Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ustrzelona z łuku

Sex ze Strzelcem

Polecane posty

Gość ustrzelona z łuku

moj chlopak jest strzelcem i ma dosyc ognisty temperament. czy to dotyczy wszytskich strzelcow?? bardzo prosze, jesli macie jakies linki odnosnie tego znaku zodiaku to podajcie!! na pewno nie tylko mnie to zainteresuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno tylko ciebie bo juz bylo milion takich topikow. do wywalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustrzelona z łuku
niestety ja na taki odnosnie strzelca+milosc nie trafilam pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustrzelona z łuku
filmik jest fajny polecam:) no to jak jest z tymi strzelcami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercunia
oj tak pewnie ze jestem ognista heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra z klasą
a wierny ten twoj strzelec? jak dlugo juz razem jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustrzelona z łuku
slyszalam ze strzelce nie sa zbyt wierne - coz na poczatku faktycznie mial "kolezanki" ale odkad wyjasnilam mu ze nie toleruje "kolezanek" to sytuacja sie zmienila .....i tak juz jestesmy ponad 2lata zebra z klasą - masz jakies doswiadczenia z "wiernoscia strzelcow"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż jest strzelcem - potwierdzam teorię o ich ognistych temperamentach w 100%!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra z klasą
znam jednek strzelca, nie wiem jak u niego z wiernoscia bo nie jestesmy ze soba dlugo, dopiero zaczynamy ale faktycznie jest dosyc tenperamentny, a twoj strzelec z ktorego roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra z klasą
tez ma jakies kolezanki ale dopuki to tylko kolezanki to nie jestem zazdrosna ja tez mam kolegow, a nie chce tez go zmuszac do zrywania kontaktow ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzelca znam z jak najgorszej strony. Kolezanki, to malo powiedziane.....;/ Duzooo by opowiadac:( Wam zycze wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra z klasą
joanna a mozesz p[owiedziec kiedy twoj strzlec dokladnie sie urodzil, bo to podobno duzo rzeczy ma wplyw nie tylko znak spod ktorego sie jest, jak mozesz napisac to bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno potrzebuja wiele czulosci , namietnosci , bliskosci ... Uwielbiaja dlugie i namietne pieszczoty ....seks to ich zywiol ....kochaja go ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra z klasą
aniulcia a jak z wiernoscia? troche mnie zaskoczylas z ta czuloscia ale na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustrzelona z łuku
--------> Morven: jak udalo Ci sie wejsc w zwiazek malzenski ze Strzelcem?? podobno to ciezki orzech do zgryzienia dla nich, zbyt cenia wolnosc ja nie chce na razie podejmowac takich radykalnych krokow, ale widze jak bardzo ceni sobie swoja wolnosc ja jestem wodniczka wiec pod wzgledem wolnosci i seksu rozumiemy sie doskonale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra z klasą
joanna a mozesz podac rok? bardzo mi zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i dochodze do wniosku ze ja naprawde musze kochac swego malzonka ....wolnosc .wiernosc .... ale zgadzam sie ze wszystkim co napisaliscie o strzelcach ...prawda ....wiem to bo sama jestem strzelcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra z klasą
anulcia a co z ta wiernoscia u strzelcow, zdarza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustrzelona z łuku
strzelce sa romantyczne?? jak to jest u was ?? pytam o mezczyzn, bo kobiety wiem ze sa, zawsze dobrze dogadywalam sie ze strzelczyniami i sa cudowne, romantyczne, maja wiele zainteresowan 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks jest wazny dla nas -strzelcow ...warto postarac sie o atmosfere w sypialni ....inaczej moga powstac konflikty ....warto go zaspokoic , bo jak kazdy lubi miec to co lubi ...i jesli zona lb maz nie daja im tego moga pomyslec o skoku w bok ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brat jest takze strzelcem ....uwielbia dawac swoim kobietom kwiaty , prezenty , potrafi okazywac uczucia , prawic komplementy ....okazuje czulosc i milosc na kazdym kroku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra z klasą
aniulcia a twoj maz jaki ma znak, moze sie porostu dobraliscie? ale z tym zaspokajaniem faceta to na poczatku trudno bo np ktos(czyli ja ;) ) moze miec wolniejsze tempo a nie tak od razu isc na calosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra z klasą
a twoj brat jest wierny jak mu sie z dziewczyna uklada czy dla zasady skacze sobie na bok? jezeli wiesz to napisz co strzelce lubia u dziewczyn/kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moim mezem pod katem seksu nie dobralismy sie wcale ...:( on jest spod znaku wagi ....ale kocham go i jeszcze toleruje ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×