Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vera lynn

Słucham sobie Guns'n'Roses...

Polecane posty

Dziękuję :-) Kotom bezdomność bardziej służy niż psom, są przecież zwinne więc nie mają większych problemów z przetrwaniem, nie potrzebują wyrafinowanego pożywienia. Są dobrymi łowcami więc zawsze mogą sobie upolować myszkę czy wróbelka. Koty i tak zawsze będą chodziły swoimi drogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniłam dzisiaj straszny sen, ze ktoś mi podrzucił cztery rozkoszne, futrzaste kuleczki i nie mogłam im znaleźć domu. 😭 Bezdomne kotki nie są szczęśliwe, nikt ich nie odrobacza i umierają. 😭 I nie są kastrowane i kociczki rodzą jeszcze więcej bezdomnych kotków. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morten_harket
ee ja cie miałem za pojebaną (tzn dalej taką mam) więc odwal się od GnR i idź posłuchać czegoś na własnym poziomie intelektualnym (Koko Koko czy Doda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w Polsce za mało pieniędzy przeznacza się na pomoc zwierzętom - policję dla zwierząt i schroniska, nikt się tym nie interesuje. 2 tyg temu znalazłam psa, kundel z przetrąconym stawem biodrowym. Wzięłam go i pokryłam koszty leczenia, na tym się kończyły moje możliwości bo mam już psa i narazie nie moge mieć kolejnych. Zadzwoniłam do 2 schronisk blisko mojego miasta, odmówiły przyjęcia psa bo nie mają podpisanej umowy z giminą, do której należy miasto. Znalazłam właściwe schronisko i tam też go nie chcieli, bo podobno przekroczono limit zwierząt pochodzących z tego rejonu, a gmina nie przeznaczyła funduszy na sprawę bezdomnych zwierząt w mieście. Kocham ten kraj :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morten_harket
Najwięcej na co zasługujesz to ostatnia płyta z podstarzałym Axlem. Od wcześniejszych wara, to nie muzyka dla plebsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie próbowałaś szukać domu tymczasowego? Są takie organizacje, które pomagają zwierzętom. Ostatnio zaangażowałam się i poszukujemy domów dla futrząt i w miarę sie to udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wk***łam się na nich, sama znalazłam mu dom, chociaż było ciężko, nikt go nie chciał bo brzydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, Boże, ale ludzie są puści. Moja przyjaciółka przygarnęła kotkę bez oka, była tak zabiedzona, że szok, też długo poszukiwano dla niej domu ale w końcu się udało. :) I fakt, ten kraj ejst pokurrwiony. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keppuraaa
ja slucham Ava Inferi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja słucham n
nosa nosa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacie w celibacie
Na zachodzie miasta maja pieniądze na schroniska, bo za posiadanie psa się niezły podatek płaci. A bezdomnych zwierząt nie ma, bo je hycle wylapuja a mnóstwo z tych zwierząt się usypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Polsce nawet kasy na uśpienie im szkoda, kiedy bezpańskie zwierzęta są już bardzo chore i zdychają w męczarniach... Dla jasności : W przypadku zdrowych lub uleczalnie chorych zwierząt, jestem przeciwniczką usypiania. W Polsce po pierwsze powinno rozpowszechnić się sterylizację ( w tym zwierząt bezpańskich) i zmienić podejście niektórych właścicieli, głównie mieszkańców wsi i małych miast, że ''pies niech sobie biega gdzie chce, robi co chce'' bez kontroli opiekuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy ja słucham guns and fucken roses, takie kawałki jak "Paradise city" albo "Sweet child o'mine" to niemal kończy się to orgazmem;), w końcu to forum erotyczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie zdecydujcie się
czy to topik o kotach czy o gunsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie zdecydujcie się
pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki emocjonalny? Co wy chrzanita? Guns and 'fucken rosed to grupa wszechczasów, moja młodość, uwielbiam ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera bitch...wypppieerrdalaj...ten zespół jest zarezerwowany dla mnie....nie ma takiej opcji by było Ci lepiej Gumojadzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo vera wie że ja jestem zajebista a ona nie ma co wychylać się ze swoim paszczakowym ryłkiem :) i vera jest nieszczęsliwa...bo jednak on jej ie kocha hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fubu i syn
