Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tak muzułmanie traktuja kobiety :(

Polecane posty

Gość paatriiootkaa
Powiem tak. W Niemczech w Kolonii niemieckie dziewczyny boją do tej pory, zdarzenia tych dzikich arabów. Zostały w noc sylwestrową 2015/2016 otoczone, obmacywane, klepane, a ci ocierali się o nie, naruszając nietykalność. Krótko mówiąc fizycznie były molestowane. I to wszystko w tłumie. Powiem tak, jak sobie tak myślę, pomyślę, to wolę już naszych polskich zboków co to opowiadają sprosne kawały, albo tych ekshibicjonistów, naturystów na plazach, pokazywaczy penisów, polaków, naszych, bo są nie groźni. Pokaze ptaszka w ręku, czasem pomiętoli go gdzieś za drzewem stojąc taki samotny sam 3 metry dalej i na tym się kończy. Nie obmacuje kobiety. Miałam takie doświadczenie, widziałam ale masturbatora olałam, udałam że nie widzę, nie ganiał za mną. A w Niemczech, bo czasami tam jestm boję się arabów, bo na kazdej imprezie strach, wieczorem strach, bo wychodzą arabowie w grupkach i boję się że się powtórzy i mogą otaczyć dziewczynę i ją obmacywwać, ocierac się o nią, dotykają jej miejsc intymnych..... Jak tutaj: http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/taha rrusz-znaczy-molestowanie/yf34pw Podobno muzułmanie zyją w celibacie, są sfrustrowani zakompleksini a przez to groźni: To wynika z tłumionej seksualności młodych Arabów, z braku możliwości realizacji seksualnych pragnień, krótko mówiąc, z bardzo ograniczonych swobodnych relacji męsko-damskich. Oczywiście, przyczyną tego jest islamskie tabu, które zabrania wszelkich kontaktów płciowych pomiędzy ludźmi niezwiązanymi węzłem małżeńskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno .. nie wierz w takie podobno.. w jakims obozie dla uchodzcow g****ili jakas dziewice nicy opowiada o tym jakis muzulmanim mulat na youtube podniecony tym ze byla dziewica.. g****il najpierw jwdwm pozniej zeskoczyli z pietrowych lozek i g****ili w 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brudna ospermiona pobita opluwana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w td/upie ich frustracje, jak ich ciśnie to niech idą do kible i se ulżą, playboy dla każdego. Przywykli do tego że jak chcieli seksu to dostawali, tam u nich faceci się zabijają , to na każdego 2 przypada, więc przywykli, że laski sikają ze szczęścia jak na nie spojrzą. Ale tutaj mogą o tym zapomnieć. Niestety to obmacywanie służy zastraszaniu, w końcu ofiara jest jak sparaliżowana, a oni mogą robić co chcą. Zwykłe cwele, które gwałci sie w więzieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzułmanie są poryci !!!Gdy kobietę zgwałcą czy zbiją ona będzie zbawiona szok! !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przywykli tylko do glupich europejskich latwych turystek ;D:D oni maja w doopie czy chcesz czy nie okalecza cie jezeli bedziesz sie stawiac, spala w klatce sprzedadza.. w koranie pisze jaka ma wartosc kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i chuj ja się pytam?! Co kogo to obchodzi? Nie macie swoich problemów, że tak łykacie media? Lewacy na to przyzwalają, prawicowcy potępiają i tak będzie zawsze. Już mam dość tego tematu w kółko. Może jeszcze zainteresujcie się gwałtami na rdzennych Indiankach w Stanach, albo problemem prostytucji wśród nieletnich dziewcząt w Indiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wolno ich wpuszczać do Polski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretynka od hejtstop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dla brudasów
nie wpuszczać gnojów do Polski i wszystko,niewazne jakie są polskie kobiety,łatwe czy niełatwe,te ścierwa nie mają prawa nas tknąć nawet gdybyśmy chodziły nago po ulicach,śmierdziele bez zasad i szacunku do nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×