Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3pietruszka3

Somalijski narzeczony chce mnie obrzezać.

Polecane posty

Witam Was, mam na imię Natalia. Natka. „Natka pietruszki”. Mam 25 lat, mieszkam w Warszawie, jestem studentką kulturoznawstwa. Po raz pierwszy uprawiałam seks 5 lat temu, miałam 3 chłopaków – z każdym z nic było mi dobrze, ale żadnego nie kochałam. Rok temu wyjechałam na wycieczkę do Kenii, a w drodze powrotnej poznałam w samolocie pewnego Somalijczyka, który udawał się do Polski na studia medyczne. Nasza znajomość przerodziła się w miłość, ale nie sypiamy ze sobą. On jest praktykującym muzułmaninem i nie chce uprawiać ze mną seksu przed ślubem, chociaż wiem, że ma za sobą jakieś doświadczenia seksualne. Kiedy oboje wyznaliśmy sobie miłość, był wstrząśnięty tym, że nie jestem dziewicą. Zapytał, czy kiedy uprawiałam seks, dawało mi to przyjemność, na co ja nieśmiało odpowiedziałam twierdząco. Oburzyło go to, że kobieta może lubić seks. Powiedział, że jego rodzina nigdy nie zaakceptuje synowej-niedziewicy. Słyszałam, że muzułmanki przeprowadzają na sobie operacje odtwarzania błony dziewiczej, żeby krwawić w noc poślubną, więc pomyślałam, że i on chce mnie na to namówić, żeby mieć spokój z rodzicami. On jednak zażądał czegoś poważniejszego. Opowiedział mi, że w jego ojczyźnie kobiety się obrzezuje, żeby nie miały pociągu seksualnego ani orgazmu, i że w tym kraju tylko prostytutki nie przechodzą tego rytuału. Żeby kobieta była tam szanowana i mogła wyjść za mąż, musi mieć obciętą łechtaczkę i wargi sromowe. Powiedział, że jego znajomy z kliniki w Belgii wykonuje takie operacje w sterylnych warunkach, znacznie bezpieczniejszych dla zdrowia niż w Somalii. Pokazał mi po kilku dniach zdjęcia pooperacyjne, które przysłał mu jego kolega. Nie wiem, co o nich mysleć. Moi rodzice są dosyć zamożni, zwiedziłam już wiele krajów, zaznałam już wielu rozrywek – fakt, ale czy mam praktycznie zrezygnować chyba z największej z nich – seksu – dla tego mężczyzny? Kocham go, to pewne. Nie wiem dlaczego, ale wstępnie zgodziłam się na obrzezanie i mam umówiony termin. Mamy być w Belgii na 1 grudnia, kiedy to moja łechtaczka, która przez 5 lat unosiła mnie pod niebiosa, ma zostać mi na zawsze amputowana i wyrzucona, a wtedy nie zaznam już seksu. Ale ja naprawdę go kocham. wizreal@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanim to zrobisz
czyli zgodzisz się na takie OKALECZENIE , zastanów się nad tym ostatnim zdaniem ,które napisałaś " ale ja naprawdę go kocham ". Jak myślisz, czy on też cię naprawdę kocha żądając żebyś zrobiła z siebie " worek na spermę " ??? Żal ogromny, jak możesz się nawet nad tym jego pomysłem zastanawiać, nie masz własnego rozumu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahehe
Dziewczyno uciekaj od niego jak najdalej...nie żyjemy w średniowieczu ,jak teraz każe ci się obrzezać co będzie po ślubie?? Tego kwiatu to pół światu,spierdzielaj ,albo kup mu bilet do Somalii w jedna strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczi
Dziewczyno co Ty chcesz zrobic? Ten Twoj chlopak chce Cii usunac strefy erogenne, on Ciebie nie kocha, oszalalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahehe
Jeżli mężczyna kocha to nie tylko bierze ,ale i daje przede wszystkim .TY mu dasz w łóżku siebie w 100% on orgazm będzie mieć,a co Ty w zamian dostaniesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże... daj rozumu tej kobiecie... Pomodle sie za Ciebie w kosciele... chociaz ostatni raz bylem tam 4 lata temu na pasterce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za prowokejszyn
