Odpowiedz na ten temat

Swingers klub dla doświadczonych

• Samoswoj 2013.11.08 [23:32]
    Proszę napiszcie o swoich doświadczeniach z klubów swingerskich - oczywiście Ci co cokolwiek mają do opowiedzenia, w szczególności Panie, jakie zabawy uskuteczniały, czy włączaliście do zabawy obce osoby i jak później toczyły się losy par/małżeństw decydujących się na taką zabawę.
    Dzięki
  • clik33 2013.11.08 [23:35]
    wiem że w Markach k Warszawy jest ale nie mam odwagi tam się wybrać, choć mam czasem ochotę ..
  • Izizzz 2013.11.08 [23:37]
    Czekam na doświadczonych
  • Samoswoj 2013.11.09 [00:00]
    Daj znać pójdziemy razem, dodamy sobie odwagi.
  • clik33 2013.11.09 [18:55]
    jestem kobietą a Ty?
  • Samoswoj 2013.11.13 [23:02]
    nie
  • gość 2013.11.13 [23:06]
    ja chetnie tez bym poszła ...zobaczyc jak to jest...
  • gość 2013.11.19 [14:34]
    Tez bym poszedł..wolny jestem co mi szkodzi
  • Slavery 2013.11.19 [15:10]
    A swingowanie ze znajomymi lub sex grupowy też się liczy, bo nie wiem czy mogę się wypowiedzieć w temacie usmiech.gif
  • gość 2013.11.20 [23:25]
    Kumpela z pracy mnie namówiła. Nie jestem lesbijką. I to chyba nie swing, bo tam chyba powinno się przyjść z partnerem a nie z koleżanką. Niemniej znała miejsce gdzie jest dużo ludzi, którzy się kochają. Dużo, przesadziłam, było z 5-ciu facetów i my o jedną za dużo do pary. Ale to nie miało chyba znaczenia, bo sama wtedy kochałam się z 3-ema. Gdybym miała chłopaka pewnie bym się nie zgodziła na takie wyskoki. Trochę mi głupi, ale chyba tego potrzebowałam.
  • mlody211 2014.07.03 [11:23]
    ja bym sie chetnie wybral do takiego klubu usmiech.gif ale zadna nie ma odwagi isc z kolezanek jezyk.gif moze ktora tutaj sie skusi ?jezyk.gif
  • Samoswoj 2014.10.04 [15:47]
    Od czasu założenia tematu sporo się zmieniło, byliśmy z zoną dwa razy w klubie, w sumie wyszło dość podobnie.
    Pierwszy raz to impreza była dość kameralna, a my totalnie spięci, ale zaskoczyła nas przyjazna atmosfera i pełna dyscyplina, "nie znaczy nie", wielu panów proponowało swoje uczestnictwo, żaden nie był nachalny.
    Drugi raz potężna, przytłaczająca impreza, było na co popatrzeć, ale bez klimatu czy intymności.
    W żadnej z wizyt nie zdecydowaliśmy się na sex z innymi osobami, ograniczając do zabawy ze sobą, oraz oglądania wyczynów innych.
    Kolejne kroki przed nami, ale generalnie było przyjemnie, choć żona nie do końca pała entuzjazmem do takich, zwłaszcza odważniejszych akcji, niemniej nie jest całkiem przeciwna, a w jej podejściu dużo zależy od podniecenia w danym momencie.
  • gość 2014.10.09 [23:55]
    Kluby to siedliska zarazek i brak podniecenia.Nie widzimy wtedy jak rżnięta jast nasza ukochana osoba.Nie ma wtedy przyjemności.Tylko trójkat lub wymiana partnerow w Hotelu lub domu.
  • gość 2014.12.02 [20:13]
    My chodzimy do Lavy w Warszawie, elegancki i ekskluzywny swingers klub. Zawsze czysto, pachnąco i wystrój tematyczny.
    Imprezy z dj, masującą parą, pyszne drinki w cenie wejścia.
    Polecamy
  • gość 2015.06.27 [17:53]
    Swing to świetne doświadczenia, każdej otwartej osobie polecamy
  • gość 2015.06.27 [18:07]
    , bo sama wtedy kochałam się z 3-ema. Gdybym miała chłopaka pewnie bym się nie zgodziła na takie wyskoki.
    x
    Laska bawiłabyś cię. Kobiety sypiają z kim popadnie. nawet z psem
  • gość 2015.06.27 [19:18]
    Nigdy bym nie poszła do klubu.Mamy piękny seks z inną parą bardziej intymny i jesteśmy spełnieni.Znojomi byli w klubie i jego młoda żonka świeżo po ślubie chciała mieć moc wrażeń.Zdecydowała się na seks z pięcioma facetami.Tak była mocno zerżnięta,że już mężowi nie dała się ze sobą kochać w klubie.Mąż dopiero po tygodniu uprawiał z nia seks bo dochodziła do siebie.U nas jest wspaniale bo najwyżej mamy seks dwa razy po kolei przez naszych panów w ciągu nocy.
  • gość 2015.07.07 [21:31]
    Skoro masz tak dobry sex z żoną w domu to co robisz w temacie swingers klubów?
    Jak ktoś ma tak dobrze to nie interesuje się innymi rozrywkami w tym temacie.
