Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spirala czy boli

Polecane posty

Gość gość

Mam pewien problem, mój zawsze spuszcza się we mnie ,niestety po 3 latach pigułek musze je odstawić.Mąż prezerwatywy nie założy , przerywany odpada. Zastanawiam się czy nie dać mu spuścić sie w tyłek ale ponoć to tez nieprzyjemne.Prosze doradźcie bo nie chcę go urazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urazić?!, A on Tobą to sie prz3jmuje, kiedy bierzesz piguły i sie trujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie lubię spermy wiec wolę jak kończy w środku , loda równiez robię bez finiszu.Więc co lepiej spierala czy anal którego nawet nie próbowałam jeszcze. On jest dla mnie bardzo waży i zrobię wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bolało jak cholera. Po pol roku musiałam wyjąć.. ale uwielbiam krążki dopochwowe, którw sama zakladam na 3 tygodnie, potem wyjmuję na tydzień, po czym znowu zakładam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie, czy Ty jestes rownie ważna dla niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten krążek to pewny jest? Bo dzieci on nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma 100% środkow anty. Ani pigulek, ani spiral tym bardziej... jak nie chce dzieci to niech zaklada gumę a nie czeka tylko na Ciebie... coś za coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj o wazektomii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pigolki rozwalaja watrobe,a spirala czest powoduje chorobe z grupy beztlenowcow,ktora sie ciezko diagnozuje i myli z rakiem.Trudno leczy tlenem!Nam podczas badania ginekolog zalecil wysmiewany kalendarzyk i prezerwatywe jedynie jako niszkodliwe dla Zdrowia!Nam bo maz jest podczas Kazdego badania pochwy wspieral pordy oboje tego chcemy bo jak mozna sie wstydzic meza a calkiem obcego faceta ginekologa nie! Dodam,ze nawet w szpitalu podczas badan i zabiegow mamy Prawo Pacjenta ust 2008r art 21 gdzie o takiej obecnosci osoby bliskiej decyduje zawsze Pacjent.Gdy wyprasza osobe bliska lekarz popelnia przestepstwo ubezwlasnowolnienia pacjenta! Dodam,ze nie chca bac co bac swiadka ginekolodzy ze strony pacjenta dlatego wypraszaja i ten wpis beda wysmiewac ginekolodzy zboczeni bo tacy tylko wypraszaja naruszajac prawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojemu daje spuszczac sie w pupe, nawet lubie cieplo rozchodzace sie i pojekiwanie z rozkoszy. sprobuj, spodoba Ci sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jest to dobry seks wczesniej robimy mi lewatywe.Bardzo delikatnie robi mnie analka i szczytuje jak czuje gdy sie sposci ciepla sperma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×