Odpowiedz na ten temat

Szukamy z żoną faceta do trójkąta

• ParaSzukaPana 2016.09.18 [15:31]
    Zdrowy,wysportowany i przystojny brunet z woj.małopolskiego (żona chce takiego)
    Spotkania u nas w domu na wsi (nie sponsorujemy)
    Zmotoryzowany
    nowak.j1975@o2.pl
  • gość 2016.09.18 [17:37]
    Jest to wspaniała zabawa i niecodzienne przeżycie dla związku. Tylko czy na pewno jesteście na to na pewno gotowi by to przeżyć? Czytałam tutaj gdzieś że dobra jest obecność partnera przy badaniu ginekologicznym ( głównie chodzi by był facet ginekolog )vaginalnym pochwy. Jest to ingerencja w swerę intymną partnerów. Poniekąd jest przygotowanie do seksu w trójkącie.
  • ParaSzukaPana 2016.09.18 [17:39]
    Przemyśleliśmy to wspólnie.
  • gość 2016.09.18 [18:30]
    Przy każdym seksie grupowym ważne jest ustalić zasady co wchodzi w zakres. Ja ograniczyłam seks w obie dziurki. Nasz seks był mąż i dwoje znajomych facetów w wieku jeden zbiżony do nas a drugi bardzo dużo starszy około 50 lat. Trudne było się obnarzenie się przed obcymi i szeroko rozłożyć nogi. Oczywiście oboje jesteśmy wygodniej w strefie intymnej. I w tym mi pomógł mąż gdyż zaczął pięści i rozbierać nawet pomógł rozszerzyć nogi bo miałam zacisnięte ze wstydu przed nimi k****ami. Cały czas był przy mnie pięśc****ersi całował bacznie obserwował całą akcję. Gdyby nie dała rady miał przerwać zabawę.
  • gość 2016.09.18 [19:44]
    gość dziś [18:30]
    Przy każdym seksie grupowym ważne jest ustalić zasady co wchodzi w zakres. Ja ograniczyłam seks w obie dziurki. Nasz seks był mąż i dwoje znajomych facetów w wieku jeden zbiżony do nas a drugi bardzo dużo starszy około 50 lat. Trudne było się obnarzenie się przed obcymi i szeroko rozłożyć nogi. Oczywiście oboje jesteśmy wygodniej w strefie intymnej. I w tym mi pomógł mąż gdyż zaczął pięści i rozbierać nawet pomógł rozszerzyć nogi bo miałam zacisnięte ze wstydu przed nimi k****ami. Cały czas był przy mnie pięśc****ersi całował bacznie obserwował całą akcję. Gdyby nie dała rady miał przerwać zabawę.
    xxxx
    hahahahahahah zabawne nawet smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
  • gość 2016.09.18 [22:00]
    Są dziewczyny co mają problem z dwoma facetami na raz przeżyć seks. Są inne co mogą być jak po drodze przelecieć kilkunastu na raz.
  • gość się pyta 2016.09.18 [23:42]
    Ile żona ma lat? I czy jest zgrabna?
  • gość 2016.10.19 [23:14]
    Każda z nas ma potrzebę mocnego zerżnięcia przynajmniej przez dwóch chłopaków. Ja mam wyrozumiałego chłopaka i dopuścił seks z nim i dwójką jego kolegów. Wspaniałe i noezapomniane doznania dla mnie i chłopaka.
  • gość 2017.09.14 [00:59]
    Miałam szczęście przeżyć trójkąt cudne przeżycie. Kilka miesięcy wcześniej rozmawialiśmy o seksie w trójkącie. Gdy u nas nocował kolega to mąż po nim kolega wziął prysznic na końcu ja poszłam. Gdy wróciłam do salonu to oboje z k***skami na wierzchu czekali nammoją c*pkę. Byłam podniecona i mile zaskoczona. Więc z siebie z rzuciłam koszulę i podeszłam do kolegi by się zająć oralnie jego k***skiem a mąż mnie pięści tulił potem zaczął mimetkę po nim zaczął ciągnąć mimetkę kolega. Gdy byłam bardzo mokra to już szło dość szybko jeden po drugim wchodził i sposzczał się do c*pki. Siedzieliśmy jeszcze troszkę by wykorzystać i powtórzyć jeszcze jedną kolejkę. To był dopiero właściwy seks trwał długo nim każdy z nich miał wtrysk.
  • Grammar Nazi 2017.09.14 [11:35]
    Tępy jamochłonie, znów te same błędy robisz pechowiec.gif
    Kiedy wreszcie zapamiętasz, że dwóch mężczyzn to "obaj" nie "oboje" i że "spuszczał" przez U otwarte?
  • gość 2017.09.14 [12:42]
    ja ma 50 lat jestem po rozwodzie ale jestem zadbany i mimo wieku wygladam bardzo dobrze jestem z krakowa zainteresowani byscie byli kims takim?
  • gość 2017.09.14 [19:10]
    Czy nie unteresuje was wymiana partnerów. Mąż ma 22 cm i jest gruby członek.
  • gość 2017.09.14 [20:01]
    Ten od ,,ginekologa"sam pisze takie posty,szczyl zboczony na tym tle.Na każdym temacie pisze ten zbok ginekolog że z żoną tak się przygotował na trójkąt i wymianę partnerów a przy tym temacie wali Gruszkę,zboczeniec!
  • gość 2017.09.14 [20:03]
    Uwaga,post kontrolowany przez admin!
  • Żmij84 2017.09.14 [20:06]
    widzę, że ginekolog-dziorka i jego wymiany niezmordowanie cały czas w natarciu smiech.gifcool.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych