Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sex z ojcem chlopaka

Polecane posty

Gość gość

M oj chlopak ma super ojca bardzo ruwny facet lubi pozartowac dyskretnie cos dla ucha powiedziec. ja mama zginela w wypadku samochodowym to od tego czasu mieszkaja tylko obydwa Moj chlopak jestkierowca i jezdzi w spedycji po europieCzasami zdarzy sie tak ze Cale Wochenende stoi na parkingu np.w niemcach bo tam ciezarowki nie jezdza w sobote i niedziele oraz w swieta Wlasnietak sie stao a my bylismy umowieni na impreze zadzwonil do mnie i mi powiedzial zebym odmowila zrobilam to le pomyslalam sobie ze i tak juz jestem ubrana to jade do jego ojca na kawe.ojciec gdy mnie zobaczyl to bardzo sie ucieszyl bo sam byl tylko sie mnie zapytal czy wiem ze nie wrici dzisiaj Ja mu powiedzialam ze wszystko wiem ale ze juz przygotowanabylam tojuz mi nic nie przezkadzalo przyjechac bo i tak nie mam co robicKawe zrobil winko otworzyl ale ja mu powiedzialam ze nie pije bo jestem samochodem to powiedzial mi ze moge jutro jechac i ze nikomu nie powie jak z nim bede spala mowilam mu nie tak szybko a jak sie syn do wie tomi powiedzial ze sciany nic nie mowia. Fajna atmosfere stworzyl mie troche tym winem rozpalil az mi sie goraco zrobilo zauwazyl to i mi powiedzial zebym sie nie krepowala bo on juz kobiete nago widzial njc to na mnie nie zrobi troche sie rozluznilam ale majtki zostawilam i obok niego sobie usiadlam zaraz mnie do siebie mocno przytulil chcial mni pocalowac ale nie pozwolilam ale gdy za chwile znow probowal to juz wyluzowalam i nawet piersi masowac mu pozwolilam i wtedy doszlo do mnie ze chyba blad zrobilam ze przyjechalam . Ale z drugiej strony to juz dawno wiedzialam ze do sexu dojdzie miedzy nami. Juzsie tak podniecilam ze az biustonosz zdjelam powiedzialam mu ze ja tez bym mu cos piescila jak bym pozwolenie dostala. uslyszalam ze mi nic nie zabrania szybko sobie jego czlonka z spodni wyciagla zaczelam sobie go masowac ale ze mi nie wygodnie bylo to ta kanape rozsunal i juz lepiej mialam spodnie z siebie zwalil a ja ujrzalam jakiego duzego penisa ma bo jeszcze w tym wieku co on byl to sie z meszczyzna nie piescilam no bo i za mloda bylam. Bardzo sie juz poniecilam a gdy zaczal mi wargi sromowe masowac to juz nie wiedzialam co sie ze mna dzieje, probowalam s mu obciagnac ale jakosc mi to nie wychodzilo , naoliwilam sobie wargi sromowe dosyc dobrze jemu tez penisa plejkiem przetarlam i sie na plecach polozylam a nogi na moje ramiona zalozylam po chwili poczulam ze wchodzi wemnie poczulam silny pchniecie i przy tym sobie krzyklam a gdy juz go calego w sobie mialam i poczulam ze szyjka macicy tez go poczula, jak mnie zaczal dymac to momentami nie moglam wytrzymac z rozkoszy jaka przy tym orzymywalam cala drzalam ale jak najwiecej chcialam gdy poczulam ze moja dzurka juz sie do niego dopasowala i rozluznila, moje nogi na jego ramiona oparlam i dokladnie ile moglam sie mu podsuwalam zebym calego w tej mojej spragnionej pchizdzie mialam, zmienilizmy pozycje bo tak chcialam i na jezdzca sobie sprobowalam ale nie dlugo wyrzymalam bo za gleboko sobie go wbijalam,Gdy uszlyszalam ze dochodzi szybko pozycje zmienilam i na sile do buzi go wlozylam bo pomimo ze zabezpieczona bylam ale sie balam bo dni plodne mialam do buzi cala porcje wielam i po raz pierwszy polknelam troche to nie smakowalo ale wyrobilam. Z a pare tygodni z jego synem skonczylam, prace zmienilam nowego faceta poznalam, ale ten w UK pracuje to jeszcze zadziej mnie pruje, Z niedoszlym tesciem znajomosc utrzymuje i na urzywanie mojej szparki przez niego nie narzekam. momentalnie jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo sie juz poniecilam a gdy zaczal mi wargi sromowe masowac to juz nie wiedzialam co sie ze mna dzieje, probowalam s mu obciagnac ale jakosc mi to nie wychodzilo , naoliwilam sobie wargi sromowe dosyc dobrze jemu tez penisa plejkiem przetarlam i sie na plecach polozylam a nogi na moje ramiona zalozylam po chwili poczulam ze wchodzi wemnie poczulam silny pchniecie i przy tym sobie krzyklam a gdy juz go calego w sobie mialam i poczulam ze szyjka macicy tez go poczula x x tak to samo wczoraj opisywales jako mezatka, ktorej maz wyjechal na 3 tyg. delegacje a ona wtedy na tydzien do Hiszpani, tam ja prulo 2 facetow. git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj chlopak ma bombe ojca chciala bym go za tescia miec jest bardzo pociagajacy ale zona jest o niego bardzo zazdrosna chyba ja pozadnie obsluguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nogi na moje ramiona założyłam...to ty człowiek guma jesteś. Później pewnie wypielas mu tyłek, głowa między nogi i i podglądałaś jak cię posuwa;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam również chcicę na przyszłego teścia. I przypadkiem niechcący wszedł do pokoju gdy się kochaliśmy. Wtedy szepłam na ucho chłopakowi może by dołàczył? Powiedział czemu nie. Zawołał głośno tatusia mógłbyś przyjść i przyszedł. Wtedy zawtydzony spytał o co chodzi, mógłbyś dołączyć. To żart ,nie i dołączył był o niebo lepszy niż syn bo ma dużo większego od synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sex z przyszlym tesciem mialam: A to bylo tak po jechalam do chlopaka bo z nim bylam umowiona Pracowl na ranna zmiane jak weszlam przyszla tesiowa wychodzila do pracy w tym momencie zadzwonil moj Telefon i mi powiedzial ze zostaje do 22 godz. nie przyznalam sie ze juz u niego jestem. Poniewaz juz dawno duza chcice na jego ojca miala i czulam ze on sie tez mna interesuje, to zeby nie tracic czasu szybko do porozumienia doszlismy. Ale to byl sex, jego pala ledwo sie w mojej ccipci zmiescila Ale do przyjazdu jego syna wszystko zalatwilismy C***asa mu wylizalam i do domu mnie odstawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jest tak że teść czy inni starsi faceci mają większe pały niż ich synowie? My mieliśmy seks z parą starszą o ponad dwadzieścia lat i oboje z chłopakiem byliśmy mocno zaspokojeni seksualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się zgadza ten nie będzie w niebie co synowej nie przej***e. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojechalam do Centrum handlowego na zakupy bo mialam chandre i chcialam sobie cos kupic zakupy mi sie bardzo udaly bylam zadowolona Die do samochodu a on nie chce zastartowac, prubowalam jak umialam zadzwonilam do znajomych nie zastalam ich w domu.CHwycilam sie ostatniej deski ratunku i zadzwonilam do ojca mojego chlopaka. Mialam szczescie byl w domunawet przez sekunde nie bylo zawachania tylko uslyszalam juz jade. gdy przyjechal podszedl do samochodu cos tam zrobil i kazal mi zastartowac samochod zapalil Chcialam mu podziekowac a on mi powiedzial ze bedzie mnie pilotowal pod moje mieszkanie- Gdy juz namiejscu bylismy zaproponowalam mu kawe ,nie odmowil. A ja juz drgawek dostawalam bo ten facet bardzo mi sie podobal jak go tylko na pierwszym rodzinnym spotkaniu poznalam .Zgodnie z planem kawe zasewowalam i zaczelam sie w jego glos wsluchiwac, po chwili mu powiedzialam ze chce sobie sprobowac to co sobie kupila czy mi bsdzie pasowalo. Po kazalam sie mu w tych nowych szmatach nawet nie zdazylam sie zapytac czy sie podobam gdy podeszlam blizej zaraz mocno przycisnieta zostalam . usiadlam obok niego i nawet sie nie zorjentowalam a na sobie juz oprocz majtek nic nie mialam. wtedy krzyklam ale nie tak ostro ale zadnej reakcji nie widzialam tylko poczulam jak jego reka zbliza sie do mojego punktu intymnego. Wtedy to ja go za krocze chwycilam i poczulam jaki twardziel tam czycha. bardzo namietnie zaczal mnie calowac spodnie poszly na bok a ja jego meskosc w calej okazalosci ujrzwalam, powiedzialam