Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulka_1982

STERYDY KOKSY a SEKS ????

Polecane posty

Gość ulka_1982

chciałabym poruszyc ciekawy moim zdaniem temat i chyba nie goszczący wcześniej na łamach Kafeterii. Proszę o wypowiedzi dziewczyny, ktore były lub choćby miały przygodny kontakt seksualny z pakerami, koksiarzami itp. bo własnie kręci się jeden taki koło mnie i nie wiem, boję się, że okaże się że ma naprawdę mały interes i w ogóle, że np. za szybko dojdzie albo wręcz przeciwnie lub że będzie kiepskim kochankiem lub zbyt agresywny itp. bo słyszałam, że po sterydach podnosi się poziom agresji w związku z podwyższonym poziomem tesosteronu... Nie proszę o wypowiedzi osób na temat samych sterydów, że jest to BE itp. ani też osób, które żywią się stereotypami, że własnie pakerzy mają małe skurczone członki. Ten topic ma własnie zweryfikować ten pogląd... Oczekuję na poważne wpisy. Zapraszam do dyskusji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramirezz
"przygodny kontakt seksualny z pakerami" - dobre :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszard dworcowy
ja tam nie wiem skąd te stereotypy - co zimę grzeję się przy gorącym koksie i nie mam problemów z zaliczaniem lasek jeszcze żadna nie odeszła zawiedziona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safsdagfsdgdsaf
ttaaaaa nie mają hahaha właśnie że mają raz miałam takiego jednego a zresztą każda dziewczyna która robiła to z koksiarzem ci to powie kutki małe jak wróbelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny_benassi
Hmmm no ciekawa teoria tylko powiedzcie mi dlaczego najlepsze i najbardziej pożądane laski w mieście zwykle mają za partnerów właśnie takich przypakowanych zawodników a nie jakiś cherlawych profesorków, hę ? PS Już widzę te podszyte zawiścią i jadem odpowiedzi pasztetów i gości o posturze bociana i masie żaby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszard dworcowy
"najlepsze laski" czyli takie tylko do przeruchania, tak? to się zgodzę, faktycznie właśnie takie włóczą się z koksiarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapatrzona w niebo
Za nic w świecie nie chciałabym miec z takowym kontaktu.Tacy faceci szersi niż wyżsi wyglądają obleśnie i niesmacznie. Tężyzna fizyczna owszem, ale musi to jakoś proporcjonalnie wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++___+++
Miałam faceta, który brał koksy ,był w porządku, absolutnie nie agresywny, niestety w łóżku-porazka - fiutek 5 cm we wzwodzie-jesli juz takowy udało mu sie osiągnąć, to trwał najwyżej 5 minut...z seksu nici, tragedia.....nie jestesmy juz razem, ale współczuje facetowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liota
to nie prawda moj byly bral sterydy wazyl 115 przy wzroscie 189 byl agresywny ale nie dla mnie w lozku tez bylo dobrze jego czlonek mial ok.17cm wiec niewiem moze trafiacie na takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liota
jak pisalam dla mnie nie byl agresywny. nigdy np nie pociagnal mi z polobrotu (a mogl!). najwezej lal mnie z lisca jak nie chcialam zrec jego kupy z podlogi. i mial cale 17 cm.. jak juz rozwinal, bylo na co popatrzec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest stereotyp ze maja małego czlonka przeciez nie skurczył im sie podczas brania sterydów fakt ze po sterydach robia sie z nich ogiery ale pozniej gdy przestaja brac zablokowuje sie przysadka mozgowa od brania koksu i powini sie wtedy odblokowac innymi prochami (moze to smieszne ale te leki którymi sie odblokowują sa dla kobiet)a ze maja małe członki to kompletna bzdura poprostu facet który jest wielki to przy nim jego członek moze sie wydawac mały -ale to tak jest wiekszosci w zyciu z inymi rzeczami mały np duze auto a w nim mały gosc to tez mozna powiedziec odwrotnie ze ta fura jest wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad 2 lata temu lazilam z takim, zajefajny facio, mowie wam, wszystko przy nim, kasa, fura, klasa, ciuchy-lancuchy,dziary, solarka, silownia, lysy...... Ojej. W lozku byl NIE-SA-MO-WI-TY !!! Super erekcja, mega ejakulacja i w ogole. Fajny byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nakręcona Bomba Atomowa
Wielkie bomby z malym lontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu ja...
byl taki jeden... nie wiem czy bral bo się nie pytalam.... Mial GIGANTA ale flaczka :( no i do tego dochodzily zmiany nastrojów i agresja.... błe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni nie maja malych zalezy jak trafisz przeciez chudzi faceci maja tez male:P to zalezy jak trafisz jak gosciu jest w trakcie brania koksow to ma podwyzszony testosteron i bzykac moze duzo i ciagle a jak przestanie brac koksy to odrazu spada testosteron i jest mniej niz przed braniem koksow dlatego jak sie odstawia koksy to trzeba sie odblokowac innymi prochami a jak sie nie odblokuje to moze przez 2 miesiace lub troche dluzej miec flaka ale po czasie wraca do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EXTRAPOTRAWA
