Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

straszny ból podczas analu - jakies rady ???

Polecane posty

otóz dzisiaj po raz drugi chcielismy tego sprobowac wczesniej troszke czytalam i naprawde mysle ze bylam rozluzniona itd ale kurwa bol byl tak straszny ze nie moglam wytrzymac i musial go wyciagnac tzn nawet nie wlozyl calego tylko samą główke i nawet sie nie zdążył poruszyc :O minelo juz ponad 4 godziny a mnie dalej boli i caly czas mam wrazenie ze chce mi sie kupe :) ale jak probuje cos wystekac to boli jeszcze bardziej :( aha nie mielismy zadnego zelu nawilzającego itd bo czytalam ze to nie jest konieczne i czy rozmiar ma znaczenie w analu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to
kurwa - masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniia
hahahaha... a to dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wniosek drugi
nie pieprzyc sie analnie. Za proste, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARA WIELKA
to kara teraz bedziesz miala kope w woreczek STOMIA CI GROZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ze sie zniechece wogole tylko kurde ilez mozna probowac ? a taki zel w jakiej jest cenie i jak sie nazywa ? i bez niego nie da sie obejsc ? a wy sfrustrowane dziewice jak nie macie nic ciekawego do powiedzenia to wypad do nauki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ławnica
wystarczy płynna parafina z apteki za około 3 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ławnica
dokładnie to się nazywa parafina ciekła , bez recepty, my stosujemy i jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniia
blleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaa ---> do nauki mowie :P frustratko jedna :P co Ty radia maryja sie nasluchalas, ze anal to taka perwersja dla Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eternal
perwersja,nie perwersja-rozumiem jezeli jest przyjemnie, ale skoro ktoras proba i taki bol to po co na sile?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga proba i wcale nie na sile moj facet po dzisiejszym powiedzial ze nigdy wiecej bo on tego nie potrzebuje a nie chce zebym cierpiala tak z ciekawosci tylko pytam bo moze akurat ktos mialby jakas rade a czytalam wczesniej duzo o analu na kafeterii i podobno poczatki zawsze bola a ania mnie zirytowala bo sie oburza jakbym co najmniej napisala ze nie wiem kupe na niego robie lub cos w tym sensie :D przeciez seks analny to nic dziwnego w obecnych czasach chyba nie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamietam dokladnie
nam tez nie wychodzilo, dlatego ze ja balam sie bolu i mimo ze sie staralam to i tak mnie bolalo ale moj Mis sie nie poddawal ;) i bardzo czule i dlugo piescil mnie, moje cialko, moja myszke i potem odbycik i tak sie otworzylam ze nie bylo juz zadnego problemu z analem i nie potrzebowalismy ani nie potrzebujemy nadal zadnych nawilzaczy twoj facet powinien pieszczotami przekonac Cie do tego wtedy nie bedzie cie bolalo, oczywiscie bol moze byc zawsze bo to "nie ta dziurka" ale jak sie postara....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eternal
Ja tam uwazam ze nic nie jest dziwne jesli obie osoby tego chca i nikogo swoim zachowaniem nie krzywdza-niech i sobie kupe na siebie robia,tylko niech sie z tym nie afiszuja bo mnie np to nie kreci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eternal
no to sie nagadles/as ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no to sie pomyliles kotku :P a jak taki odwazny jestes to pokaz swoje zdjecie zobaczymy jakie z Ciebie cudo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to bylo do KURWA TEORIA A JA MYSLALEM bo do osoby o nicku JA PIERDOLE szkoda moich palcow aby napisac cokolwiek a ze nie jestem jednym chodzącym kompleksem to nawet nie czuje potrzeby zeby sie odgryzac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisze o moich problemach z wyproznianiem tylko o bolu podczas seksu analnego czyzby kolejny wtorny analfabeta na tym forum ? jestes chyba 139 dzisiaj :O matko co to sie porobilo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba być ostro opóznionym
w rozwoju umysłowym zeby uprawiać anala bez nawilzenia i nie widzieć w tym nic dziwnego,powiem więcej trzeba być bezdennie głupim,to tak samo jakby rżnac dziwke bez gumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezzi
ja nie widzialam fotki!! Ja chce zobaczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
tu jak widać wiekszość opóźniona w rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santana ---> dzieki za linki juz ide zobaczyc ja pierdole kurwa mac ----> juz wyżyłeś sie chodzący kompleksie ? jesli nie to nie wiem idź na temat \"kto najbardziej was wkurza na forum\" i zostaw moją kandydature ewentualnie podojezdzaj mnie na wszystkich innych topikach bo dla mnie jesteś pionkiem i Twoje bluzgi nie robią na mnie N A J M N I E J S Z E G O wrazenia :P ale jesli masz satysfakcje ze swojego kretynizmu to prosze uprzejmie :) a co do mojego zdjecia to wygladam jak wygaladam i tego nie zmienie bo taka juz sie urodzilam co nie znaczy ze mam jakiekolwiek kompleksy z tego tytulu pozatym jeszcze raz mowie - jak taki odwazny w gebie jestes to pokaz jak sam wygladasz bo cos czuje ze jestes malym zatradzikowanym kurduplem i stad tyle jadu w Twoim małym móżdzku :) aha jesli nie masz nic niekawego do powiedzenia to prosze o opuszczenie tego tematu i nie robienie bydła hehe nie powstrzymasz sie i zaraz mi dojedziesz nie ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co Wy chcecie od dziewczyny? nie macie po kim jeżdzić? do pabu podwiń rękawy i wypij zdrowie rogaczy lub \"który kurwa\" zawsze się chętny znajdzie, zeby Ci ząbki porachować, jak Ci się nie chce dupy ruszyc to nie pierdol z prądem sprobuj baranku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może by tak....
a czy na pewno byłaś rozluźniona? ja wiem jak było ze mną, najpierw bolało i bałam się ponownie spróbować. Ale za drugim razem jak próbował tam wejść to jakby to ci napisać .... tak jak chcesz się wypróżnić się napinasz i wtedy wchodzi gładko. A potem to już jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy znowu o grzechu sodomskim prawicie? Zaiste to grzech wołający o pomstę do Nieba wg Katechizmu i Pisma Swietego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze by tak --> wydaje mi sie ze bylam ale chyba nie bardzo skoro bolalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×