Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Strach przed niechcianą ciążą.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Otóż mam pewien problem, pewnie wiele z was miało podobny. Chciałabym przeżyć swój pierwszy raz... Jestem już dość długo z moim chłopakiem, bardzo się kochamy, planujemy ślub i wspólne życie, wiem, że mogę na nim polegać o każdej porze dnia i nocy i wiem, że to jest właśnie ten jedyny. I to z nim chcę to zrobić, jemu ofiarować wielki skarb, jakim jest moje dziewictwo. Tylko wiecie czego się najbardziej boję? Nawet nie tego bólu czy rozczarowania, gdy coś pójdzie nie tak jak chciałam, ale tego, że zwyczajnie w świecie wpadniemy... A na dziecko nie jestem jeszcze gotowa. On zapewnia mnie, że tak się nie stanie i że nawet niepotrzebne nam są jakiekolwiek zabezpieczenia. Ale ja się po prostu boję, a z drugiej strony bardzo chcę to zrobić. Poradzicie mi coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge zapytać ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W razie co przecież zawsze można wyskrobać albo wziąść tabsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skarb ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze sie czujesz? dziecko to rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do tego ze niec sie nie stanie. Trzeba pamietac ze kazdy rodzaj antykoncepcji nie jest pewny na 100 % wiec jesli chcesz sie kochac to przemysl to wczesniej bo slowo planowac tez nie jest pewne. Kiedyś też byłam głupia:( byłam nastolatka jak zaczelam wspolzyc ze swoim obecnym narzeczonym:( nigdy nie bylam po tym u ginekologa a dzis majac 21 lat mam dziecko na cmentarzu ktore spracilam 3 miesiace przed porodem:(otwarly mi sie oczy kiedy bylo za pozno. Bylam glupia i nigdy sobie tego nie wybacze. Taka decyzje podejmuje sie raz na całe zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej dobrze to przemyśl. Nie warto na chwilę poczuć się dobrze a potem żałować. Tez uwazam ze dziewictwo to skarb, coś o co warto dbac. Mnostwo jest dziewczyn ktore mają to za nic i idą z pierwszym lepszym do lozka. I pamietaj ze czasami miłość to nie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×