Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spóźniający sie okres

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio spałam nago ze swoim chłopakiem. Do nieczgo poza przytulaniem i całowaniem nie doszło, ale teraz okres spóźnia mi sie juz tydzień i dalej nie czuje nawet jego objawów!! Co robić? Czy to możliwe żebym była w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja droga,nie wyobrażam sobie i nie słyszałam jeszcze o takim przypadku aby od całowania się i spania nago,bez penetracji,można było zajść w ciążę. Spóźniający się okres nie zawsze jest oznaką ciąży,może być bardzo wiele przyczyn np.zmiana dotychczasowego trybu życia,zmiana klimatu,nadmierny wysiłek,stres,choroba itp.itd. Nie piszesz nic czy jesteś dziewicą i czy do tej pory miewałaś regularne okresy. Moim zdaniem powinnaś poczekać parę dni i wtedy o ile nic się nie zmieni spróbować domowymi sposobami przyśpieszyć ,wywołać okres,lub po prostu udać się do przychodni ginekologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczesniej miałam zawsze regularny, nie spóźniał mi sie, a nawet pojawiał sie wczesniej!! Czy mogło sie jakimś cudem coś tam stać? Od samego przytulania i ocierania sie o siebie, bez penetracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plemniki mogą wnikać przez skórę, np ramienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,nie słuchaj tej głupiej podpowiedzi,możesz zajść w ciążę tylko poprzez penetrację,żadne przytulanie,pocałunki,od tego się nie zachodzi. Ale moim zdaniem powinnaś lepiej się uświadomić przed rozpoczęciem pożycia seksualnego,poczytaj o tym. A co do okresu? młodym dziewczętom często zdarzają się rozchwiania miesiączkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie dlaczego pierwszy raz okres spóźnia mi sie i to tak długi okres czasu? Jestem naprawdę spanikowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się ja też mam nieregularne okresy, w dodatku w jeden miesiąc mam takie sobie nikłe maziowate plamienia a na drugi miesiąc dostaję nagłego i obfitego krwawienia i nie przejmuję się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeanalizuj poprzedni tydzień, wiele czynników ma wpływ na opóźnienie okresu NAWET gdy to się dzieje po raz pierwszy. Nie panikuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyczyn spóźniania się okresu może być wiele tak jak właśnie wspomniane zmiana klimatu, stres, choroba i zbyt mała waga (przy niskim BMI tak średnio przy wadze poniżej 48 kg dochodzi do zaburzeń układu hormonalnego). Nie wiem jak nasienie mogłoby się dostać wewnątrz bez stosunku. Teoretycznie jest takie prawdopodobieństwo, ale tak małe że niemożliwe. Jeśli w ciągu kilku dni nie dostaniesz okresu zgłoś się do ginekologa - to bardzo ważne bo może to świadczyć o jakichś problemach zdrowotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie chodzi o to, ze do tej pory miałam regularne i akurat teraz juz tyle sie spóźnia :(((( jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się bardzo denerwujesz, po takim czasie możesz kupić test i pozbyć się stresu. ;) Ale tak jak piszą wcześniej, nie jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli spóźnia Ci się okres, nieważne z jakiego powodu to musisz iść do ginekologa. Lepiej przy tym wybrać prywatną przychodnię. Ja regularnie chodzę do http://gabinetypawlik.pl/ , to dobra poradnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×