Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Abbaa18

Spotkałam się na sex z facetem z czata.

Polecane posty

Gość Abbaa18

W niedziele poznałam super faceta na czacie w środe już wariat przyjechał do mnie ponad 400km jest starszy o 10 lat..Wynajęliśmy hotel całą noc uprawialismy sex było zajebiście..Jest haczyk on i ja mamy partnerów to dosyc szalone rzadko kto zdobyl by sie na to..Spodobal mi sie bardzo dogaadalismy sie super nastepne spotkanie juz umowione a ja ciagle o nim myśle..i huj wie co tu teraz zrobic heh:D xd przeciez mamy stalych partnerow a podobamy sie sobie i wgl..masakra metlik jak huj mam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 2555
A co z wyrzutami sumienia/poczuciem winy? Nie myślisz np. o tym jak Ty byś się czuła gdyby Twój partner tak robił za Twoimi plecami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość david d
i wszystko byłoby fajnie gdyby nie to że wasi obecni partnerzy są w dość perfidny sposób zdradzani, oszukiwani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj tam ..też i coś
Już nie raz tak robiłam , tylko ze facet młodszy i wolny . Zonaci mnie nie kręcą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość david d
to nie łatwiej byłoby się rozstać a później się bawić na całego ? Nie lepiej pozostać z czystym sumieniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość david d
wszystko co złe smakuje lepiej prawda ? wiadomo że tak w końcu łatwiej jest być złym niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słony jak procent w banku
Jak to mówią młodość powinna się wyszumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filcowy kapelusz
Ja nie wiem, jak wy ich znajdujecie w necie. Kiedyś szukałam trzy lata i nic. Same wymoczki, dupki, gogusie i emocjonalne platfusy z krwawiącą raną zamiast mózgu. Wygląd najczęściej tatusiowaty - pucołowata gęba i wypchany brzuchol; poczucie humoru wędzonej makreli; intelekt pierwotniaka; lotność umysłu nielota kiwi :O Albo mam wygórowane wymagania, albo pecha, albo wy zadowalacie się odpadami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szto Ty żeś kciała w internecie yntlygenta znaleźć? W księgarni czy tm blibliotece poszókaj :) Tu tylko ja ciót mondry i oczytany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gacek z maciąblewa
Tosz ni tylko tyś kumaty jo źęh no studioh byl. Gupia baba bźydka pewno to i ni znalazla niekogo co by jo wymlucil. Czy lata sukala jo? Niwiem dźe ,chyba w leśe gupi babsztyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gacek z maciąblewa
Pewno wleśe tesz ni byla bo jo zeh byl jo szukol a ni widzol.baby do garuw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bylo na polsacie
do filcowy kapelusz a Ty myślisz że tylko Tobie jest trudno kogoś znaleźć? mam dokładnie tak samo tylko i tez od trzech lat z przerwami gdy sie zniechęciłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filcowy kapelusz
Ja znalazłam, ale nie w sieci. Żadne portale, fora i czaty. Trzeba wyjść (jakby to obscenicznie nie zabrzmiało) na ulicę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bylo na polsacie
od razu widzisz co bierzesz, przynajmniej wyglądowo nie ma rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelaidA
ja poznalam faceta na czacie mlodszego zakochalam sie w nim ja atrakcyjna on przecietny.mieszka 400km ode mnie tyle mi naobiecywal ze sie spotkamy i nic z tego nie wyszlo jak pieknie pisal o spotkaniu napalilam sie a on wszystko spapral.a jestem taka atrakcyjna a on mnie olal.mieszka sam dobrze zarabia chata odwalona a baby nie ma.jeszcze mna pogardzil.co za burak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abbaa18
o CHOLERA. dwie kreseczki na teście?:( kto wie co to znaczy XD hehe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jakieś laski chcą szukać facetów na sex czat na seks to polecam www.sexrozbieranki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety stronki nie oferują nic poza -nabijaniem im kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lobię się bzykać w aucie szukać hotelu nie trzeba tanio i mona znaleźć super romantyczne miejsce umyć zawsze jest się gdzie no zima troszkę gorzej ale radze sobie no i zawsze mam kocyk jest może jakaś chętna na taki sex? gg 18702993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktoś ruchał naboku moją żone to musiałby mi zapłacić 50 tys odszkpdpwania - kurwa kosztuje. Jak by nie zaplacił to wybił bym mu jedno oko ,dajac tydzień na zlate już 100 tys albo drugie oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak pewnie wiecej sie z autorka nie spotkał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Gdyby ktoś ruchał naboku moją żone to musiałby mi zapłacić 50 tys odszkpdpwania - k**wa kosztuje. Jak by nie zaplacił to wybił bym mu jedno oko ,dajac tydzień na zlate już 100 tys albo drugie oko AKAPIT I spodziewasz sie ze zebrajac slepy pod kosciolem po jakiim czasie ci zaplaci? O ile nie potraci go autobus albo nie zabije sie o slup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotka się chętnie iak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×