ale trzeba przyznać wczułam sie w historie i nawet mnie zaczęło wszystko boleć na dole :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacytuję Ci coś mądrego. Pokaż mu to i zapytaj, jak ma się obrzezanie, do Twojego prawa do orgazmu - świętego, bo z koranu. Jeśli zaczął studia medyczne, to wie, że jedno z drugim nie ma nic wspólnego. "Zwróćcie uwagę, że ten proceder jest praktykowany prawie wyłącznie w niższych warstwach społecznych, wśród ludzi biednych i ciemnych, którzy koran znają z urywkowych recytacji w meczetach i z przypowieści o życiu Mahometa, a tych krąży, krąży... Jedna z kobiet powołuje się na słowa Proroka, że KAZAŁ. Prorok niczego nie kazał, nie wymagał, nie ma wzmianki o obrzezaniu kobiet w Koranie. Jeden z hadisów wspomina, że gdy pewna kobieta przyszła do Mahometa z pytaniem odnośnie obrzezania córki, ten odpowiedział, żeby nie robić tego DO KOŃCA. Istnieją bowiem 4 stopnie obrzezania , każdy kolejny bardziej drastyczny. Najdelikatniejszy, to wycięcie łechtaczki, kolejny - łechtaczki wraz z wargami sromowymi, najdrastyczniejsza forma obrzezania, to usunięcie wszystkiego. Pozostaje płaskie miejsce z maleńką dziurką na oddanie moczu, a porody dodatkowo rozrywają i deformują krocze w sposób dla nas niewyobrażalny. Preislamska Arabia to konglomerat okrutnych tradycji, Mahomet wprowadzał cywilizację i odbywało się to z oporem. Tradycja obrzezania dziewczynek wśród NIEKTÓRYCH (nie wszystkich oczywiście) dawnych plemion była tak silnie zakorzeniona, że jak możemy się przekonać, trwa w niezmienionej posaci po dziś dzień, mimo iż nie ma potwierdzenia w Koranie. Część z pytanych kobiet to analfabetki - niestety, a więc wystarczy, że od pokoleń mówi się, że trzeba się obrzezać, a skoro wciąż się tak mówi, to znaczy, że Koran tak mówi. W warstwach wyższych, wśród wykształconych ludzi ten zwyczaj dawno wymarł. Pewien starszy Egipcjanin, lekarz z wykształcenia powiedział mi, że od początku swojej praktyki spotkał się może z 2 przypadkami obrzezania dziewczynek - z zakażeniem trafiły do szpitala. I były to dziewczynki z biedniejszych dzielnic Kairu. Druga sprawa - kobiety wspominają, że po obrzezaniu dziewczynka jest spokojna i rozsądna. To prawda - lepiej się zajmuje tym co trzeba, bo hormony nie rozpraszają jej uwagi. Rodzina może spać spokojnie, córka się nie zhańbi, bo nie czuje pociągu. Pracuje w domu, pomaga rodzinie, modli się i czeka aż ją wydadzą za mąż. Jeśli jest obrzezana do końca, to każdy stosunek z mężem będzie dla niej piekłem nie mówiąc o porodach i późniejszych powikłaniach. Generalnie obrzezane kobiety nie odczuwają podniecenia, przyjemność stanowi bliskość męża i fakt, że czuje się on spełniony. Żadnych namiętności. Takie kobiety podczas współżycia nie okazują żadnej inicjatywy. Leżą i czekają, aż mąż się zaspokoi, albo robią co im każe, bo tak trzeba i umęczone usypiają. Ponadto zbytnie harce źle świadczą o żonie. I w tym punkcie widać rażące przeciwieństwo pomiędzy tym, co się od wieków bezzasadnie praktykuje, mam na myśli barbarzyństkie okaleczenie dziewczynek i tym, co faktycznie nakazuje Koran - kobieta ma prawo do orgazmu pierwsza, przed mężczyzną. Orgazm dla obrzezanych kobiet to rzecz niedostępna, ale one nie mają świadomości przyjemności związanej ze współżyciem i nie rozumieją tego całego szumu wokół kwestii dla nich tak naturalnej. Jak wspomina jedna z nich - od urodzenia wiedzą, że moment obrzezania nastąpi. Amen. Nie ma sensu szukać wśród nich buntowniczek, mają dzieci, czują się czyste, jak nakazuje ich społeczna tradycja, nie znają rozkoszy i nie wiedzą o co chodzi tej pani z mikrofonem. W niższych warstwach społecznych kobieta nieobrzezana nie ma szans na męża, wargi sromowe i łechtaczka to coś nieczystego, a większość z mężczyzn nigdy nawet nie widziała kompletnej kobiety :D Słyszałam kiedyś, jak swatki zachwalają młode dziewczę na wydaniu, że piękne, pracowite, modli się 5 razy dziennie, cichutka, pokorna i obrzezana do końca....Chwała jej matce, która tak dobrze przygotowała córkę dla przyszłego męża."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za prowokejszyn
