jak dojdziesz to chce do buzi" szok bo chyba cały blok to słyszał. Ja ją pieprze w najlepsze a tu w drzwiach stoi jej córeczka która przyjechała do mamusi na weekend. Zauważyliśmy ja jak upuściła z wrażenia walizki na podłogę. I powiedziała "Mamo chyba ci na stare lata odjebało żeby z młodym uprawiać seks." I wyszła. Po czym wróciła mówiąc do mnie "Wojtem ty gnoju jak ty możesz pieprzy. Ć moją mamę pojebało cię!!! Tu itp powiem mojemu bratu i cię... ." A mama w spokoju do niej odpowiedziała"Wiesz co córeczko? Mam swoje lata i będę się pieprzyć z kim będę chciała i ile będę chciała. A on wie że cały nasz majątek jest na was przypisany więc on mnie rucha bo chce a nie na kasę. Więc nie wydzieraj się na cały blok że zostałaś mnie w domu jak mi jest dobrze bo sama spróbowała byś się pieprzyć z młodszym. Zatkało córeczkę po tych słowach. Dodając "Przepraszam. Jak skończysz z nim się seksić to odezwij się." Ja na jej oczach dojeżdżałem jej mamuśkę coraz szybciej a ta wyjęczała "Daaaaammmmm ccc iii zzznnnaaaćć aaaaaaaaaaaaaaaa" i tu nadszedł na jej oczach finał. Wyciągnąłem Fiuta z cipska i daje do buzi ta mi obciąga ja jej spermę leje w usta. A córeczka z tekstem "To cie mama do reszty pojebało!!! Z takim kutasem to ty nieźle musisz mu płacić." A ja jej " Nic mi nie płaci za to jest zajebista w łóżku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlodzi chca sie umawiac ze starszymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojtek88 dziś piękna wzruszająca historia do corwczki dotarły śliwa że jakby miala 60 lat to też by skorzystała i się cieszyła że rozpala pożądanie w młodym brawo dalej ja bzykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurka liczyłam że córka się dołączy razem z bratem i tam będzie jazda na dwa baty z obiema na zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGrimm
Ja mam 33 lata moja żona 62 tak żona sex po 60 jest dla niej jak powietrze i wice wersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 54 lata . Nigdy wiecej starych bab . Ochydny widok czerwonej odparzonej piczki . Nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja z innej beczki. Ja 45 a maz 61 i sex jest do d**y. Facet po pięćdziesiątce to już ruina. Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 70 lat zdażyło się kilka lat wstecz iż uprawiałem sex z 25 latka ,prucz ciała to reszta tragedia .Mlode dziewczyny kochanie się nie polega na rozłożenie nug i czekać co partner zrobi , wy tez musicie być zaangażowane a nie być bierne . Owszem kobiety w podeszłym wieku nie są tak atrakcyjne jak młoda ( możesz stawać na rzęsach i tak nie unikniesz starości a zwłaszcza kobiety szybko się starzeją ) lecz maja przewagę nad młoda wiedza jak się kochać i nie są pruderyjne ,są normalne nie wstydzą się oddawać jak kobieta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia47
Gdzie szukać bardzo ładnych kobiet do wynajęcia ? Jeśli interesują was takowe kobiety to osobiście polecam http://www.sexy-sexy.com ! Niesamowita agencja towarzyska w Londynu która zapewnia niesamowite kobiety z klasą które dotrzymają wam towarzystwa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam66 i teraz nareszcie wiem co to jest seks z orgazmem.Z mężem kochaliśmy się bez żadnych hamulców na wszystkie sposoby ale nigdy nie miałam tego co teraz.Poznaliśmy jakiś rok temu takiego ,,młodego"pana po 40tce który pomagał nam przy remoncie mieszkania i został naszym przyjacielem domu.Było to takie niewinnie proste zdarzenie które otworzyło drogę do seksu w....trójkącie.ON przyszedł zbyt wcześnie rano do pracy a my byliśmy jeszcze w łóżku,otworzyłam mu drzwi będąc w szlafroku,przywitał mnie pięknymi komplemętami aż przeszlo przez moje ciało cudowne mrowienie.Jakoś tak w południe mąż wyszedł po zakupy a ON podszedł do mnie mocno przytulił i powiedział że szalenie mu się podobam i gdyby tylko mógł to by się ze mną kochał jak młody spragniony szaleniec.Przyznał że już dawno nie miał kobiety bo żona jest bardzo oziębła która woli po kryjomu się masturbować a nie kochać.Pozwoliłam jemu się całować a kiedy mnie mocno przytulił poczułam w jego spodniach bardzo napiętego k*taska więc rozpięłam mu spodnie i chwyciłam tego ogromnego ogórka.Kiedy ostro mnie brał akurat mąż otworzył drzwi i stał jak wryty na ten widok,nie przerwalam,a tylko bardziej przyśpieszyłam swoje ruchy,bo to było tak cudowne i inne niż dotychczas.Nie miałam siły ani możliwości ,,to"przerwać i kiedy mąż podszedł i mnie całował,dostałam pierwszego w moim życiu orgazmu z konwulsjami i ogromnymi dreszczami.To było to coś czego nigdy nie zaznałam i teraz nie dam sobie odebrać.Trzymali mnie oboje kiedy mym ciałem wstrząsały spazmy rozkoszy,poprosiłam ich ze chcę ich obu na zawsze.Mąż mnie pocałował i powiedział że jestem tak cudowna ze nie może mi odmówić a ON że nareszcie odnalazł taką kobietę która mu nie odmówi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów robisz ten sam błąd, niedouczona amebo. Zapamiętaj wreszcie, że dwóch mężczyzn to "obaj" a nie "oboje" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×