Odpowiedz na ten temat

Slaby wzwod podczas seksu.

• sylwiaaaaaaaa27 2010.12.08 [20:54]
    moj facet ma z tym problem.Jego penis jest taki miekki.nie staje mu dobrze.Nie jest taki twardy.inni moi faceci nie mieli z tym problemu a on ma dopiero 26 lat.cio robic?
  • bbeetiixx 2010.12.08 [20:57]
    oj masowac i masowac jezyk.gif
  • aaaaaaaaaavvvvv 2010.12.08 [20:58]
    Zmienić faceta na murzyna z czarną 25-centrymetrową pałką. cool.gif
  • hffj 2010.12.09 [08:12]
    moze ma jakies problemy psychiczne i cos go blokuje ?
    jesli dopiero sie zaczeliscie kochac to poczekaj
    a jesli trwa to dluzej to musisz pozbyc sie jego blokad, najpierw trzeba wiedziec jakie ma blokady oczywiscie
  • sylwiaaaaaaaa27 2010.12.09 [09:19]
    a najgorsze jest to, że nie tylko ma flaczka to na dodatek nie ma też zbyt imponujących wymiarów bo w zwisie ma ok. 6 cm a gdy się lekko napręży to dochodzi do całych 9,2 cm
  • LekmedlechSzafr 2010.12.09 [09:23]
    Slaby wzwod z d...smrod,chlopcow lubi tam mu sie udaje,prosze sie dowiedziec
  • ....HAHAHA 2010.12.09 [09:27]
    ....HAHAHA
  • oblalkala 2010.12.09 [09:29]
    Mój 17cm penis jest zawsze twardy jak kamień, może zmień partnera ? oczko.gif
  • fdgfgf 2010.12.09 [13:52]
    a najgorsze jest to, że nie tylko ma flaczka to na dodatek nie ma też zbyt imponujących wymiarów bo w zwisie ma ok. 6 cm a gdy się lekko napręży to dochodzi do całych 9,2 cm

no to jedna przyczyne blokad znamy, kompleks malego, trza sie kompleksu pozbyc
  • fdgfgf 2010.12.09 [13:53]
    acha nie zauwazylem ze to sciema:

"całych 9,2 cm" - zbyt dokladny wymiar na prawdziowa odpowiedz

ale moja rada jest skluteczna gdyby inna miala cos podobnego
  • VICTORYYYY 2013.08.01 [17:00]
    VialaFil bedzie najlepszym rozwiązaniem co do Twojego problemu, ja miałem tak że mój penis miękł podczas stosunku, co nie pozwalało mi na dalsze współżycie. Zamów go na http://vialafil.com.pl/ a obiecuję że Twoja męskość się poprawi!
  • gość 2013.08.01 [22:27]
    Przecież miękki jest lepszy, bo nie uwiera... Trzeba umieć dostrzegać zalety. oczko.gif
  • Maagda772 2013.08.04 [12:38]
    Wy Sobie żartujecie, a kobieta ma problem...
    Radzę wypróbować ten oto preparat;
    http://intymnosc.pl/aff/php/viamax-pure-power -kapsulek-dziaanie-niebieskiej-piguki-p-644.html
    Na 95% przyniesie oczekiwany efekt oczko.gif
  • mark41281 2014.08.03 [05:42]
    Tabletki na potencję - http://vk.cc/1TFcJP Ze wszystkich produktów jakie wypróbowałem, muszę powiedzieć, że Vigrax to najlepszy zamiennik viagry.
    edytowano 2015.02.08 [16:34]
  • zybi69 2014.09.08 [09:17]
    co wy macie za zryte mozgi,zdrada to w moim przypadku tytlko powiekszala ilosc spermy bzykasz swoja a w glowie masz inne i udany sex na bank,nawet potrafie wyczuc kiedy zona pyknela cos na boku bo jest wowczas bardzo soczysta i wyluzowana,oj tak odezwa sie glosy krytyki popieprzency i tyle,otorz nie zycie i dzieci daly nam ostro w kosc 8lat wegetacji zero imprez dyskotek itp teraz sie to zmienia mamy wiecej czasu zona zaczela o siebie dbac kosmetyczki masaze spa itp. i wyglada cudownie ja pracuje na tirach i nie mam nawet jak mozgu stymulowac bo stres nerwy itp.[z bladziami nie sypiam] i od pewnego momentu doslownie z dnia na dzien cos sie mi zablokowalo mam 36lat zero wzwodu rano a zawsze mi tak stal ze musialem siku na siedzaco robic bo nie moglem go nagiac i wzwod mam mizerny *** mi sie skurczyl o 3cm a spermy jak na lekarstwo gdzie czasami tryskalem jak z fontanny,im czesciej o tym mysle to sie bardziej blokuje nawet mi juz fantazje nie pomagaja takie ze ja zona i jeszcze z dwie laski kiedys na sama mysl o takiej scence to juz walilem konia, mysle ze u mnie wdarlo sie chorubsko ale boje sie zbadac,zaczne jesc duze ilosci selera bo kolega mowi ze tak mu stoi i ma mega spusty po miesiecznej kuracji po trzy razy dziennie go je poprawie kondycje i zzuce 15kg pewien lekarz zalecil mojemu kumplowi wyjscia do klubow dyskotek bez upijania sie aby mozg stymulowac i ja tez tak bede robil,,zamowie duzo erotycznej bielizny dla zony powiem jej ze ma sie rozkrecic,no i cynk trzeba zazywac za trzy miesiace napisze o rezultatach no 8lat na dysce nie bylem tylko praca dom i bachory masakra usycham w tak mlodym wieku,a zanim zaczniecie oskarzac swoich mezow o zdrade to popatrzcie w lustro i pomyslcie ile moge dac z siebie makijaz kolacja sexi bielizna zapach a nie lezec jak kloda i mowicie no ********aj a *** sucha jak pieprz .pozdrawiam i wzwodu zycze sory za literowki smartfon to nie dla mnie
  • katieZ 2014.10.19 [11:35]
    Co do vialafilu wszystko macie tu http://eroteon.pl/vialafil wszystko jak na tacy podane oczko.gif Zachęcam, ciekawe , brutalne fakty
  • gość 2014.10.19 [16:32]
    jak mu zrobisz porządnie pałkę to będzie dobrze stał
  • Joasia Gliwice 2014.10.20 [12:53]
    Może bierze narkotyki.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych