Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość88

Trace glowe czy znowu to robi ?

Polecane posty

Gość gość88

Kochalismy sie rano po wszystkim wykapal sie I przebral po pozniej znowu majtki zmienil I na juz 3 majtkach sa plamy jak zaschnieta kobieca wydzielina w miejscu gdzie ma siuska dodam ze wrocil pozno z glupia historia to co zdradza ? A tlumaczy sie ze sobie robil a potem ze ma jakas infekcje sam nie wiedzial Czy ja trace glowe czy to on jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staje się kobietą , to normalne w jego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Ale sprawdzasz mu majtki? :) Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
Wiem jak glupio to wyglada ale on juz raz to zrobil martwie sie ze historia sie powtarza jesli chodzi o to te plamy sa identyczne jak moj sluz szorstki jak wysycha a wiem ze sperma po wyschnieciu jest plama napewno nie ma jakis grudek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za/ru/chal sobie jakas kolezanke. Ale nie przejmuj sie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
Nie sprawdzam ale robie pranie majtki byly czarne wkladalac pranie do pralki zobaczylam te plamy serio teraz mozecie sie nabijac ile wlezie ale to jest moje zecie pisze bo chce porady co wy byscie zrobily na moim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Jezu. Jakich grudek. :( Ja to trzepałabym telefon. ;) Samochód. Ale majtki to dość ryzykowne. ;) Rozumiem Cię jednak. Jak raz zdradzi to już koniec zaufania. A to już prosta droga do końca miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
Dzieki za zrozumienie telefonu nie da sie sprawdzic bo ma haslo co do samochodu zazwyczaj na tylnim siedzeniu jest fotelik w ten dzien "plamy" fotelik byl w bagazniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie trać glowy tylko miej glowe na karku i oczy szeroko otwarte. Znam to i nie trzeba komus majtek oglądać ale jak robi sie pranie i wrzuca do pralki to widać ta zaschnięta sperme. To jest normalne po szybkim seksie. Wytarł sie chusteczka i resztki zawsze pozostaną, ktore spłyną na majtki. Moze dziwnie to wygloda jak czyta sie ale taka rzeczywistość, prawdopodobnie zdradza Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no grudek kału imperium 😴 cho sie pieprzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
Dokladnie nie wiem co myslec bo on mi mowi ze walnieta jestem I zachowuje sie jak by nic sie nie stalo a jednak sie stalo bo mimo ze nie mam wiecej dowodow to tak jak napisalam ta jego dziwna historia o poznym powrocie do domu I nagle fotelik dziecka wyladowal w bagazniku moze to ja mam jakies chore jazdy a moze to on klamie znowu juz nie wiem mogla bym uciec I nie wrocic ale mam dzieci I nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mow mu o swoich podejzeniach, bedzie bardziej krył sie. Obserwuj go bacznie. Normalne, ze chce zrobic z Ciebie zazdrosna wariatkę, przepraszam za dosłowność ale tak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
Za pozno I wiem ze teraz to juz nie wiem jak go obserwowac bo spalilam mowiadz mu bo teraz po numerku pewnie bedzie sie dokladnie wycieral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem te dowody jednoznacznie wskazują na to ze znow cie zdradza. telefonu też by nie hasłował gdyby nie miał nic do ukrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
Tez tak mysle ale on twierdzi ze to ja zwariowalam a on poprostu sobie sam zrobil wiec sie go pytam dlaczego jesli 13 godz wczesniej sie kochalismy ?! Zreszta plamy po jego wydzielinie sa inne to poprostu plamka lub pare a nie duzy obszar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes zalosna facet cie zdrzdzil , a ty nadal z nim jestes i jeszcze mu majtki sprawdzasz , kazda normalna kobieta by odeszla , jasne ze jak raz zdradzil to zdradzi kolejny raz , masz cos z glowa nie tak , bzyka ciebie a potem inna i glupie historyjki opowiada , a ty sie na to godzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość88 wczoraj Za pozno I wiem ze teraz to juz nie wiem jak go obserwowac bo spalilam mowiadz mu bo teraz po numerku pewnie bedzie sie dokladnie wycieral ggg Nie martw się - nie spaliłaś się. Nie będzie się dokładnie wycierał bo przecież jak wytłumaczyłby to tej drugiej? Że po co się niby tak wyciera? Trop dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
Giaa dzieki tak wiec nadal mam oczy otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
telefon i internet - to klucz do rozwiązania zagadki moim zdaniem zdradza cię na 99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×