Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

Słowem, spojrzeniem, wyobraźnią,..Punkt G, part next

Polecane posty

a czy ja też mogę się przyłączyć? tylko niech się zastanowię pod jakim nickiem... Kojot, Koke, Kreska czy może stać się jeszcze kimś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się jeszcze zastanowić jako kto polecę na urlop i czy jak zmienię zdanie to czy da się bilet przebukować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kojot czemu ty tu tylko piszesz jak jesteś w pracy? żona w domu ci zakazala wchodzić na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wykorzystam żem zalogowana i wiosenne pozdrowienia,takie ociekające słońcem i potem zostawię Wam 🌼 I choć bardzo,bardzo odwykłam od kafe to lubię w wolnych chwilach ( których praktycznie brak u mnie) przysiąść z kawą i Was poczytać ;) Tak trzymajcie :) Super temat stworzyłaś Pewna z super ekipą,aż pomarańczowi goście z zazdrości dostali bólu d**y i nie mogą się go pozbyć :P Powodzenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Gromi moja Ty naj... ale i tak ofoszony jestem na Ciebie za ten brak kanapek....jak Ci tu codziennie śniadanie do łózka podaje, co prawda codziennie to samo, jajka i kiełbaska a Ty mnie dzisiaj zaniedbałaś jak cały dzień będę taki głodny chodził to jak wpadnę do Ciebie to Cię zjem całą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie żona...mama po powrocie do domu muszę lekcje odrabiać a tak na poważnie to mieszkam w szałasie i prądu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silene....w imieniu naszej gospodyni a zarazem szefowej bardzo Ci dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okey... dzisiaj Cię porządnie nakarmię, bo mi padniesz. Na deser oczywiście ja. Potwierdzam - Kojot mieszka w szałasie w moim ogrodzie. Nie może się bidok ze mną rozstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silene pisała u Wilka - Kresko:D Ta tutaj to Silena :D ach to przyzwyczajenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kojocik a w jaki dzień wylatujesz i z którego lotniska? pytam bo może bym cię odprowadziła a po powrocie z kwiatkiem przywitała co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ja się boję latać samolotami bo się boję stewardes dlatego na dywanie polecę....dywan startuje u Gromi w salonie więc musisz ją o zgodę zapytać gość dziś jak to dobrze, że Cię mam zawszy przy swym boku i moje gafy poprawiasz, normalnie poczułem się teraz jak nasz Prezydent Szogun nie opuszczaj mnie nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam! Mam, a raczej miałam płatki róż, już a nuż na wyciągnięcie dłoni....wtem ..otrzymalam sms z nieznanego numeru treści"hej, i jak moje rybki?" yyy kuzwa przecież ja rybek nie posiadam:D no i Chuj bombki strzelił😭 &&& Silena, Ty mój kwiecie, który Cię zerwał i ukradl? Zatesknilam za Tobą😘 chodź do nas z Tą kawą:) witam Cię i dziękuję w imieniu moim i całej gromadki rozbrykanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna...mówiąc bądź sobą którego mnie miałaś na myśli bo nie wiem czy mam się na inny nick przelogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
I soooo? Pomarańczowi szaleją a 'karawana jedzie dalej'! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź Kojotem. Taki do nas przeszedłeś, Taki zdobyles serce Gromi. Taki pozostań. Pamiętaj, pomarańcze zawsze jedną osobę brali za całą resztę. nie warto się tym przejmować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezydent Szogun?Już tak się zapętliłeś że przestajesz panować nad odróżnieniem projektów.Jesteś moralnym karłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak pewna, tak jak wy wszystkie jadące z wami pomarańcze za jedna osobę. Jesteś idiotką czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Już dawno ! I opony mam zmienione😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×