Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mial mial

Strap on I meski anal

Polecane posty

Gość Mial mial

Witam moze ktos ma podobne zabawy w domowym luzku z partnerka.Uwielbiam jak moja zona bzyka muj analek straponem na poczatku nie bylem przekonany do takich zabaw ale gdy zona rozpiescila mnie analnie nie moge przestac otym myslec I mam nawet swoje analne zabawki I czesto sie masturbuje analnie moje wytryski said mega potezne I co mnie zastanawia corals czesciej jak jest w realu z annum facetem I prose bez glupich wpisow jestes gejem I to nie jeste hetero I mam zone of 17lat I kocham kobiety ale gdy bowie sie analem mam inne pragnienia czy wy tez tak macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje oczy... oślepłem w połowie. Weź człowieku naucz się pisać i używać znaków interpunkcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damianosss
Bzykala mnie moja laska w anal wczoraj ogórkiem i to sporym byl moj to pierwszy raz. Stwierdzam ze bylo z***biscie dzien pozniej kupilismy strampon i chcelismy sobie go przetestowac dobry żel i probujemy wlozyc mogla ale nie pozwalalem zrobic jaj pelnego ruchu włóż wyjmij poniewaz czulem buj przy wyjmowaniu go pomuszcie zebym mógł normalnie skakac na tym stramponie. Przypominam ze dzien wczesniej ogurek ktory byl grupsz i dłuższy chodził bardzo pieknie bez zadniego problemu. Pomocy dobra rade potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analnyromek
mi dziewczyna wsadzała noge od krzesla troche bolalo na poczatku potem juz nie wspaniale uczucie tryskalem jak gejzer caly sufit w s*****e dzisiaj wsadzamy wieczorem telewizor juz sie nie moge doczekac mrrr az mi teraz stanal jak to pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi dziewczyna robi anal regularnie, to jest z******te, orgazmy są nieziemskie. p.s. nie jestem gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×