Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

to co? szukamy tych co znaleźli punkt G.

Polecane posty

Gość Najszybszy w mieście
nie mam zdania, ale głodny jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypuściłam go z szafy Pewna. Dam mu również coś dobrego do zjedzenia, najlepiej jakiś silny afrodyzjak, żeby biedak podładował akumulatory przed weekendem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już ściera musiała sprawdzić czy nie ma jej na liście zakochanych :O Nie dość, że pozerka to jeszcze zero totalne.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypiertalaj brudna sciero z tymi warami na pewno syfa masz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Aaaaa tu jesteście! :D Jak zwykle jestem ...bystra:O Dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Krusowa :) Pewna nie wytrzymała tego pchania i zarządziła odwrót. Niestety za nami ciągle wlecze się jak smród po gaciach ten frustrat, no ale taki urok kafe. Może go w końcu adoptujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 15 godzinie najdalej jutro juz zaczniecie pchac......wiec ciezkie zycie na tym ero:) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiko  Java
na kazdy temat musisz sciero pewna wsadzić swój parszywy ryj? Nie mozesz siedziec u siebie? Kurwa reklamy nie potrzebuje kazdy koniobijca gdy będzie chcial ciebie zalać trafi tu szmato nie wychylaj ryja z chlewu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peeewna nie jest sciera tylko k*****i rzuca ale to mi sie podoba nie pasi to jazda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna ale z ciebie idiotka, tak narzekasz ze cie hejtuja a sama prowokujesz i wdajesz się w dyskusje. Podnieca cie to? Szkoda mi cie było jak po tobie jechali ale widać sobie zasługujesz, nie jesteś lepsza ani madrzejsza od tych trolli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Gromi ja właśnie dostrzegłam plusy gości... Myślę,że wiele nam mogą uświadomić... Noooo,lubi Was ktoś:) Pewna co Ty tak z rana z tym 'kotletem'?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
zjadłbym kotleta 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Ale dziś piątek,post!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zero nie kobieta. Pewna laska przed trzydziestka. zero i przegraniec. taka seksowna i cud miód a przegrywa życie na forum :O kobiety w tym wieku maja swoich mężczyzn narzeczonych mężów i teraz gdy wiosna i piekna pogoda spaceruja za ręce. musisz być strasznym pasztetem pewna. zapamiętaj że wartościowa kobieta nigdy w tym wieku nie przegrywa życia na erotycznym forum. jest szczesliwa w zwiazku i leje na takie miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smieszne jak robi się na boginie seksu,' zalozylam mini i podwinela mi się o jej co teraz' :-O zalosna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×