Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta88

Sex z gadżetami erotycznymi

Polecane posty

Gość kobieta88

Cześć. Interesuje mnie czy kupujecie zabawki i różne akcesoria erotyczne? Zawsze mnie to ciekawiło jakie spojrzenie na te rzeczy mają inni. Napiszcie co lubicie robić i z czym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Masz ochotę na seks solowy z gadżetami,czy na urozmaicenie seksu ze swoim partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiiiii
My kupujemy nakładkie wibracyjne na penisa-bardzo fajna rzecz. Mamy tez wibrator, używamy go do dodatkowej stymulacji łechtaczki lub do gry wstępnej. Jest też przydatny gdy faceta nie ma w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
I oto właśnie chodzi.Takie urozmaicenie eliminuje w pewnym stopniu zdradę,lub zmianę partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chętnie skorzystałam bym z gadżetów, mam ochotę na dużego penisa bo niestety moja bułka jest już spora ale zastanawiam się jak dogodzić łechtaczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w swojej sypialni mamy tego sporo, od nakkadek na penisa poprzez wibratory a kończąc na straponie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusiaz
No niektórzy lubią gadżety i dlatego też przedsiębiorcy wychodzą naprzeciw naszym wymaganiom i powstały już także sklepy z gadżetami erotycznymi w internecie www.erozkosz.pl Jest to o tyle fajne, że kupujemy i naprawdę możemy zachować dyskrecję:) Także jak chcielibyście spróbować a nie wiecie gdzie kupić to mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×