Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fidel Castro

Starzy ludzie uprawiają sex. OK. Ale nie rozumiem jednego...

Polecane posty

Gość Fidel Castro

...mianowicie jak starego dziadka może podniecać stare gruba baba? To jakieś gerantofilskie skłonności na starość się u niektórych robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej a ja myślęęeee
a jak kogoś może podniecać ktoś taki jak TY??? To chyba zoofilia, bo kto by chciał z taką MAŁPĄ kopulowac??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TW Bolek
Co Fidel juz wyzdrowiałes?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fidel Castro
Ja sam i mój brat uprawiamy seks tylko z młodymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fidel zadaj to pytanie jak rowniez bedziesz stary i pomarszczony jestes mlody jak wielu tu piszacych wiec tego nie rozumiesz. sex to normalka a ludzie starzy to tez ludzie. mam 28 lat i jakos nigdy sie nad tym nie zastanawialam wszyscy kiedys bedziey starzy i bedziemy prowadzic zycie w swoim przedziale wiekowym w jakim akurat jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fidel Castro
Wiem, że bede stary, ale nie wyobrażam sobie jak mógłbym się podniecac babciami! O to mi chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fidel Castro
dobra, spierdalam, bo tu tu same głupie cipy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEKAWE SPOSTRZEŻENIE
A może ten stary dziad kocha swoją grubą babę i to w zupełności wystarczy. Ja nie wiem kto chciałby się kochać z takim PUSTAKIEM jak TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez bedziesz dziadkiem a ty myslisz ze wtedy malolaty meda lecialy na starego pomarszczonego? nie sadze beda wolaly mlodszych. a ty jak bedziesz juz stary to zmieni ci sie poglad na plec odmienna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fidel Castro
Idę do moich kolegów na czat gejowski, bo sexić mi się chce, bo mnie odbyt swędzi i grubej kichy mi się chce, no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×