Odpowiedz na ten temat

SEX W SAMOCHODZIE

• KANASTA 2005.10.06 [14:43]
    Co myślicie na temat uprawiania sexu w samochodzie, bo mnie zawsze kojarzyło się to z takim puszczalstwem... z byle kim i byle gdzie. Gdybym zobaczyła jakąś parke w samochodzie pewnie pierwsze co bym pomyślała, to, że to facet z jakąs dziwką przydrożną. Nigdy mi nawet przez mysl nie przeleciało, że auto może być ciekawym miejscem do kochania się ze swoim partnerem, a tu nagle padła taka propozycja ze strony mojego chłopaka i nie wiem czy się na to zgodzic. Lubię urozmaicenia i jestem otwarta na nowe doświadczenia, ale do tego nie jestem przekonana. Boję się, że nawet jesli się na to zgodze, to w pewnym momencie zablokuję się i nici wyjda z niecnego planu. Co mi radzicie?
  • dlaczego masz sie zablokowac.. 2005.10.06 [17:30]
    ...? wszystko jest dla ludzi.ja to robilam i bylo super.dodam ze mam stalego partneresmiech.gif
  • aster77 2005.10.06 [18:09]
    ja to robiłem ze swoim kochanie3 na parkingu na westerplatte w gdańsku i kiedyś straż graniczna zaświeciła nam latarką do środka ale byli na tyle kumaci że sobie poszli jak tylko zoriętowali się co tam robimy.dodam że robiliśmy to systematycznie jesienią nawet kiedyś w środku dnia jak ludzie się nie kręcili.było super

• KANASTA 2005.10.07 [08:52]
    Udało się usmiech.gif Było super. Zrelaksowałam się i żadna blokada się nie pojawiła. Mieliśmy troche kłopotów technicznych, ale mimo wszystko podobało mi bardzo! Teraz musimy tylko dopracować parę szczegółów, albo zapisać się na akrobatykę cyrkową, bo jednak samochód nie jest za bardzo komfortowy, ale daje za to możliwość kochania się w przeróżnych miejscach usmiech.gif
  • ja_74 2006.01.26 [11:37]
    sex w samochodzie - super sprawa

niestety problemem jest znalezienie ustronnego miejsca

może coś podpowiecie teren Warszawy i okolic

• ja_74 2006.01.26 [11:39]

• aszsz 2006.01.26 [11:39]
    Bardzo fajna sprawa. My się bawimy jeszcze w "dziwkę i klienta".
  • a może na drutach 2006.01.26 [11:41]
    na trasie Wał Miedzeszyński - pasuje ?
    raz tam już byłam usmiech.gif ustronne miejsce , wspomnienia ....

Bóg stworzył......Diabeł opętał....
  • aszsz 2006.01.26 [11:44]
    Nie, to za daleko...
  • ona30*** 2006.01.26 [11:46]
    aszasz:

bawicie sie w dziwke i klienta? Byc moze Twoj facet naprawde na dzi**i jezdzi,dlatego mu sie ta zabawa podoba,hehe.

Przypilnowalabym go bardziej hehe
  • teoria 2006.01.26 [11:47]
    nie pisze się SEX tylko SEKS pechowiec.gif
    w Polsce jestesmy chyba tak czy nie ?? jezyk.gif

ŚPIĘ , NIE BUDZIĆ , W RAZIE WOJNY PRZENIEŚĆ W BEZPIECZNE MIEJSCE http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4 ;10501;0/st/20011103/e/z+Mateuszkiem+%3A%29/dt/-16/k/07d b/event.png
  • aszsz 2006.01.26 [11:48]
    Ale to ja sama zaproponowałam... Mamy dość duży temperament w łóżku i poza nim, a do tego oboje olbrzymią wyobraźnię. Więc seks w różnych okolicznościach sprawia nam dużą frajdę. Na dzi**i nie chodzi, szkoda kasy usmiech.gif
  • w taki mróz 2006.01.26 [22:58]
    a jaka masz miejscówkę?????
  • Zdradka 2006.01.26 [23:01]
    w samochodzie ciepełko było oczko.gif
  • Zdradka 2006.01.26 [23:03]
    tylko trochę trudno się rozebrać w zimę
    (na nieczynnym lotnisku)
  • kicius 2006.02.11 [16:38]
    nieczynnym lotnisku powiadasz czy to lotnisko w MACZNIKACH ?
  • to proste 2006.02.11 [17:25]
    no bo takie zwykłe dymanie się po autach to faktycznie puszczanie się ,brak szacunku do samej siebie,no chyba ze takie macie fantazje to już inna sprawausmiech.gif
  • Katy74 2006.03.08 [14:23]
    ciekawy temat oczko.gif ,
    ale upadl smutas.gif

więc go podnoszę oczko.gif

Uczę się myśleć pozytywnie Początki są trudne, ale na pewno mi się uda
  • Dreamer 2006.03.08 [14:29]
    Tylko trzeba znaleźć miejsce w którym nie przytrafi się jakiś obserwator... no chyba że ktoś tak lubi usmiech.gif
    a fajna historia to jak kolega policjant na słuzbie przyłapał na takich harcach swoje kolege gdzieś tam na parkingu ale było śmiechu

Marzyciel w pracy. Uwaga teraz także kąsam http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=28650
  • Loża_Szyderców 2006.03.08 [14:33]
    Seksik w samochodzie jest fajny, tylko daje ograniczone pole \"manewru\".... smiech.gif

ja juz mam troszkę dosyć. mrzy mi się znowu łóżko. oczywiscie jest super, ale nie mamy za bardzo \"gdzie pobaraszkować\" i często szalejemy w aucie.... i nie jest to miejsce jakieś szczególnie nieuczęszczane, chyba musimy znaleźć nowe bo zacznę być rozpoznawalna w swoim mieście smiech.gif

