Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psotnica21

trójkąt ze współlokatorami

Polecane posty

Gość psotnica21

Mieszkam w 3-pokojowym mieszkaniu z dziewczyną i dwoma facetami, my mamy osobne pokoje, oni jeden wspólny. Miesiąc temu, jak naszej współlokatorki nie było, uprawialiśmy seks we 3. To było po domówce i wszyscy byliśmy nieco wstawieni, ale każdemu z nas się niesamowicie spodobało. Jak tydzień temu drugiej dziewczyny znowu nie było, to sprowokowałam sama kolejny seks z nimi i było po prostu niesamowicie. Ja mam 21 lat, oni po 24, tylko że jeden z nich z kimś się umawiał i nie wiem,czy aby nie jest w związku. Od drugiego razu ciągle myślę o seksie i jestem okropnie napalona. Dziś wieczorem i jutro będziemy w mieszkaniu we dwoje z jednym z chłopaków i od rana myślę tylko o tym co chcę z nim robić. Druga dziewczyna o niczym nie wie, ma narzeczonego i nie chcę, aby się dowiedziała o czymkolwiek, ale boję się, że to się w końcu wyda. :/ Nie wiem, co mam zrobić, bo wiem sama że najlepiej jak wyprowadzenie się z tego mieszkania, a z drugiej strony nie chcę rezygnować z tego z******tego seksu. Martwi mnie, że skutek tego będzie taki, że kogoś to zrani. Ma ktoś pomysł co zrobić z taką obsesją? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gorzów
Podoba mi się to co robisz, chciałbym aby moja dziewczyna zaproponowała mi trójkąt nie miałabym chyba oporów żeby dać jej tą przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są właśnie najlepsze okoliczności do eksperymetów w kilka osób - dobra okazja i warunki plus zero zaangażowania emocjonalnego no i oczywiście aktualna niezależność - brak stałego partnera. Przy takim podejściu wszystkich, nie będzie rozterek, dramatów, tylko czysta przyjemność i ciekawe doświadczenie. Jedyny kłopot - jaki może się pojawić - to dążenie do powtórek. A jak już będzie stały partner ? Ale na wszystko jest rada - jak będzie miał też takie doświadczenie to też może chcieć powtórzyć. Z mojego (studenckiego) doświadczenia, bez ciągu dalszego, wynika, że na dłuższą metę pozostaje po tym naturalne i swobodne traktowanie swojego ciała, swojej nagości w sytuacjach nie tylko osobistych intymnych, ale przy innych osobach, nawet przypadkowych. Takie skoncentrowanie się na swoim samopoczuciu i swobodzie. Niezależnie zupełnie od sposobu postrzegania mojej nagości przez innych. Np zupełnie mi nie przeszkadza jak zauważam w saunie czy na plaży, że moja nagość wywołuje u kogoś niezdrowe (w danej sytuacji) emocje. Niech sobie nawet konia wali, a mnie to nie totyczy, jest poza mną, liczy się tylko moja swoboda i wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co się przejmujesz że się to wyda przed koleżanką? jak będzie chciała to wtedy dołączy, jak nie to będzie pewnie o tym fantazjowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chory uklad na jakiś czas to zniszczy cie psychicznie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście nie jest to układ na dłuższą metę ani układ docelowy. Ale doraźnie, dla zaspokojenia bieżących potrzeb i rozładowania napięcia jest ok. Uczyłem się z dwiema laskami do egzaminu. Naprawdę nam zależało, zaległości, stres bo kolejny już termin. Lato gorąco, malutka kawalerka. Na koniec - do egzaminu było ok 5 godzin - prysznic i miała być szybka kimka. Po prysznicu trochę ożywienia, była kupa śmiechu bo razem wskoczyły kanapę - a tapczanik jednej z nich był dla mnie za wąski. Ze śmiechem zaproponowały że lepiej się zmieścimy we trójkę na kanapie na te parę godzin. Jak wstałem to gwałtownie pałka mi stanęła, one rozbawione wpuściły mnie między siebie. One w samej cieniutkiej bieliźnie ja w bokserkach. Zgasło światło i 6 rąk z prostej konieczności trafiały na krągłości, wilgotności i twardości. Nie miało prawa nie być seksu, nie było takiej fizycznej możliwości. Nie odpoczęliśmy zbytnio, ale egzamin zdany w komplecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
winda wysiadła i pomogłem sąsiadce zanieść zakupy na 6 piętro, jak wchodziliśmy autorytatywnie stwierdziła, że należy mi się zimne piwko w podziękowaniu. Trochę się zmachałem, ona też, pierwsza rzecz po wejściu wpadła do jednego pokoju i przy otwartych drzwiach błyskawicznie przebrała się w obcisły top i legginsy seksowne jak cholera. Nie przejmowała się że z przedpokoju widzę że przez chwilkę jest w stringach (stanik też zdjęła). Wyjaśniła że tak robi zawsze, że w domu lubi zachowywać się zupełnie swobodnie. Po takim wstępie seks był naturalną koleją rzeczy. Piwko zaserwowane w cieniutkim topie z prześwitującymi sterczącymi sutkami nie pozostawiało wątpliwości, powiedziałem bardzo śmiały, ale również bardzo prawdziwy komplement. Ona zareagowała również bardzo bezpośrednio - odsłaniając zupełnie pierś z pytaniem - czy 10 lat starsza ode mnie pierś jest wystarczająco atrakcyjna żeby ją popieścić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×