Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wakacyjnapanna

Sztuczna pochwa

Polecane posty

Gość wakacyjnapanna

Witam wszystkie użytkowniczki! Mam taki problem: wyjeżdżam na wyjazd z firmy na pięć dni, wtedy mój ukochany będzie sam. Ostatnio robimy to codziennie, więc jest spragniony tak to ująć ;). I nie chce, żeby sobie coś na boku zrobił, tylko pytanko - jak zrobić sztuczną pochwę? Zawsze jakieś zastępstwo, a ja będę spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krrrysia
Zrobić? xD Najlepiej iść do sexshopu, tam na pewno twój facet znajdzie coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacyjnapanna
chciałam to zrobić, ale najbliższy jest kawał drogi, a taka własnoręcznie robiona może być dodatkowym bodźcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małorycy
woreczek foliowy, ale z tej miekkiej elastycznej popularnej folii, kltora nie zagina sie i nie tworzy ostrych krawedzi. Czlonek jest bardzo wrazliwy podczas wzwodu. Woreczek polozyc na zlozonym wzldluz reczniku i zwinac starannie ale nie za ciasno razem z folia. Koniecznie zeby czesc folii wystawalo na zewnatrz i wywinac to potem naokolo zwninietego recznika. Nawilzyc oliwka dla dzieci lub jakims kremem nawilzajacym, Moze byc margaryna roslinna. Wlozyc potem stojacego czlonka w to urzadzenie i cieszyc soie doznaniami. Nie spieszys sie z poczatku, poczekac az wnetrze sie rozgrzeje od ciepla czlonka. W trakcie tuchow mozna uciskac dlonia gorna czesc recznika jak wzgorek lonowy kobiety. Recznik mozna umiescic na lozku, na stole, biurku lub wlozyc pomiedzy dwie duze poduszki, a potem to scisnac w odpowiednim miejscy paskiem od spodni. Mamy w ten sposob korpus a udami jakby kobiecymi. Mozemy sie ulozyc pomiedzy na lezaco i odbyc tradycyjny stosunek. Zamknac oczy i oddac sie fantazji a gorace wypieki na twarzy murowane i super wytrysk do sztucznej pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacyjnapanna
nie uszkodzi się jego członek od czegoś takiego? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małorycy
Ja już próbowałem- świetne doznania, członek nienaruszony. No i wygoda, bo wytrysk nie robi bałaganu. Wystarczy potem wyrzucić folię i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paczajajka
Ostatnio z nudów sb zrobiłem z gąbki, okazało się bardzo przyjemne. Więc: Bierzesz gąbkę(materac z gąbki) i wycinasz z niej prostokąt dopasowany długością do twego członka, wycinasz w tym prostokącie dziurę (najpierw nożem, potem palcami powyrywać ścianki żeby dopasować do penisa). Jak już masz dziurę to przeciągnij przez nią woreczek foliowy (do kupienia w każdym sklepie, tzw. woreczki śniadaniowe) i od góry zagnij go na boki żeby nie wpadał do środka. Przed "seksem" nawilżyć ten woreczek tzn. napluć i rozsmarować palcami dla miłego poślizgu bądź nalać trochę wody na palce i tak samo rozsmarować. Gwarantuję udaną noc. Ps. sposób dobry bo nie robisz sb bałaganu z wytryskiem bo wszystko spływa na dno woreczka i wystarczy go tylko wyjąć i wyrzucić do kosza, przed ponownym masturbowaniem wystarczy włożyć nowy i tyle. Zero bajzlu i masz fajną c**ę:) pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już myślałam, że ty potrzebujesz sztuczną pochwę na czas wyjazdu, w razie gdyby jakiś kolega z pracy ci seks zaproponował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie wytrzyma Twoj maz 5 dni bez seksu? ze az chcesz robic pochwe z worka sniadanioego? rozumiem rok, pol roku, ale 5 dni? tyle samo masz okres. ludzie drodzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej podeślij mu jakąś koleżankę w zastępstwie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gadacie :) Jak robiliśmy to codziennie... Młodzi jesteśmy. Ale nie o tym. Nie chce kupować, bo to niepotrzebny wydatek, a chce, żeby miał trochę zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wydać parę groszy więcej i kupić sobie coś innego niż tania chińszczyzna z bazaru. Ją swoją sztuczna partnerkę kupiłem na www.sexish.pl i od czasu gdy do mnie przyjechała jadę ją co dziennie po kilka razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk442
Cześć, mam sztuczną pochwę i dość często się nią masturbuje. Doznania są podobne do seksu :) Swoją kupiłem tutaj http://pokojrozkoszy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki ty jestes nieszczesliwy. Nie stac cie na prawdziwa kobiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIOBIJCA
Ja kupiłem sobie sztuczna pochwe iuzywam ja często mam 70 lat nawilżam pochwe olejkiem i penisa i wchodzę w nią a wyciągam penisa asz się spuszcze wspaniała rzecz wystarczy wypłukać pod ciepła woda pochwe i używać do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×