Miałam paru muskularnych facetów. Trafiłam na małych siusiaków ale pracowitych. Pociągają mnie tacy zbudowani mężczyzni. Byli trochę agresywni lecz ja lubię taki samczy sex. Moim zdaniem to prawdziwi goście z jajami. A nie jakieś cherlawe frajery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciolo
Wszystko zależy jak długo bierze koks.Potem jest "odblok" i teściu osiąga normalny poziom.Co do agresji to bywa różnie.Uważam że po wódce jest większa niż po koksie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no cóż, wielka klata- mała łopata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam cos
mialem 15lat wzrost 153 waga 45kg członka 15cm obwod 13 wydawał sie poteżny;) teraz wzrost 187 waga 98 czlonek taki sam;) i co?? wydaje sie strasznie malutki wszystko w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie koksiarze nie mają ani większego ani mniejszego przyrodzenia takie jak każdy mają. A te całe historie o ogromnych to można do działu smoki jednorozce :) Jednak seks z koksiarzem to czesto moze okazac sie porazka niestety nasi silacze czasem lacza sterydy alkohol i brak odbloku co konczy sie niestety tragicznie dla ich mozliwosci. Jednak na cyklu koksiarze moga prawdopodobnie byc lepsi niz przecietni faceci. Jednak cykl nie trwa całe zycie a brak rozwagi w ich braniu i rozrywkowe zycie czesto raczej ogranicza mozliwosci. Z drugiej strony czesc bierze tylko najtansze sterydy ktore niszcza tylko watrobe wiec z tymi mozliwosciami to w wiekszosci norma albo ponizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę fizjologii: sterydy powodują zanik jąder i osłabienie nasienia, które jest niezdolne do zapłodnienia. Małe jądra to słaby lub zerowy wytrysk spermy, zatem to słaby orgazm męski, a posuwanie kobiety na sucho to zatarcie pochwy. Sterydy powodują też agresję , zatem może podczas seksu znęcać się, dlatego, że nie może np. spuścić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian big
bzdury biore 400 deki tyg do tego 1000 tescia 16tydz wszystko dobrze poki dziala test potem kreatynka arginina dobry odblok i dalej jest wszystko dobrze nawet lepiej :) podniecenie zboczenca hehe agresja i korba w glowie jest moze troche i steryd lubi ostry samczy seks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to już jest jak się wypowiadaja pseudo znawczynie, były z facetami którzy po prostu nic w spodniach nie mieli i przypadkiem tak się złożyło że brali suple które kobiety nazywaja sterydami...i ot taki stereotyp nie wiadomo skąd... tak a pro po porównań to tak jakby otyła kobieta miała rozmiar biustonosza D teoretycznie u przeciętnej kobiety taki biust wygląda na du zy, a u takiej wydaje się jakby nic nie miała....ja od wielu lat biorę, jestem mężem i jakoś moja żona jest zawsze zadowolona...no ale do tego potrzebny jest ogień, jak faceta kobieta nie podnieca to nie ma mocy żeby stanął...(a później kobieta mówi że facet ma problem z erekcją :D) jak komuś zależy na pewniakach to polecam sobie zajrzeć na doping-online.com... typek konkretny i zawsze wszystko ok i szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe bo jak bijesz teścia to jest ok. Jak przestajesz spada naturalny testosteron i nie masz ochoty ani nawet już możliwości bo nie staje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duża klatka mały ptaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam kocham wirtualny seks, numer jeden w polsce to http://sextelefon.top/ Piękne kobiety, gotowe na wszystko i u niektórych lasek masz możliwość realnego spotkania, więc wiesz z kim rozmawiasz przez ten seks telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze sami amatorzy gawedziarze... wiec moze zabiore glos jako doswiadczony w braniu i ******iu: - penis to cialo jamiste. nie rosnie, nie maleje - wzwod, ochota, porzadanie na testosteronie branym chociaz solo jest np. 5-10x wieksze niz "naturalnie" - maleja jedynie jadra, co jest oczywiste skoro nie musza produkowac testosterou - sperma jest jak byla, jedynie bez plamnikow - nie znam kobiety, ktora nie bylaby zadowolona z umiesnionego odpowiednio ciala i faceta, ktory moze 3-4x pod rzad i na drugi dzien to samo. Czy teraz dla lamusow temat juz wyjansiony wystarczajaco jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z gościem który bierze to świństwo i niszczy sobie tym zdrowie. Szczerze uważam że jakbym była mądrzejsza to już dawno bym od niego odeszła. Jeśli chodzi o wielkość członka to sterydy nie mają na to wpływu. Sex jest taki jak lubię jak jest na cyklu,ostry i pełny wrażeń natomiast kiedy odstawia jest totalne dno, częstotliwość to nawet raz na miesiąc. Przestrzegam wszystkie kobiety aby trzymały się z dala od tego typu facetów. Dla mnie są to osoby chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×