To zaczynamy co? Zapuściłem sobie Roxette - It Must Have Been Love i wyrzuciłem to z siebie dla Was. Jak wiadomo w tym dziale ciągle panoszy sie nikomu nie potrzebny, nic nie wnoszący do tematów troll. Mówiąc troll mam na myśli trolla z krwi i kości, potwora, którego boją się ludzie ale nie nadludzie jak Ja. Musicie mnie zrozumieć prowadze badania na debilizmem i beznadziejnością, a ów trolla traktuje jako obiekt doświadczalny, coś jak laboratoryjne białe myszy które po badaniach uśmierca się. Z tą różnicą że u myszy doświadczalnych naukowo stwierdzili inteligencje i podobny kod genetyczny jak u ludzi, u trolli zaś nie stwierdzono ani tego, ani tamtego jedynie duplikacje zachowań ludzkich. Zaczynamy więc, zapraszam do czytania mojego tematu który w miarę moich możliwości będzie wisiał tu codziennie. Jeśli jesteś nowicjuszem zignoruj ten temat i przejdz do dalszego czytania forum, jeśli wiesz o co chodzi nie musisz mi dziękować, że napisałem to też w twoim imieniu, a jeśli nie zgadzasz sie ze mną to ch*j ci w d**e jeśli nie potrafisz uargumentować swojego odmiennego zdania. Debilizmowi, prostactwu i plugawym katolikom mówimy zdecydowane NIE! Mam tylko małą uwagę, naprawde nie musisz używać przecinków, kropek, czy spacji w wyrazach kiedy chcesz coś do nas bądz do mnie napisać ponieważ każdy ma cię tu za śmiecia niegodnego uwagi i nikt nie patrzy się w jaki sposób piszesz, myślisz że kogoś to obchodzi? Jeśli tak to ten żart ci wyszedł - poważnie. Bardziej śmieszny byłeś kiedy nie używałeś znaków ortograficznych. Zrozum że każdy czytający cię, ma cię tu za tak wielkiego debila że wszelkie próby zakładanych przez ciebie tematów bądz postów kończą się żałosnym fiaskiem i śmiechem ze strony czytającego. Na przykład: "Kup sobie psa lub owce, i dymaj je, a Dekalogowata powinna się wynosić z tego forum" Chcesz pokazać że trolle umieją pisać? Może i umieją bo stwory te nauczyły się tej czyności od człowieka, podobnie jak mówienia. Małpe także można nauczyć pisać czy mówić na poziomie podstawowym, troll też się nauczy. To dla mnie naprawde egzotyczne doświadczenie spotkać takiego debila w swoim życiu, myśle że jesteś kaleką, każdy pełnosprawny debil wycofałby się z tego forum po takiej prawdzie jaką napisałem, i wiem że każdy mnie czyta/przeczyta, ty jednak jesteś kaleką i nie masz już wyboru bo albo to forum albo zdechnięcie. To naprawde przykre, bo z drugiej strony mam świadomość tego że pisze tu chory umysłowo i przegrany człowiek. Niestety nie mogę ci pomóc gdyż wyznaje wprowadzoną przez Francisa Galtona eugeniczną (gr. eugenes = dobrze urodzony) zasadę wyższości mądrzejszych i silniejszych jednostek nad głupszymi i bezwartościowymi, którą zresztą uważam za genialną i sprawdzalną. Mówiąc ściślej w mniej cywilizowanym kraju ze swoim kalectwem fizycznym, jak i umysłowym skończyłbyś pod kartonem na ulicy, a Polsce pozostał ci internet i zapomoga. Zawsze coś. Możesz podziękować za ten dar swojemu bogu, a nawet pod tym względem okazałeś się totalnym idiotą i splugawionym obłudnikiem. Przecież twój Jezus kazał szanować "pedałów", homoseksualistów, nekrofili itp. Nie jestem katolikiem ale gdybym chciał spojrzeć na to obiektywnie i porównać to ze słowami Jezusa to właśnie takie zakłamane postacie jak ty psują obraz tej wiary. Jak w przypowieści o faryzeuszu, codziennie się modlił, bywał w świątyni a serce miał paskudne, jak jabłko wyglądał pięknie z zewnątrz ale w środku pełen robactwa. Ty zaliczasz się właśnie do takich fałszywych katolickich mend. Rozumiem że podszywanie się pod normalnych użytkowników sprawia ci frajdę - to super ale jest też druga strona medalu, ta jeszcze bardziej lepsza. Może tobie brakuje tego aby ktoś powiedział ci prawdę? Jest w tobie głód poszukiwania niezgłębionej prawdy do której dostęp mają jedynie wybrani? Z przyjemnością ci ją objawie. Oto prawda i sama prawda: Jesteś debilnym trollem, paskudzącym i nie potrzebnym nikomu.Twoje imię to żenada i beznadziejność, debilizm w najczystszej formie, nie do odsprzedania, nigdy nie zostaniesz wirtuozem mowy czy nawet klownem. Za daleko ci do niego. Zdychaj z krzyżem w dupie. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×