boże, aż mi gula stanęła w gardle i łzy napłynęły do oczu jak to czytałam.. Przerażające :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cos mi nie pasuje "nie wydziela hormonow" hormony to chyba w jajnikach nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalio, skarbie, po zabiegu obrzezania będziesz miała potwornie okaleczone narządy płciowe. Zerwij z tym Somalijczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
kochasz go? to odejdź od niego póki czas... jakiekolwiek "wymogi" od tych fanatyków niech sobie robią u siebie a jaką masz pewność że po tym on nadal będzie cię chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzycie jej...
Która Polka dała by sobie na wycięcie łechtaczki, chyba, że psychicznie chora. Jestem kobietą i żeby nawet był prezydentem USA to za żadne skarby bym się nie zgodziła samookaleczenia. Tej dziewczyny, co zprowokowała temat jest wysądowanie, co powiedzą kobiety na ten temat, w życiu się nie zgodzi na taki zabieg w jej temacie jest wiele sprzeczntych zdań, które prowokują do wypowiedzi. Taki zabiegi wykonywane są w ciemnogrodzie, a nie w Polsce, za taki czyn idzie osoba wykonywująca zabieg okaleczenia do pudła na długie lata. Kodeks karny zabrania takie wykonywania t zabiegów, żaden prawdziwy lekarz nie wykona zabiegu, chyba, że będzie chosztaplerem, to może za wielką kasę podejmie się wycięcia łechtaczki i warg sromowych. Niech poprosi autorka tematu swojego tatusia o milion zł. na zabieg wycięcia łechtaczki, to tatuś może nią odstawić do szpitala psychitrycznego, a nie da jej na taki zabieg. Lecz się dziewczyno na głowę, a dół zostaw chłopakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole Natka, a spróbuj zrobić tak: wyjdź na dwór, stań w odległości około 15 metrów od bloku lub domu lub baraku czy w czym tam mieszkasz, zwróć uwagę na to żeby między tobą a budynkiem nie było żadnych przeszkód w stylu płot czy krzaki, rozpędź się i przypierdol baniakiem w ścianę, jak już się nieco ogarniesz po tym zabiegu to napisz co myślisz o tym co nabazgrałaś i o swojej wielkiej miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyiui
ja wiem ja wiem!! jej zerwała nitka która trzyma dolną czaszkę z górną. nic jej nie uratuje. tylko obrzezanie. żeby biała kobieta z czarnym w jednym łóżku.... pfeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przekonany że to prowokacja .Kobieta która miała normalne stosunki seksualne i z nich przyjemność nie zgodzi się na coś takiego.Obrzezanie robi się u dziewczynek przed dojrzewaniem zeby nie rozwijać u nich potrzeb "niegodnych" żon.Jak czytałem u niektórych tak okaleczonych kobiet występuje orgazm co świadczy o dojrzałości seksualnej która rozwija się w mózgu a nie w łechtaczce i nie ma pewności że u niej też tak będzie co dla tego "zboczeńca"będzie się równało z prostytucją mając jeszcze na uwadze to że nie była dziewicą.Kobieto - zapomnij o nim chyba że chcesz mieć piekło w "domu" bo pewno ten dom będziesz miała w Afryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to czego było się spodziewać po Somalijczyku ? Chyba oglądaliście "Helikopter w ogniu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co będzie jeśli za kilka lat przestaniesz go kochać i odejdziesz? wtedy juz zawsze będziesz żałowała tego co zrobiłaś. jeśli on naprawdę cię kocha to powinien zrozumieć że nie chcesz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka1234567890