  • fert 2015.07.20 [15:02]
    Na swingers party jeżdżę z żoną do http://euphoria-club.pl. Dojeżdżamy z drugiego końca Polski. Przyznam, że uzależniliśmy się od tego klimatu. Klub nie dość, że organizuje erotyczne imprezy z super ludźmi, to zapewnia całe zaplecze wypoczynkowe, masaże, prysznice, pokoje i catering. Wpadamy tam w piątek i z żalem wracamy w niedzielę do siebie. Do klubu najpierw trafiliśmy jako obserwatorzy, a dopiero po dwóch imprezach trafiliśmy na dwie fajne pary, z którymi do tej pory jesteśmy w stałym kontakcie.
  • Deluca 2015.07.21 [16:23]
    W Pradze ktoś był?
  • gość 2015.08.09 [18:56]
    Swingerscluby sprzyjają oswojeniu się z takimi klimatami. My lubimy spotkania z wymianą, dlatego wolimy domówki lub imprezy w hotelu. Tu przychodzą ludzie, którzy chcą czegoś więcej niż podglądania. Trafiliśmy ostatnio na książkę "My, swingersi" - polecamy, bo to opis prawdziwego swingowania w Polsce.
  • gość 2015.08.20 [14:20]
    Czytałam tą książkę "My swingersi" jeszcze większy chłam niż Grey...
    To że ktoś wyobraża sobie jak to jest w swingu, czy raz skoczył w bok nie oznacza, że ma wiedzę i jakiekolwiek pojęcie o swingu.
  • ParaWak 2015.10.23 [16:53]
    Euphoria Club w Markach to naprawdę świetny klub ! standard imprez jak i ludzi (obsługi i gości) rewelacja ! W/g nas najlepszy klub w POLSCE ! polecamy !
  • gość 2015.10.23 [19:11]
    Nigdy byśmy sie nie zdecydowali na takie ryzyko seksu w klubie by nie doszło do zakażeń! Mamy seks z inna para i to jest bardziej intymnie niż w klubie i nie ma ryzyka.Bardziej spokojnie do tego to jest Stała Para a nie ktoś przypadkowy.Nie mamy problemu sie rozbierać przed tamtą parą i oni przed nami to samo z pieszczotami ja z kochankiem mąż z kochanką.
  • swingersi 2015.11.11 [23:10]
    CYTAT:
    gość 2015.08.20 [14:20]
    Czytałam tą książkę "My swingersi" jeszcze większy chłam niż Grey... To że ktoś wyobraża sobie jak to jest w swingu, czy raz skoczył w bok nie oznacza, że ma wiedzę i jakiekolwiek pojęcie o swingu.
    NASZ KOMENTARZ: Ubawiliśmy się nieźle czytając te słowa usmiech.gif Znamy autorów i bawiliśmy się z nimi na kilku opisanych w książce "My, swingersi" imprezach. Śmiesznie potem się czyta w komentarzach, że autorzy, ludzie swingujący od wielu lat, wyobrazili to sobie, a my chyba też mieliśmy jakieś zwidy usmiech.gif P.S. Dla nas chłamem dla pensjonarek jest Grey usmiech.gif
  • gość 2015.11.24 [14:22]
    polecam najlepszego swingerskiego sylwestra w polsce zobacz trailer
    https://youtu.be/659y1rxpik0
    wiecej na stroniewww.euphoria-club.pl
  • Małż56 57l 2015.11.26 [22:58]
    Swing?
    Hmm jestesmy dojrzałym małż. mamy po 56 i 57l
    i myślimy ze to włąsnie jest cos dla dojrzałych, czemu?
    Potrafi wzbudzić pożądanie, emocjie itd.
    Zawsze ,,experymentowaliśmy w sypialni, z soba aż przyszedł czas-dojzreliśmy do sexu z kimś.
    Zaczeło sie od 3kąta z nim, kilkanascie latek wstecz i tak ewoluujemy do dziś.Myślimy ze wiele jeszcze przed nami.
    Pozdrawiamy serdecznie
  • gość 2015.11.26 [23:45]
    Mam nadzieję że w takich klubach to wszystko w gumach się odbywa?
  • gość 2015.11.26 [23:52]
    Guma nie chroni 100% przed ok 30% wirusów...
  • gość 2015.11.27 [10:22]
    Nie do końca chroni bo tam jest już rutyna i wielkie prawdopodobieństwo zakażeń. My w swoim czworokącie z inną parą nie ma takiego ryzyka i bardziej uczuciowo a nie tylko ostre zetknięcie. Raz byliśmy i nie byliśmy oboje z mężem zadowoleni.Kilku nie ciekawych samców starszych mnie rżnęło na zmianę. Mąż był podniecony moim głośnymi jękami lecz chciałam by dołączył nie pozwolono mu. Wiec nie było ciekawie chciałam by mnie przytulił podczas seksu z tamtym facetami nie mógł. Wiec nie polecam bo wszyscy maja być zadowoleni z seksu.
  • Agate 2015.12.19 [15:51]
    Gumki w wszystkich dostępne są bez ograniczeń, przed zakażeniami chroni myślenie.
    Czworokąt z zaprzyjaźnioną parą też nie chroni, dacie sobie rękę obciąć, że oni nie spotykają się z innymi, że Twój partner za Twoimi plecami nie chodzi na prostytutki, a może jesteś pewna, że w pracy na kiblu nie siedział ktoś z grzybicą, a może w autobusie chwilę przed Tobą nie siedział na tym miejscu bezdomny z wszami?
    Nigdy i nigdzie w 100% nie zabezpieczysz się.
    Do tego służy myślenie, a twierdzenie, że my w domu z innymi to jesteśmy bezpieczni jest bardzo ograniczonym i zaściankowym myśleniem.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych