Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalonaonaona

SEX PODCZAS CIĄŻY miałyście większa ochotę czy nie?

Polecane posty

Gość szalonaonaona

Miałyście większą ochotę na sex podczas ciąży czy mniejszą, w jakich pozycjach go uprawiałyście i co przede wszystkim na to wasi partnerzy czy bardziej na nich działałyście tzn. wiem, że niektórych facetów bardzo podniecają kobiety w ciąży. Jak to było w waszym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda i już
Mnie seks podczas ciąży odrzucał. Myśl że jest z nami dziecko była dla mnie trudna. Czułam,że to obleśne - że nawet w ciąży jak suka muszę seks uprawiać i nie miałam ochoty. Tak czułam - wiem,że wiele kobiet tak ma. Mąż też nie chciał seksu uprawiać - bał się ,że zrobimy krzywdę dziecku. Poza tym przy orgazmie występują skurcze macicy - bałam się poronić a potem wywołać poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka1234
Ja miałam zabroniony seks podczas ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskarpone..
ja zawsze miałam dużą ochote na sex i ciąza tego nie zmieniła:)) teraz jestem w 18 tyg, sex tak samo często jak przed ciążą. pozycje najczesciej od tylu na pieska lub na łyżeczki. mąż sie bardziej boi niz ja:)) mam nadzieje ze bedziemy mogli do porodu bez zakazu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adibi
a ja bylam w ciazy demonem sexu. nie wiem jak to sie stalo, hormony mnie wykrecily hehe. dodam ze na codzien nie mam jakiegos wielkiego popedu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona nie miała ale nie zanieywała mnie... Uczyliśmy się głębokiego gardła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak adibi
U mnie podobnie jak adibi,na seks miałam ochotę cały czas w ciąży.Niestety mój partner wykręcal się mówiąc ze obawia się o dziecko.Dodam ze on wykręcal się już i po narodzinach i przed ciąża było to samo.u mnie po urodzeniu dziecka wróciło libido do stanu przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adibi
hehe, na szczescie moj sie ciazy nie bal, tez go wtedy mega krecilam wiec przez 8 miesiecy bylismy bardzo niegrzeczni ( w 9 mialam zakaz ale w 39tyg nie wytrzymalismy i 4 odz pozniej pojechalam rodzic hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc pani domu
Matko jakie to obleśne:/ Być w zaawansowanej ciąży i seks uprawiać:/ Nawet tuż przed rozwiązaniem nie móc się powstrzymać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×