Polki to najbardziej antyrasistowskie kobiety na świecie. Żadne inne dziewczyny w europie nie są tak " wyyyzwolone" Antyrasizm mają niesamowity,pójdą z każdym somalijczykiem,nigeryjczykiem,arabem...itp,itd. A tobie dziewczyno radzę użyc młotka i walnąć się w czachę...najlepiej dwa razy. Co za zaścianek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARNE PROVOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj sobie
kwiat pustynii, to co napisałaś jest tak koszmarne, że aż mi ciebie szkoda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wieku 25 lat skazać się
na resztę życia, bez radości przeżycia orgazmu.... Somalijki są bite do krwi, żeby w taki sposób rozładować seksualne napięcia, albo ucieczka w szaleństwo. Spytaj tego Somalijczyka ile kobiet, jest tam w zakładach dla umysłowo chorych, prowadazonych z litości przez europejskie zakonnice. Jeśli ciebie tak kocha, to niech sobie usunie żołądź penisa, będziecie do końca życia odczuwali to samo. Pogratulować narzeczonego......zboczeńca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha a dla mnie to jest śmieszne? Powiedz mu ze w Polsce żeby mężczyzna uświadomił jej ze ja kocha kupuje jej 3odzutowce.. 4wille z basenami minimum 1000Hektarow kwadratowych.. i daje brylant o wielkości 200Karatow?? po to żeby go wzucila do wody.. zal.. to jest jej sprawa.. miłość a orgazm. nie wiem jak mocna musiał bym kochać żeby pozwolić na odcięcie mi członka.. po prostu nawet sobie to nie wyobrażam. chcesz być.. workiem na spermę to sobie bądź. to jest twoja sprawa.. Tylko pamiętaj.. jak dasz sie obzezac i polecisz z nim do somalji.. to nie tylko nie będziesz odczuwać przyjemności z minety palcowy i sexu. ale tez nie będziesz widywać się z rodzina no chyba ze wielmożny pan ci pozwoli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mi sie wydaje czy somalja jeszcze nie dawno była pogrążona w wojnie? Wojna w Somalii (2009) – jeden z okresów w somalijskiej wojnie domowej, który rozpoczął się na początku lutego 2009 roku potyczką pomiędzy islamskimi rebeliantami, a żołnierzami Unii Afrykańskiej. 4 lutego 2009 cztery grupy islamistów, włączając w to grupę Hassana Dahira Aweys' Eritreana niegdyś należącą do ASR, połączyła się i sformowała organizację nazwaną Hizbul Islam. Celem powstałej organizacji była walka z nowym rządem Sharifa Ahmeda. 8 lutego 2009 roku Hizbul Islam wypowiedziała wojnę rządowi Ahmeda oraz siłom pokojowym Unii Afrykańskiej. chcesz to jedz zrobią z ciebie dmuchanke dla facetów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bydle cholerne
Dżizas... Gdzie się podziały Lusesita, musztarda i te wszystkie fajne Panie sprzed lat kilku?? One by wytłumaczyły to wszystko ze znaną sobie elokwencją i humorem... Szkoda, że zostały tu tylko same siusiumajtki z gimnazjum. Młodzieży, kiedy się nauczycie odróżniać pierdoły od spraw istotnych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bydle cholerne
wpycham sobie skarpety do dżinsów, żeby poczuć jak to jest być facetem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusesita musztarda i te wszys
tkie fajne panie sprzed lat, się po prostu zestarzały i nie mają dostępu do kompa w domu spokojnej starości. Pozatym pogubiły okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz ze ok
ale najpierw obetniesz mu fiuta, to to samo tylko w druga strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bez jaj przeciez
to prowo. kobieta tak bardzo chcialaby sie obrzezac jak facet wykastrowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×