Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malwina91

Sygnały

Polecane posty

Gość Malwina91

Mój facet od kilku dni dostaje sygnały na komórkę. Nie mam możliwości sprawdzenia bo nie znam hasła do telefonu. Uważacie ze jest to powód abym była zazdrosna i zapytała się go od kogo te sygnały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz jestes zadrosna o kosmitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Malwina91 A jak wam sie uklada w lozku zauwazylas jakas zmiane do tego jak bylo w momencie jak bylo dobrze miedzy wami??? Nie wiem jak bylo miedzy wami jaki on jest ale jak np normalnie czesto inicjowal seks dawal ci kazdego dnia oczuc ze ciepozada czyli zlapal za tylek possal piersi znienacka zerznal ostro jak robisz cos w kuchni rano o[rzed praca obudil cie cudowna minetka:) A teraz nie ma tego czujesz ze sie oddala erotycznie od Cibie to bym sie napowazniemartwil najprosciej wynajc detetktywa to troche kosztuje ale bedziesz miala jasnosc zamiast zyc w niepewnosci oszukiwana. Jak zdradza bedzie zaprzeczal do konca i klamal w zywe oczy. Ja takie gesty wykonuje codziennie w stosunku do kobiety ktora kocham codziennnie tak wyrazam Milosc doniej i sam takich potrzebuje zeby czuc sie kochany i to kilku dziennie. Wiec u mnie latwo byloby zauwazyc zmiane ale nie wiem jaki jest Twoj facet:) Kochanki czsto wymagaja od mezczyzn wiernosci lub mezczyzna sam czuje sie zobowiazny do niej wobec kochanki nie wszyscy ale czesc tak ma zwlaszcza jakmocno sie zaangazja emocjonalnie w zwiazek z kochanka i chca odejsc ale ciezko im sie zdobyc na jasne postwawienie sprawy. Zwlaszcza jak wiaza was dzieci wspolny kredyt hipoteczny bo mieszkanie jest wspolnie kupione nakredyt czy jakies inne powiazania majatkowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×