Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nati 21

Słuszne są moje obawy?

Polecane posty

Gość nati 21

Jestem z nim już rok i jest nam świetnie ze sobą, spędzamy ze sobą każda wolna chwile. Myślałam tez do nie dawna ze i w łóżku jest świetnie, jednak po jego ostatnich słowach wątpię w to :( Mówi ze bardzo mu się podobam, zarówno z charakteru jak i z wyglądu, mówi ze mam cudowne ciało i nie muszę go zmieniać, ale mimo to zaczęłam ćwiczyć by jeszcze bardziej ujędrnia swoje ciało żeby jeszcze bardziej mu się podobać no i jeszcze żeby mieć więcej siły na "zabawy" z nim. Wczoraj powiedział mi do swoich pragnieniach i naukowiec dodał ze nie jest pewien czy zdołam go chociaż w małym stopniu zaspokoić i teraz się martwię czy do tej pory było mu dobrze :( chciałby żebym przez cały czas ja dominowała aż do momentu w którym dojdzie (i to ma trwać co najmniej 1h) ja nie jestem w stanie tego zrobić, teraz boje się że nie zdołam go zaspokoić, że będzie mu źle i mnie zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie doczytałem, bo za długie 😭Ale wydaje mi się, że nie jesteś w ciąży. Bo chyba o to chciałaś zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati 21
*i na koniec dodał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_wwa
Może powinnaś pomyśleć o swoich potrzebach? Kręci Cie dominowanie faceta? On che jakieś ostrzejsze zabawy sado-maso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwny facet, stawia Ci takie wymaganie a to automatycznie moze zestresowac i zablokowac... Wymagac, zadan nie powinno sie stawiac tak 'ostro', dobitnie i nie po roku bycia ze soba.. Pomysl,czy on w ogole dba o Twoje uczucia, czy zapytal czego Ty chcesz, co Cie zaspokaja i czy moze to on cos fajnego wymysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati 21
Niby nie. Tylko czasem zrobi mi lewatywę, albo klepnie mocniej w pupę, albo zrobi kupkę na cycuszki. Raczej est normalny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati 21
Nie, nie jestem w ciąży i nie o to chcialam spytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati 21
Osoba z 12.43 to podszyw Zaspokaja mnie i tez spełnia moje życzenia, ale ja nie mam aż takich wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati 21
Prawdę mówiąc, wolałabym żeby ugotował mi czasem jako, albo zrobił naleśniki. A on tylko chlasta minety :( :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati 21
Chodzi o to żebym go mocno i szybko ujeżdżala, a przed jego dojściem zwalniala a potem znowu mocno i szybko bez przerwy i tak cały czas, robiąc chwilowe przerwy na pieszczoty, gdy akurat dochodzi i zwalniam, wiem ze to nie dużo ale ja nie mam siły żeby go ostro ujezdzac przez 1h :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluszne jak termometry pokazujace plus 15 w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz sily? A ile masz lat, 80? Przeciez to sama przyjemnosc tak mu dozowac przyjemnosc, zwalnianie i przyspieszanie, co moze byc lepszego i dla faceta i dla kobiety. Pewnie godziny ne wytrzyma, nie martw sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati 21
12.51 - podszyw Ale fakt kocham jego naleśniki i minetki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati 21
30 min to nie taki problem 45 jakoś daje rade ale 60 nie mogę już. I on może nawet 2h bez przerw :( strasznie wysokie libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczyna mi się śni
Podrzuć mi go na kilka dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardy44
A może on ma jakieś problemy z potencją? Ja też tak miałem, nie mogłem długo dojść itd. zacząłem zażywać jakieś tabletki na bazie żen szenia i buzdyganku ziemngeo, do tego zmieniłem swoja dietę i wszystko się ułożyło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×