Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmmmmmmmmmmhhhhhhhhmmmmm

Sex po wazektomii nie umiem sie przelamac...

Polecane posty

Gość mmmmmmmmmmmmhhhhhhhhmmmmm

Mamy dwoje dzieci i rok temu maz poddal sie temu zabiegowi za granica. Ale im wiecej czasu mija tym mniej ja potrafie tej metodzie zaufac. Absolutnie nie chcemy miec wiecej dzieci ostatni porod to byl koszmar. A dlaczego nie umiem ufac tej metodzie- bo nie jest ona "namacalna", nie wiem czy rozumiecie, po prostu czuje sie jakbysmy nie stosowali zadnego zabezpieczenia :( Ale ta metoda jest przeciez bardzo skuteczna i zabieg nie moze sie sam "odwrocic"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest prawda,jakoś nigdy nie mamy oporów przed seksem w prezerwatywie.Kobiety,ktore zaczynja zazywac tabletki antykoncepcyjne tez maja takie obwawy bo co taka mala tabletka moze zdzialac...nie jest namacalna nie widzimy jak pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcio
Przecież po zabiegu robi się zawsze badania na obecność plemników. Chyba je robiliście? W tym co piszesz widać największą zaletę tej metody: nie widać żadnej różnicy, jakiekolwiek zabezpieczenia nie są już potrzebne. Chyba stąd takie podświadome wrażenie, że "nie jesteśmy zabezpieczeni". A przecież jest 100% skuteczności. Przy okazji: ja też bym chciał, tylko nie wiem gdize. Da się gdzieś w Polsce? A za granicą, jak u was, to wymaga dluższego pobytu (badania, procedury itp.), czy tylko wyskoczyć na chwilę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mialam wazektomii bo jestem kobietom:)ale podejrzewam ze jakies polskie kliniki tez dokonuja takich zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmhhhhhhhhmmmmm
Tak robilismy badanie na obecnosc plemnikow w 2 msc. po zabiegu - wynik negatywny. Mt robilismy w irlandii koszt 600 euro, ale nie zostaje sie w szpitalu, my po zabiegu od razu pojechalismy taksowka do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmhhhhhhhhmmmmm
a co do tej strony podajen wyzej - tez sie tym interesowalismy ale oni chyba stawiaja wymog - wiek ponad 35 lat i 4 dzici :D prynajmniej tak mi napisali 2 lata temu...chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmhhhhhhhhmmmmm
ja?? 29 maz 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to troszkę szybko zdecydowaliście się na wazektomie,bez urazy.,Co was do tego skłoniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmhhhhhhhhmmmmm
A na co mielismy czekac?? Mamy juz dwojke dzieciakow, malzenstwem jestesmy od 6 lat a razem 9 lat i byla to jak najbardziej przemyslana decyzja. Ja nie moge brac tabetek nabawilam sie przez nie sporych klopotow i mecze sie z nimi do dzis, wiec maz wziął na siebie "obowiazek" antykoncepcji i jestem mu za to wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie,a nie mial przed tym zadnych oporów,bo często mężczyźni nie chca robic wazektomii,poniważ to jest dla nich utrata męskości....jak to bylo u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmhhhhhhhhmmmmm
Jaka utrata meskosci? Plemniki w nasieniu nie swiadcza o meskosci ;) Nie bał sie jakoś bardzo, wiadomo lekki stres jak przed każdym zabiegiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak słyszałalam,niewiem czy to jest prawda,a twoj maz nie ma oporow przed seksem po wazektomii?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmhhhhhhhhmmmmm
A dlaczego miałby miec? Przeciez nadal ma normalny wytrysk ktory golym okiem nie roznie sie niczym od tego przed wazektomią tyle ze nie ma tam plemnikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmhhhhhhhhmmmmm
nie, jemu to nawet do glowy nie przyszlo i kiedy mu o tym powiedzialam to chyba zwątpił we mnie do reszty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama widzisz jakie sa wyniki skutecznosci tej metody antykoncepcji,wiec nie ma sie czego obawiac...jak mowilam wyzej ja mialam takie przed tabletkami anty,powiedz mi jeszcze tak z ciekawości czy ta metoda jest odwracalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmhhhhhhhhmmmmm
podobno jest odwracalna w 30-70% przy pierwszej probie odwrocenia :) Ale nas to nie interesowalo, poza tym nasienie mozna oddac do banku spermy, w ostatecznosci inseminacja. Ale tak jak mowie my wiecej dzieci miec nie chcemy:) Raczej nie polecam osobom ktore maja jakies watpliwosci w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz wątpliwości możesz poddać spermę partnera badaniu. Sprawdzą ilość plemników i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmhhhhhhhhmmmmm
Lady, my to badanie wykonywalismy dwukrotnie po zabiegu, nie chce tez przesadzac i wysylac go co jakis czas na takie badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×