=== > http://zanim.napiszesz.prv.pl/ !!!
  • Przecież 2006.03.08 [14:37]
    to dla ludzi, moi znajomi w ciasnym mieszkanku mają 2 dzieci w wieku szkolnym to wieczorami jeżdżą sobie na seks w samochodzie.
  • bezzębna_łachudra 2006.03.08 [14:39]
    dopoki nie mieszkalam ze swoim slonkiem tez czesto robilismy to w lesie w samochodzie, ale bylo superusmiech.gif fakt, nie zawsze bylo wygodnie, ale lepiej bylo w niewygodnych pozycjach niz w celibacieoczko.gif

} )i( { ten blask..który inni we mnie dostrzegają...} )i( {
  • żona mamona 2006.03.10 [23:25]
    mieszkam z mężem u rodziców(w jednym pokoju z siedmioletnim synem),mamy duży temperament(ja np.lubię sobie pokrzyczeć),więc w domu nie robimy tego praktycznie wogóle,tak się przyzwyczailiśmy do tego że robimy to w autku że już teraz jest to dla nas normalka,mamy swoje miejsca gdzie nikt nas nie znajdzie i w autku czujemy się bezpieczni.Czasem leżymy sobie na golaska i rozmawiamy,gra nam muzyczka i nie mamy stresu że syn się obudzi albo mama będzie szła do toalety i przypadkiem może coś usłyszeć.Mieliśmy parę przygód z tym związanych,kiedyś pojechaliśmy w takie pustkowie,leżąc na golaska zaczeliśmy sobie o duchach opowiadać wynik był taki że mój mąż do samego miasta jechał na golasa i boso,dopiero jak znaleźliśmy się w miejscu gdzie od czasu do czasu jeżdżą samochody,mąż zatrzymał się żeby się ubrać(ja mądrala ubrałam się po drodze i umierałam ze śmiech z niego,bo rzadkość zobaczys nagiego jak prowadzi autko).Kiedyś jakiś zboczuch nas podglądał i w chwili kiedy miałam dostać orgazmu go zauważyłam,narobiłam wrzasku a mój mąż nie wiedział co się dzieje(potem się śmiał ze mnie że nigdy tak nie szczytowałam),do tego okazało się że po krzakach pochowane są inne autka i zleciało się paru facetów(byli tam w tym samym celu co my),chcieli łapać zboczka i komicznie wygladali w samych slipkach co niektórzy.Oczewiście parę razy przeszkodziła nam policja ale po zobaczeniu co i jak szybko się wycofywali.I chociaż w samochodzie czasami ktoś nas nakrył statystycznie rzadko to się zdarza,niż nakrycie w domu gdyż mama cierpi na bezsenność.
  • pedziwiatr29 2006.03.11 [01:03]
    widocznie miales duzo oleju w spermie ze sprezynki nie zardzewialy

• Jaacie... 2006.04.28 [20:31]
    Ja z moim chłopakiem w samochodzie kochamy się od kilku miesięcy i jest super.Nawet mamy swoją bezpieczną i śliczną miejscówke.Mój misiek ma dwa samochody które nie są małe więc pole do popisu mamy mimo tego że kochanie ma 193 cm wzrostu...
  • NotALlama 2006.10.09 [22:45]
    Wiesz co, ja z moją dziewczyną kocham sie w samochodzie juz od ponad roku. Jest to w sumie spowodowane tym, ze nie mamy innego miejsca. Powiem szczerze, ze oboje bardzo to lubimy. A najlepiej to jest na samochodzie, tylko wtedy trzeba znalezc takie miejsce zeby nikt Cie nie zaskoczyl usmiech.gif
  • Grzegorz323f 2006.10.26 [19:31]
    sex w samochdzie jest bardzo fajny nawet w tym celu szybki przyciemniłem na 90% oczko.gif sex jak sex ważne by mieć z kim a gdzie to juz raczej bez znaczenia smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Pozdrawiam
  • ilusiab 2006.10.26 [20:00]
    ja ze swoim facetem uprawiam sex w samochodzie bardzo często. Jestesmy kochankami. On ma 52 lata a ja 20 lat. Robimy to majczęsciej w jego służbowym samochodzie. On mnie nauczył sexu nawet analnego. Jestesmy razem już prawie 2 lata. MKL jest moim instruktorem jazdy i sex instruktorem. Wiem że jak kiedyś weźmie rozwód to będzie mój, tak musi być, mimo różnicy 32 lat. Jest starszy od moich rodziców. A seks uprawiamy codziennie mimo iż samochód służbowy nie jest zbyt duży bo do nauki jazdy, jednak jest to podniecajace.
  • inspiration 2006.10.26 [20:00]
    bardzo ciekawy temat oczko.gif widze ,ze mamy ze soba cos wspolnego oczko.gif a moze ktos poda jakies ciekaw miejsca w warszawie, ewentualnie okolicach bo pytanko juz bylo ale odp.chyba tylko jedna... a kto wie, moze sie tam kiedys wszyscy spotkamy oczko.gif

"Miłość wybacza uchybienia jednak nie te które jej dotyczą... "
  • Jaga-26 2006.10.26 [21:30]
    Fajna sprawa...trochę niewygodnie ale...;D polecam też maskę samochodu jako grę wstępną usmiech.gif czyt.sex oralny a póxniej możecie przejść do konkretów smiech.gif

• niezapominajkaaa 2006.10.26 [21:49]
    ja nie lubię niewygodniesmutas.gif wole inne miejsca

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych