Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Straszny ból podczas stosunku

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam 21 lat i współżyję od około 1,5 roku. Moim problemem od samego początku jest straszny ból podczas wprowadzania członka do pochwy. Później jest już tak że boli mnie, ale znowu nie czuję żadnej przyjemności, nie czuję nic. Podczas wizyt u ginekologa pytałam się o to, jednak niczego nowego się nie dowiedziałam. Jedyną przyjemność sprawia mi seks oralny. Miałam i nadal mam tylko 1 partnera seksualnego. Jestem zdrowa, nie mam żadnych chorób, zawsze stosuje odpowiednie nawilżenie pochwy. Czy myślcie, że wizyta u psychologa coś tu pomoże? Jak się z tym uporać? Próbowaliśmy różnych pozycji, jednak ta klasyczna jest dla mnie najmniej bolesna. Pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo kiedys mialam zmienilam partnera ktory mial kuttasa mniejszego i teraz jest super rznie mnie na calego w roznych pozycjach, nie czuje zadnego bulu tylko mam przyjemnosci kupe, a i w d**e tez mnie posuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo te kulki co kupiłaś półtora roku temu sie wyciąga za taki sznureczek, one nie maja tam zostać na stałe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może masz pochwicę? Albo inne schorzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże ludzie, jak wy czasem coś napiszecie...Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endometrioza lub zapalenie przydatków mogą być przyczyną bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz mieć tyłozgięcie macicy albo twój facet wchodzi w Cb jak nie jesteś jeszcze gotowa, "zamknięta" pochwa ma 2 cm szerokości i 5 cm długości, sam lubrykant nie wystarczy. Kobiecie potrzeba chwili, żeby się "otworzyć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój partner ma za dużego zmień partnera wybierz takiego który ma małego k****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas stosunku używajcie żelu nawilżającego. Jesli to nie pomoże pomyśl może o rozszerzaczach pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmien faceta z malym k***skiem duze penisy to kalectwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz, że byłas u ginekologa i zastanawiasz się nad psychologiem. Ten problem który opisujesz może być poważny, a może się okazać że to nic wielkiego - dlatego musisz skontaktować się ze specjalistą - nie ginekolog, nie psycholog. W tej sytuacji najbardziej pomocny będzie seksuolog. Nie czekaj tylko spróbuj się z jakimś skontaktować jak najszybciej. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mozliwe ze to tylozgiecie pochwy i dlatego tak boli. Ale wizyta u seksuologa jak najbardziej wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że są specjalne rozszerzacze pochwy, które pomagają w tego typu przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schorzenie nazywa się pochwicą i zajmują nim się seksuolodzy. Zgłoś się najlepiej do ginekologa posiadającego podspecjalizację z seksuologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×