Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tabsy, a finał w środku

Polecane posty

Gość gość

Mamy już jedno dziecko z wpadki. Drugiego nie planujemy. Mam receptę na tabsy, zaczynam jak tylko zacznie się okres. Chciałabym wiedzieć czy m może kończyć w środku? I czy jest pewność, że ciąży nie będzie ? Czytałam, że tabsy mają za zadanie zatrzymać owulację. Tylko problem w tym, że ja wcześniej nie zaszłam podczas owulacji czy dni płodnych. Zaszłam podczas okresu, stąd moje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co pozwalasz robic sobie bloto w srodku glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zaszłaś podczas owulacji, która akurat miała miejsce podczas okresu. Pewnie, że możecie kończyć w środku. Bez owulacji nie będzie ciąży, a tabletki to najskuteczniejsza metoda kontrolowania ciąży. Łykałam tabletki wiele lat i cieszyłam się seksem w pełni. Kiedy odstawiłam i przeszłam na prezerwatywy zaczęła się panika... cały czas się martwię, że zajdę w ciąże. Ale nie chcę już łykać chemii... Ostatnio wpadłam na pomysł z pomiarami rannymi temperatury, żeby ustalić dokładny moment owulacji w cyklu + prezerwatywa - panika powinna się skończyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjakistamsobie
ja nie biore tabletek, a on zawsze konczy we mnie w srodku, tylko ze robimy to bez gumki i max 2 dni pred okresem lub w trakcie, w reszte dni gumka, i mam regularne cykle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka watykanska ruletka powiadasz hazardzistka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko musisz pamietac, ze inne leki, np antybiotyki, obnizaja skutecznosc tej metody. Jesli palisz , powinnas rzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×