mu ze ogladanie sie nie zadowole. gruby koc na podlodze rozlorzylam i na plecach sie polorzylam Gdy zaczal we mnie wchodzic to go poprosilam zeby delikatnie to robil bo ja nie jestem tak mocno rozciagnieta bo takiego dyszla jeszcze nie przyjmowalam. Podsumujac caly ten stosunek to przezylam cos wspanialego i rabania nie zapomnianego a tak dowartosciowana to nigdy wczesniej nie bylam i chyba nie bede chyba ze jeszcze kiedys jemu sie oddam. Chlopak o niczym sie nie dowiedzial i ja tez z nim zerwalam ale niez tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci dużo starsi faceci mają naprawdę duże k***ski. Również gdy we mnie wchodził prosiłam go o delikatność pomimo że byłam napalona. Faktycznie był bardzo delikatny dopiero gdy zaczęłam dochodzić do orgazmy wbijał się ostro do końca że doszłam do potężnego orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybralam sie na spacer pochodzic sobie po miescie a mieszkalam w samym Centrum gdzie sobie wynajelam male przytulne mieszkanko. Spacerujac sobie tak na luzie spotkalam ojca mojego bylego chlopaka ktory dwa miesiace bez mojej zgody wyjechal do UK. I zdziwil sie ze mnie spotkal i zaraz gdzie mieszkam co robie i td Na moje upodobanie facet na rane przylozyc nikt mu nie dawal tyle lat ile mial wygladal na duzo mniej I tak po slowie do slowa ze znalezlismy sie u mnie w mieszkaniu. To byla moja propozycja a zarazem mala chcica zeby sie z nim popiescic. Tylko tyle mi powiedzial ze on o tym marzyl zeby sie pokochac kiedys ze mna. Powiedzialam mu ze ja tez kiedys tak myslalam ze chetnie dala bym sie tobie przerznac ale nie myslalam ze to sie kiedys moze stac.Szybko sie woda opryskalam myszke odswierzylam bo sie przyplocila . I z jazienki w reczniku do niego podeszlam recznik na podloge opuscilam i cyckami do jego twarzy sie przytulilama ze mialam ladne iduze to mu cala twarz zakrylam. Reka jego krocze zlapalam Atam juz jego pala na bacznosc stala Spodnie mu rozspielam za bolca chwycilam i sie przestraszylam bo takiego dyszla jeszcze nie widzialam a nie dopiero zebym go w pchizdzie miala. On sie zorintowal ze ja mam stracha To mi powiedzial ze bedzie delikatnie we mnie wchodzil a jak mnie zaboli to przestanie.Ale ja zeby zacislam nogami go objelam i prawie sama sobie go wbilam troche jeczalam ale juz co najgorsze to za mna .Moja myszka soki puscila i sie luzna zrobila aon zaczal mnie dymac tak jak go prosilam ostro i na calego az po jadra Troche mnie poobracal ale przy tym wbijal az do jaj Czasmi czulam jak dotyka szyjke macicy ale nic nie mowilam bo i nie umialam tylko z rozkoszy stekalam pare razy orgazm mialam a raz to bardzo silny , a gdy juz cala porcje sprmy wemnie zostawil to juz myslalam ze nie wyrobie bo tak mocno ta Sperma mnie bpodniecila Gdy juz ze mnie wyszedl to mu ladnie glowke penisa oblizalam i podziekowalam. O numer tel poprosilam i na nastepny raz sie umowilam. pomimo ze pchizda mnie bolala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzień życie z młodym a do łóżka na noc wspaniały seks z dużo starszym bo mają czym powalczyć w cipce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już jest totalne dno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończyłam czytać po "ruwny"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pisze ten sam małolat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię sex telefon bo dziewczyny potrafia wysluchac problemow, a potem zaspokoją Cie na maxa, to po prostu trzeba przeżyć aby się wypowiadać! Najbardziej lubię laski z http://seks-telefon.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś ochotę na przygode z laseczką zza wschodniej granicy? Jestem gorąca Nadia tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://zboczone.co.pl/ Zadzwoń i poznajmy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×