Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość k26

Sex w rajstopach. Co wy na to ?

Polecane posty

Gość k26

Witam. Uprawiam sex z swoim mężczyzną w rajstopach, ponieważ bardzo mnie to podnieca i pragnę tego by on też je nakładał. Czy wy też lubicie jak cos aksamitnego, śliskiego delikatnie ociera się o wasze ciało? Słyszałam też że są w sprzedaży męskie rajstopy i tez znalazłam interesującą mnie firme która takie produkuje Levee WoMan 15den może ktoś podpowie mi jak takie zakupic lub może prowadzi sprzedaż takich ? Bo chętnie bym zakupiła swojemu mężczyznie :) Zapraszam do formum kobiety i mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajjjjt
tez tak lubi e, jestem facetem i czestoo zakladam cienkei rajstopy.. nie tylko do sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k26
do: Corti Może powinnaś spróbować namownić swojego mężczyzne żeby założył twoje rajstopki (takie bezmajtkowe i bez zaznaczonych palców) a potem spróbować troszke pieszczotek :) jak on lubi pończoszki to dlaczego my mamy być pokrzywdzone !!! Napewno tobie się to spodoba jak rajstopki na nim będą cie delikatnie miziać :) i wszystkie inne miejsca ....... MMMMM ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę
k26 jesteś fantastyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k26
Dziękuje za adresy no i licze na inne :) żeby zakupic swojemu mężczyznie takie rajstopki męskie. Bo naprawde jest to przyjemne jako gra wstępna i polecam innym Kobietką iż jak facet pragnie byśmy zakladały pończoszki (czy to też samonośne czy do pasa) i tylko oni mają z tego przyjemność :( to niech dla nas tez zakładaja rajstopki :) bo co do ponczoszek na mężczyźnie to nie jestem przekonana iz to dobrze wyglada a rajstopy to owszem bo to chyba oni pierw nosili je przed nami. Tylko sie tak glupio przyjeło ze rajstopy to tylko dla kobiet a wcale to nie prawda jak juz widac sa juz męskie rajstopy i naprawde cudnie pośladki męskie w aksamicie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłopak koooooooooooocha pończoszki-kabaretki! to go tak niesamowicie podnieca, często zakładam takie pończoszki, maluję paznokcie na czerwono, do tego czerwone stringi i czerwony stanik, czasem jakaś sukieneczka czarna i kręce dupką, gdy on mnie ogląda......... a sex jest potem po prostu niesamowity! sex oczywiście w pończoszkach i bieliżnie:P tylko troszkę odchylamy stringi:P polecam
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k26
Widze poparcie mężczyzn :) Być może że jestem kobietą bo wydaje mi się jeśliby to napisał jakiś facet to zapewne znalazły by sie tu słowa krytyki jakiś WIESNIAKÓW :) Jak to przeważnie wyglada na forum. Lecz myśle że znajde też poparcie z kobiecej solidarności jak i też że kobiety zaczna pisac tu z mami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmus
ja kocham pończoszki ale sam bym nie nałożył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k26
Panowie zrobienie niespodziani swojej kobiecie to nie wymaga tak dużego wysiłku jesli widzicie ze partnerka czesto nakłada pończoszki czy tez rajstopki (widocznie ja też podniecają). A napewno jesli was kocha to kochać będzie a co w sypialni to zawsze jest waszą tajemnicą :) Wiec tylko do producentów rajstop czy tez pończoszek (kiedy pomyślicie troszke więcej o mężczyznach ?) Kobiety kochaja MIZIANIE :) a jeszcze takim aksamitem jak na swoim Tygrysku :)........... MMMMM..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmus
ja raz nałożyłem to nie mogła się powstrzymać od śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k26
pewnie wzieła to za żarcik a jesli by do czegoś doszło to potem raczej sama by prosiła byś ja jeszcze raz tak podniecił ....... albo otwarcie jej sie zapytaj czy ja to podnieca czy tez nie jesli nie to mowi sie trudno traci ona nie ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę
Przemiła k26 muszę z przykrością stwierdzić, iż jesteś jedną z niewielu kobiet, które lubią uprawiać seks z mężczyznami ubranymi w rajstopy. Na pewno na taki seks jest więcej chętnych mężczyzn niż kobiet, ponieważ mężczyźni ubierający rajstopy są fetyszystami, robiącymi to dla przyjemności. Natomiast dla kobiet to jest normalne, tak jak dla faceta ubieranie skarpetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Widzę, że na Allegro znowu pokazały się męskie rajstopki. Do boju mości Panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę
byst_szacha masz fajną panią, kobiety z takim podejściem do facetów w rajstopach rzadko się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula30
Hmm.... calkiem całkiem mmmmmm..... spróbujemy z partnerem ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka26sia
No prosze coraz wiecej wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onek
no no ja wole jednak chodzić w rajstopkach a sex to na golaska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la
ale chwileczke...te rajstopki to z dziórką czy bez??? w kroku oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola la
dziurką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę
Rajstopy, oczywiście akceptowane przez partnera – nie wymuszane na nim, fajnie urozmaicają grę wstępną, ponieważ seks to obustronne wczuwanie się w siebie i spełnianie tego co w danej chwili pragniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dow_cipna
Staruszek chciał seksu z młodą dziewczyną. powiedział -Jak mi sie oddasz to ci dam pół emerytury. Dziewczyna się zgodziła, zapłacił z góry, a po wszystkim powiedział -Gdybym wiedział, że jesteś dziewicą to dałbym ci całą emeryturę. Ona odrzekła - Gdybym wiedziała, że ci stanie to zdjęłabym rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę
przedłurzacz orgazmów to nie to forum, ty piszesz o crossdressing-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłopak lubi kiedy mam założone pończochy:) ale sama nie wyobrażam go sobie w jakichś rajstopach:P przedłurzacz-->dobrze powiedziane ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie
--> trieste A dlaczego nie wyobrażasz sobie chłopaka w rajstopach. Co w tym jest takiego niezwykłego? Ja rozumiem, w staniku to i owszem, bo niby na co by go założył :-), ale w rajstopach? W końcu zarówno ty jak i twój chłopak z pewnością macie nogi, więc jest na co te rajstopy założyć, a co w tym jest takiego nadzwyczajnego to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie
--> serializable Dlaczego zarzekasz się, że nigdy w życiu? Nawet gdyby Ci było zimno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> a dlaczego nie Ja nie neguję mężczyzn którzy lubią sobie założyć rajstopki:p znam jednak mojeo chłopaka i wiem że nigdy by czegoś takiego nie zrobił:P ja też nie odczuwam potrzeby zobaczenia go w rajstopach czy pończochach...takie jest moje zdanie na ten temat:) ile osób tyle opinii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie
--> serializable Dlaczego zarzekasz się, że nigdy w życiu? Nawet gdyby Ci było zimno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×