Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Napaleni_zakochani

Szukam kobiety dla mojego narzeczonego

Polecane posty

Gość Napaleni_zakochani

razem z moim ukochanym uwielbiany sex ostry i namiętny czasem przechodzi to w perwersję. Od kąd zamieszkaliśmy razem duzo eksperymentujemy i dlatego szukam kobiety dziewczyny która chciałaby kochać się z moim skarbem tak bym mogła na to patrzeć. Gwarantuje, że nie ma opcji byś nie była zadowolona z tego zbliżenia bo mój misiu jest prawdziwym demonem sexu. Nie szukamy jakiejś laleczki za kasę normalnej dziewczyny z dużą fantazją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wymagania wiekowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napaleni_zakochani
Do 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dolna granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napaleni_zakochani
Pełnoletniość jest dolną granicą. Nie chcemy później użerać się z rozkapryszoną lalunią która się 'zakocha' albo rodzicami którzy dzwonią co chwile z pytaniem kiedy wrócisz bo to psuje klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okej, no to się nadaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Napaleni_zakochani Nie rob tego tobedzie koniec waszej Milosci. Maksymalna przyjemnosc seksualna nie moze byc celem samym w sobie i kryterium czy cos robicie czy nie. Jedynym kryterium powinno byc to czy to co checeice zrobic wzmacnia wiez erotyczna miedzy wami najawazniejsza czesc Milosci czy Ja oslabia czy nawet jak to co chesz zrobic kompletnie niszczy. Idz do dobrego seksuologa z minimum 20 letnim doswiadczeniem i zapytaj jak sie koncz takie eksperymenty powie ci to samo co ja wszystkie zwiazki sie pozniej rozpadaja. Nie wazne jak to jest podniecajace to niszczy kompletnie Milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napaleni_zakochani
Wilku nie wiem skąd masz takie informacje i jak możesz sądować o osobach których nie znasz. Nie wiesz jak silne jest nasze uczucie ile przeszliśmy w życiu i jakie są nasze doświadczenia. Kochamy się czu do tego dojdzie czu nie, a ja znam mnustwo par które w ten sposób urozmaicają sobie miłosne igraszki i ich związki trwają wiele lat i są bardzo szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż na 5 rocznice mi załatwił dwoje facetów do seksu było ostre rżniecie i pełne zadowolenie nas obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co jedna kobieta poszukaj mu dwóch. Seks z dwoma kobietami jest super. Ja swojemu poszukałam dwóch i bardzo się cieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Napaleni_zakochani Prosze cie tylko o jedno idz do tego seksuologa jak mi nie wierzysz:( Kochacie sie to jest piekne nie niszcz tej Milosci to jest naprawde droga do nikad. Nie jestses wstanie przewidziec swoich uczuc jak zobaczysz ukochanego jak rznie inna kobiete. To zostanie w Tobie na zawsze. Byl swietny tekst kobiety tutaj ktora maz namowil nato wziecie dodatkowego faceta. Bylopodniecajaco bo w wyniku zazdrosci wzrasta poziom testosteronu u mezczyny cuedem przetrwali ale ten facet do dzisiaj czesto po seksie leca mu lzy a podobno to naprade prawdziwy twardzel nie pamietam juz tego Tematu jak sie nazywal po prostu idz do seksuologa i zapytaj o statystyki i co o tym sadzi? Tyle mozesz zrobic:( Przykro patrzec jak dla kilku chwil ekscytacji zabijasz Milosc:( Ale jestes dorosla sama poniesiesz tego konsekwencje tylko wtedy bedzie juz za pozno zeby sie wycofac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwoje facetów x czyli przynajmniej jeden obojnak, jak DWOJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napaleni_zakochani
No dziewczyny nie ma żadnej odważnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka lokalizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napaleni_zakochani
Wrocław/Legnica/ te okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Napaleni_zakochani Widze ze Ciebie nie przekonam jestes dorosla sama poniesiesz konsekwencje swoich decyzji:( Ale mam do Ciebie jedna prosbe jak juz bedzie po wszystkim opisz tutaj dla tych ktorzy chcieliby pojsc ta droga czy Twoj zwiazek przetrwal ten eksperyment??? Ale nie chodzi mi o opis ze bylo super bo wszyscy ktorzy sie wypowiadali a bylo na ERO juz kilka Tematow o tym na ERO potwierdzaja ze jest to bardzo podniecajace doswiadczenie. Chodzi mi o Twoje odczucia kilka tygodni po tym wydarzeniu jak to wplynelo na wasz zwiazek czy nadal uwazasz ze byla to dobra decyzja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zboczency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek i Renata
My bzykamy się w większy gronie od lat i jest super nasz związek na pewno nie ucierpiał na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renata :) a Ty fajna dupa jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×