Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To ja byłem taki zachłanny Eldżi

Polecane posty

Gość gość

Masz za to mokrego buziaka, w równie mokre miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eldżi, z tobą nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zagaduj sloganami, daj coś na rozgrzewkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przychodzi mi do głowy coś, po czym na pewno cieplej by Ci było.. ale niestety takiej emotki o2 nie przewidziało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łeee, to choć drinia postaw lub muzę zapodaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muza niczego, chociaż komercha a typka w czerwonej kiecce mogła by se tyłek odchudzić. No dobra skuzo, wyborowa and cola, na przekór pogodzie. Niech twoje gardło żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja słucham a nie patrzę Moje gardło bynajmniej zazdrościć nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, słuchając się laski nie widzi. Ja nie żałuję , drink rozgrzewa, prysznic i jestem na chodzie. Sucho chociaż zimno, brr..., idziesz do parku połazić wśród liści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldżi
nigdzie póki co się nie wybieram, słońce źle na mnie działa Chyba wszyscy mężczyźni wolą patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, słoneczko dodaje energii pozytywnym bodźcom w nas drzemiącym.Zaszło za chmury zawstydzone, że o nim mowa. Mężczyźni lubią patrzeć, kobiety lubią patrzeć, jak obiekt jest godny patrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no fakt, słońce endorfinki mnoży, ale ja dzisiaj trochę niewyraźnie się czuję. jeżeli o mnie chodzi, to bardziej zmysł słuchu mam wyostrzony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łykasz jakieś g... i pod kocykiem leżysz? Stawiam na drinka, z przewagą alko, trochę zdecydowania i by poooszło.I tylko świętej nie odgrywaj że nie. Ja tam nie wiem, jak z moimi zmysłami, który lepszy, który gorszy.Nikt nie pałał chęcią zbadania. Zmysł smaku to mam, ogóra od pomidora odróżnię, alko od wody też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niczego nie łykam i obawiam się, że alkohol to nie jest dobry pomysł, chociaż mówią, że klina najlepiej klinem.. :) oj..i uwierz święta nie jestem.. wydaje mi się, że sam swoje zmysły powinieneś badać :D nikt tego za Ciebie nie zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie to nie narzekam na nie nieświęta, to po kiego mam badać? Klin klinem mówisz, wynika więc że ululałaś się wczoraj niecnoto i kac cię rypie.Noooo, ładnie, to rzeczywiście ze spaceru nici. Aha, najlepiej u mnie funkcjonuje zmysł orientacji w terenie, tak mi się przypomniało jakoś. A twoje grzeszki to jakie? No bo skoro przyznajesz się do nich, to opowiedz mi na uszko. Podniecające, irytujące, złośliwe, itp. Nie za dużo wymaga moja wyobraźnia(też zmysł)? Nie , chyba nie. Eldżi, moje uszko do twojej dyspozycji(tylko nie pluj, myte).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubawiłeś mnie tym wpisem :D a dawno się nie śmiałam ;) rozumiem, że zabłądzić w Twoim towarzystwie się nie da :) ja na swojej orientacji w terenie polegać nie mogę. skoro masz ucho świeżo myte, to nie będę ryzykować jego zaplucia i spowiedzi nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... :o pusz, jak masz mi coś do powiedzenia to napisz to po polsku. poza tym wiesz, że istnieją specjaliści, którzy zajmują się takimi przypadkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o k***a :D pies ogrodnika wreszcie dostał po łapach :D eldżi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przydupasek
My chyba czytamy różne fora Misiu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eldżi, ja spaceruję a tu cała sfora. Wiesz, że nie lubię takich bytów przelotnych. Wędrują i każdy top muszą obsikać i obszczekać. Nie wiedziałaś?- no nie, nie lubię. Są jak czkawka między wódką a zakąską. Kundelki są miłe , ale w naturze a te forumowe- no nie wiem, jakieś to dziwniaste towarzystwo. A wiesz że zimno na dworzu- przynajmniej u mnie. Kulfon mam zmarznięty i uszy. Te uszy w sumie to miały być rozgrzane twoimi zwierzeniami o ekscesach, które sprawiają że jesteś nieświęta. Nie gdacz, że niby uszy umyte, że ty się wzbraniasz. Umyję jeszcze raz jakby co. W imię dobrej współpracy poświęcę się. Zawsze to plusik w niebie.Mały bo mały ale jest. Ale, zamszaki mam od liści ubrudzone. Nie chodź po liściach w zamszakach.Zawsze się jeden skurczybyk znajdzie mokry wśród suchych i buty uświni. Ucho właśnie przetarte jakby co, wyglansowane jak lakierek proboszcza wyglądający z konfesjonału. Bo wiesz, jeden lakierek z konfesjonału wygląda i patrzy jaka kolejka, i wiernych liczy w kościele, żeby proboszcz w zaciszu konfesjonału mógł przyszłe zyski z mszy obliczyć , co sobie zostawić a co gospodyni ujawnić, do ilu zł s w przyznać. Bo gospodyni to hetera i zołza jest.W piwniczce kłódkę zmieniła . I co ? Jak co, lipa jest. A takie dobre przetwory robi! Acha, ty nie śmiej się, tylko nawijaj , z kim , kiedy , po co i dlaczego.Jak się wyspowiadasz to aureolę dostaniesz. A jak nie , to wiesz co? Nieeeee wiesz? To lepiej nie chciej wiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eldżi nie badz zimna , przytul skomlącego kundelka :classic_cool: widzisz jak prosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosny facecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kudlisko z grubej rury szczeknęło aż się z wrażenia posikało, że tak głośno umie.Nie ćwiczyło a powinno. Na kolację za karę przedwczorajsze kości i wycie do północy. Jak cię kundelek wołają? Niebieskiego kubraczka zapomniałeś gapo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz Eldżi jak wszystkie byty przelotne temat monitorują. Tylko jako kundelki wspomniane zostały a już krążą jak sępy na duszami nieczystymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×