Odpowiedz na ten temat

Sex z puszysta!

• gość 2017.04.28 [15:42]
    Trochę chamstwa nazbierało się ale wypowiem się. Ważę 130kg(nie zawsze tak było, rzuciłam fajki, zaszła w ciążę i tarczyca). Wstydzę się rozbierac przy mężu, choć on bardzo mnie o to prosi. Jesteśmy razem 11lat. Lubi gdy po nim skacze, bo Podniecaja go moje duze piersi, lubi od tyłu bo podnieca go mój tylek, klepie mnie non stop i ugniata, bo jest co. Ale uważam że otyłość to choroba i chciałbym schudnąć choć z 30kg, raczej nie więcej bo mąż nigdy nie miał szczupłych dziewczyn,mowi że jestem w jego typie. A ja mimo wszystko wstydzę się. Mam rozstępy, urodziłam mu dwójkę dzieci. Dziwię się facetom którzy ubostwiaja takie kobiety. I to jest najszczersza prawda, nie zmyslam, jestem kobietą
  • Slepak 2017.05.03 [13:26]
    Jak w masełko
  • pusia332 2017.07.03 [11:44]
    a ja widzac ze jest kilku conajmniej takich facetow co by chcialo tego sprobowac zalozylam specjalnie dla nich ogloszenie ero.club/3251/lubisz-sex-i-puszyste/ ktory by chciał zobaczyć jak to jest uprawiać seks nie ze szczapą to zapraszam do napisania.
  • gość 2017.09.14 [10:07]
    ja jestem grubokoścista hihi usmiech.gif ale az mi sie milo robi jak czytam komentarze tutaj bo moze jest dla mnie jeszcze jakas szansa? ero.club/3397/lubisz-sex-i-puszyste może jakiś mężczyzna się skusi na jakąś przygodę, co? usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych