Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szwagier chce ze mną ale tylko analnie

Polecane posty

Gość gość

jak go przekonac ze zamiast w pupe moze chociaz zaczac, z prezerwatywa, w cipce? On mówi ze tylko anal bo najbazpieczniej, wiadomo, ale chciałabym rozpoczecia w cipce. W ogole macie jakies wspomnienia przygody ze szwagrami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyyy...niedobrze mi? ze szwagrem seks? Nie dosc do ze krzywdzisz swoj siostre to i moze nawet cala rodzine jego i twoja, brom boze zeby on mial dzieci juz z twoja siostra! jak mozna w ogole swojej siostrze to zrobic....niezla prowokacja, ale JEZELI NIA NIE EJST to idz sie ku.../rwa leczyc babo pier///.dol..//nietaa!!! Nawet sama prowokacja jest sama w sobie chora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo czy nie, chore czy nie - na kafe były już tematy o zdradach ze szwagrami, więc problem (zjawisko? :o ) na pewno istnieje, i to owszem jest chore i bezczelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, nie chodzi o dzieci etc. bo kazdy z nas juz je ma, jedynie czysta przyjemnosc z adrenaliny samego seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co w tym bezczelnego? Przeciez to 2 osoby musza sie zgodzic prawda:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to ze facet jej siostry zdradza ja przez jej wlasna siostre, jezeli wedlug ciebie to normalne, to chyba nigdy nie zaznałaś rodzinnej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale do tego potrzebne sa 2 osoby, wiec obie sa "chore"? Czy po prostu maja ochote na cos, co jest zakazane, co wiekszosc boi sie zrealizowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, obie maja cos z garem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli logiczne, że to podwójnie bezczelne - osoba jest zdradzana przez dwie najbliższe jej osoby. Ty tam wyżej - pisząc, że większość boi się zrealizować sugerujesz, że większość z nas ma takie jazdy? Aha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szwagier podoba się szwagierce (ze wzajemnością) to w czym problem żeby od czasu do czasu uprawiać sex? Zresztą teraz wszyscy zdradzają.No prawie wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JPRD, co wy ku.//rwa macie w głowie? Już do reszty kukurydza GMO i żarcie z maca wyjadło wam mózgi?! Wy w ogóle nie widzicie problemu i uczuć do osób bliskich, mam nadzieje że tylko ludize na kafeterii mają tak wyżarte mózgi od siedzenia i wpier/d/a/lania kukurydzy łyżkami. Bo nigdzie indziej prócz tu na kafe i trudnych spraw , w które za pewno wierzycie! Nie słyszałem o takim myśleniu, może też stąd biorą się wam takie po/j/ebane pomysły.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście oboje nieźle zryci. Pomijam, że ze szwagierką/szwagrem, TEGO się nie robi, ale Wy podchodzicie do sprawy, jak do zakupu mebla. Negocjacje, ustalenia. Daj mu jeszcze gwarancje na piśmie, że będzie miał mega wytrysk i że ciąży z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w rodzinie , to nie zginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu często różni kretyni wymyślają tematy o seksie w rodzinie, że ktoś się jeszcze na te durne prowa łapie, śmiech na sali i puste krzesła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to pewnie wciąż jeden i ten sam kretyn, a nie różni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja prawie ze mialam seks ze szwagrem wiem wiem, ze to mozliwe, daleko szukac nie trzeba. zrobilam mu tylko loda, wiecej do niczego nie doszlo ale to tez pewien rodzaj seksu. adrenalina taka, jak nigdy i chyba tego sie oczekuje m.in. i nie boje sie tego pisac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po dłuższej przerwie przyjechała do nas siostra żony. Dobrych kilka lat wcześniej były z nią jako dojrzewającą małolata duże problemy wychowawcze i wtedy się mocno zaangażowaliśmy w pomoc - co dziwniejsze skuteczną. Przyjechała, rano żona do pracy ja coś tam robię jak zwykle a ta wstaje koło południa i mnie ewidentnie prowokuje. Jeszcze wspomina że z wdzięczności winna jest mi nagrodę - da co ma najlepszego. Ja na dystans, ale uparła się i po prostu została na golasa - śniadanie, kręcenie się po domu, zrobię ci kawę, co chcesz do kawy itp ciągle prezentując swoje niezaprzeczalne wdzięki. W końcu wypatrzyła że mi stanął i osiągnęła co chciała, cały czas zapewniając, że nie wygada. Żartem zapytałem jak okaże wdzięczność swojej siostrze - na co ona - każdemu wg potrzeb - pomogę jej w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żeś sobie chłopie przerąbał , hmm nie wygada hehehe. a tak na serio jestem przeciwny zdradzie, ale nawet jeśli facet zdradza musi to robić z mózgiem, Tyle chętnych kobiet wszędzie a Ty siostrę swojej ****asz, jak się wyda a sa na to duże szanse będziesz najgorszym gównem w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wazne, ze chce. jak sie tobie podoba - to sprobuj, a zobaczysz co z tego wyjdzie. moze najpierw Ci wylize. Ja mialam podobnie i wyszlo, nieraz to powtarzamy w tajemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×